100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
University of New York in Prague
Прага, Чехія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: до 1000

Бакалавр: вересень від CZK 138 000 у семестр

Магістр: вересень від CZK 123000 на рік

Процесс обучения в University of New York in Prague Процесс обучения в University of New York in Prague Преподаватели University of New York in Prague Конференция в University of New York in Prague Выпускники University of New York in Prague Выпускники University of New York in Prague Выпускники University of New York in Prague Символ университета University of New York in Prague University of New York in Prague
University of New York in Prague
Прага, Чехія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1998
Кількість студентів: до 1000

Бакалавр: вересень від CZK 138 000 у семестр

Магістр: вересень від CZK 123000 на рік

Дані оновлені

University of New York in Prague (UNYP) – приватний англомовний навчальний заклад, що знаходиться в одному з найкрасивіших європейських міст. Студентам з різних країн надається унікальна можливість здобути вищу освіту міжнародного рівня та насолодитися життям у Празі – місті-музеї просто неба.

Кампус та студентські гуртожитки університету знаходяться в одному із найстаріших районів чеської столиці – Виноградах, що зберігає дух давнини і вважається одним привілейованих районів. Університет має в своєму розпорядженні сучасні аудиторії, 60 комп'ютерів, розташованих у 2 лабораторіях та бібліотеці, доступних у будні та вихідні дні. Учні мають доступ до друкованої та копіювальної техніки, яка експлуатується за допомогою технології Google Cloud Print; всі приміщення знаходяться у зоні покриття Wi-Fi. Фонд університетської бібліотеки налічує близько 16000 книг, періодики, аудіо та відеоматеріалів. Онлайн-доступ до ресурсів бібліотек University of New York in Prague та університетів-партнерів дозволяє ознайомитись із більш ніж 60 000 електронних видань. Перекусити можна в цій же будівлі - кафе пропонує різноманітні закуски, салати, гарячі страви, фрукти, кава, десерти. Студенти, які не мають свого життя без спорту, можуть займатися плаванням, футболом, баскетболом, фітнесом, пілатесом, відвідувати тренажерний зал, брати уроки танців.

Відеопрезентація University of New York in Prague:


UNYP був заснований у 1998 році при співпраці з State University of New York та Empire State College (ESC). Близько 800 студентів із 60 країн можуть обрати європейські та американські програми.
Місія університету – забезпечити високий рівень знань та сформувати світогляд, який дозволить випускникам зайняти лідируючі позиції у професійній сфері та стати гідними членами суспільства.
Викладацький склад – це близько 125 досвідчених викладачів з 25 країн, які мають кандидатські, докторські або аналогічні ступені, які здебільшого є носіями англійської мови.

ВНЗ акредитовано у Міністерстві освіти, молоді та спорту Чехії, Чеській Асоціації шкіл МВА, Британській Раді незалежних ВНЗ (ВАС), Асоціації незалежних присяжних бухгалтерів (АССА) – наявність певних бакалаврських курсів дає звільнення від складання іспитів АССА. У США бакалаврські американські програми UNYP мають акредитації у Міжнародній Асамблеї бізнес-освіти, а також у Middle States Commission on Higher Education. Університет є членом вагомих міжнародних організацій – Асоціації з розвитку бізнес-шкіл, Американської та Канадської торгової палати, Міжнародного бізнес-форуму (IBF).

Переваги UNYP:

 • можливість отримання американської (ESC), європейської (UNYP) або обох ступенів (UNYP/ESC);
 • акредитації у США та Європі;
 • невеликі групи – 15-30 осіб;
 • сучасне університетське містечко;
 • понад 25 університетів-партнерів;
 • майже 100% рівень працевлаштування випускників;
 • проживання та навчання у столиці Чехії, одному з найбезпечніших міст Європи.

Студенти можуть розраховувати на стипендії та різні форми матеріального заохочення та фінансової допомоги, які дають від 15% до 50% знижок на плату за навчання. Існують заохочення за академічну успішність, спортивні здобутки, житлові виплати протягом 9 місяців (540 крон на місяць), соціальні стипендії.

Студенти, члени Клубу випускників, викладачі та співробітники університету мають право на знижки за UNYP ID Card. Пільги поширюються на заклади громадського харчування, готелі, мовні школи, освітні курси, спортивні клуби, магазини одягу, з якими університет має партнерські стосунки.
Університет приділяє велику увагу питанням працевлаштування: Career Office щоденно проводить моніторинг та розміщення вакансій, презентації компаній, зустрічі з роботодавцями, майстер-класи, семінари, щорічні Дні кар'єри. Показник працевлаштування випускників ВНЗ у Чехії та за кордоном надзвичайно високий – понад 99%.

Студенти університету навчаються за програмами бакалаврату, магістратури, МВА, програмами на здобуття докторського ступеня. Для підготовки бакалаврів університет пропонує такі напрямки:

✔ Американські програми з акредитацією в Чехії:

 • керування бізнесом;
 • міжнародні та економічні відносини;
 • комунікація та засоби масової інформації;
 • психологія;
 • керування інформаційними технологіями;
 • англійська мова та література.

Програма розрахована на 4 роки; випускники стають володарями американського ступеня бакалавра ЕSC – аналога ступеня, який отримує американські студенти.

✔ Європейські програми, акредитовані в Чехії, за такими напрямками:

 • керування бізнесом;
 • фінанси;
 • маркетинг.

Тривалість програм – 3 роки, вони затверджені Міністерством освіти Чехії. Випускники одержують ступінь чеського бакалавра з правом використання абревіатури BSc перед своїм ім'ям.

✔ Програми з правом отримання європейського та американського (подвійного) ступеня. Така можливість надається студентам, які обрали американську програму бакалавра зі спеціальностей:

 • психологія;
 • керування бізнесом;
 • міжнародні економічні відносини;
 • комунікація та засоби масової інформації.

Студенти, які успішно склали чеські державні іспити, стають володарями подвійного ступеня – американського (ESC) та європейського (UNYP).

В університеті представлені такі магістерські програми:

 • MBA со специализацией "Менеджмент".
 • MBA со специализацией в сфере предпринимательства.
 • MBA со специализацией в области финансов.
 • MBA со специализацией в области маркетинга.
 • MBA со специализацией в сфере глобальных бизнес-услуг.
 • MBA со специализацией в области нейроменеджмента.

Студентські гуртожитки університету знаходяться у центрі Праги, на відстані 100 м від навчального корпусу. Це 2 п'ятиповерхові будинки з одним входом, на кожному поверсі розташовано по 5 квартир – всього понад 120 місць. Більшість квартир мають окрему терасу або балкон. Квартири мають різне планування, мають одно- і двомісні кімнати, площа квартир варіюється від 65 кв.м до 130 кв.м. Квартири в одній з будівель розраховані на 2 спальні (на 2 та на 1 особу – всього 3 + кухня та зона відпочинку) та на 3 спальні (усі на 2 особи – всього 6 + кухня та зона відпочинку). У другій будівлі є 3-х та 4-х кімнатні апартаменти на 5,6 або 8 осіб, також із кухнею та зоною відпочинку. Всі квартири мають окрему ванну кімнату та обладнану кухню. У гуртожитках є кафе та ресторан, де можна поїсти, перепочити та поспілкуватися з друзями.

Американські програми бакалаврату (за семестр) – від138 000 CZK за семестр + реєстраційний збір (один раз на рік) 2000CZK + студентський збыр 6 000 CZK за семестр.

Європейські програми бакалаврату (за семестр) – від 123000CZK за семестр + реєстраційний збір (один раз на рік) 2000CZK + студентський збыр 6 000 CZK за семестр.

Магістерські програми від 390 000CZK на рік.


Додатково оплачуються:

 • харчування;
 • проживання;
 • транспортні витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все