100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,9/5 (2)
Mod’Art International, Paris
Mod’Art International, Paris
Париж, Франція
Тип: приватний університет
Мова: англійська, французька
Кількість студентів: около 800

Бакалавр: вересень від €10130 на рік

Магістр: вересень від €10130 на рік

Студенты Mod’Art International, Paris Студенты на занятии в Mod’Art International, Paris Студенты Mod’Art International, Paris Студенты Mod’Art International, Paris Студенты Mod’Art International, Paris Mod’Art International, Paris
Mod’Art International, Paris
Париж, Франція
Форма власності: Приватна
Тип: приватний університет
Мова: англійська, французька
Рік заснування: 2000
Кількість студентів: около 800

Бакалавр: вересень від €10130 на рік

Магістр: вересень від €10130 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Mod’Art International Paris – міжнародний приватний ВНЗ, який готує фахівців у сфері високої моди, а саме – дизайну та менеджменту. Це один із небагатьох навчальних закладів, які пропонують профільні ексклюзивні програми навчання та можливість отримання французького чи британського університетських дипломів.

З вересня 2016 року університетське містечко переїхало на Campus Beaugrenelle у 15-му окрузі Парижа, неподалік Ейфелевої вежі. Таке розташування має частково стратегічний характер, оскільки в цьому районі знаходяться штаб-квартири багатьох брендів, які є флагманами модної індустрії. Новий кампус - це сучасна архітектурна споруда, яка побудована з використанням інноваційних матеріалів та технологій. Просторі аудиторії, творчі лабораторії та студії, багато відкритого простору, де відбуваються конференції, шоу, модні покази та інші масові заходи. Окремо слід сказати про професійно спроектовану систему освітлення, що має велике значення в малюванні та інших видах образотворчої діяльності. Навчальні приміщення обладнані сучасною технікою, у будівлі є комп'ютерна лабораторія, відео-за та аудиторія-амфітеатр на 150 місць.

Основні напрямки діяльності Mod'Art International Paris – модний дизайн одягу, аксесуарів, предметів розкоші та менеджмент у світі моди. Специфіка навчання полягає у прагненні поєднати дизайн та менеджмент, оскільки у професійній діяльності ці напрямки працюють у тандемі. Понад 100 викладачів та консультантів, серед яких чимало професійних дизайнерів, передають студентам свої знання. При цьому вони виконують багато в чому спрямовуючу функцію, надаючи майбутнім майстрам велику міру свободи для творчості. Французька школа моди Mod'Art International Paris готує професіоналів, які мають не лише високий рівень майстерності, але й цілком адаптовані до роботи в умовах жорсткої конкуренції та процесів глобалізації у світі моди.

Щорічно ВНЗ приймає близько 800 студентів, близько 35% з яких – іноземці з більш ніж 40 країн. Міжнародний офіс активно сприяє вирішенню різних питань, що стосуються приїзду, розміщення, вибору потрібної програми, отримання субсидій на житло тощо. Навчальний заклад функціонує не тільки в Парижі, а і в Ліле, Ліоні, Бордо, Екс-ан-Прованс, Реймсі, а також у інших країнах – у Лондоні, Будапешті, Лімі, Хошиміні, Нью-Делі, Шанхаї, Коломбо, Мумбаї.

Відеопрезентація Mod’Art International Paris:

Партнерами Mod'Art International Paris є провідні навчальні заклади у сфері моди, дизайну, технологій та менеджменту з Франції, Італії, Німеччини, США, Канади, Ірландії, Великобританії, Японії, Індії та ін.

Навчальний заклад є асоціативним членом Міжнародної організації технологічних інститутів у сфері фешн-індустрії (IFFTI), складається з Асоціації шкіл бізнесу (AACSB). Наявність цієї акредитації свідчить про високі стандарти спеціалізованих бізнес-програм.

Mod’Art International Paris є членом Campus France – Національного Агентства з просування французької вищої та професійної освіти за кордоном. Ця організація працює під егідою Міністерства закордонних справ та вищої освіти. Міжнародний інститут моди – постійний учасник численних ярмарків освіти, форумів, виставок, конференцій, що проводяться у різних куточках світу. Після закінчення навчального закладу студенти отримують дипломи державного зразка І та ІІ рівнів, що забезпечує іноземним студентам можливість роботи у відомих модних будинках.


Подальше працевлаштування


Студенти протягом навчання проходять кілька стажувань, а на 3-му році навчання – професійні навчальні контракти. Це відіграє важливу роль у подальшому працевлаштуванні, оскільки роботодавці мають можливість оцінити творчий потенціал та професіоналізм студентів. Випускники інституту працюють у світових столицях моди – Парижі, Лондоні, Мілані, Нью-Йорку, співпрацюють із Chanel, Christian Dior, Dolce & Gabbana тощо.

Mod’Art International Paris пропонує програми бакалаврату (3/4 роки) та магістратури (2 роки), які можуть викладатися як французькою так і англійською мовами.

International Bachelor of Fashion Design — це навчальна програма, спрямована на підготовку майбутніх ключових гравців індустрії моди. Під час цього навчання студентам пропонується оволодіти технікою створення одягу, від дизайну до виробництва, одночасно розвиваючи власне художнє бачення.

Master of Fashion Design - це поглиблене навчання, спрямоване на розвиток передових навичок у створенні, дизайні та виробництві моди. Завдяки ідеальному балансу між теорією та практикою, ця дворічна програма дозволяє студентам отримати глибокий досвід у дизайні одягу та виготовленні шаблонів. Конкретні проекти та співпраця з професіоналами галузі допомагають студентам розвинути власну творчу ідентичність, маючи реальне розуміння ринку моди.

International Bachelor Fashion Communication - програма спрямована на підготовку комунікаційних менеджерів, які захоплюються сектором моди. Цея програма дозволить отримати навички комунікаційних стратегій 360, цифрової, аудіовізуальної та візуальної комунікації, а також міцної культури моди, мистецтва та розкоші.

International Master of Fashion Communication - дає можливість навчитися розробляти інноваційні комунікаційні стратегії, керувати фешн-проектами, розуміти нюанси модного брендингу та оцінювати нові тенденції ринку. Окрім цих технічних навичок, ви також розвинете художню чутливість, глибокі знання історії моди та здатність інтерпретувати та передбачати події в секторі.

International Bachelor in Fashion Management - пропонує занурення в сектор моди. Студенти вивчать основи маркетингу, комунікації та менеджменту, досліджуючи світ розкоші, мистецтва та культури моди, створюючи цікаву кар’єру.

International Master in Fashion Management - пропонує поглиблену підготовку з маркетингу моди, цифрової комунікації та предметів розкоші. Це важливий крок до отримання доступу до керівних посад в індустрії моди, поєднуючи теорію та практику в інноваційний спосіб.

Студенти проживають у студентських гуртожитках чи орендованих квартирах. Університет сприяє пошуку житла – безкоштовний сервіс «logement en ville» доступний цілодобово; Крім того, варіанти можна знайти на спеціалізованих сайтах, які пропонують проживання в студентських гуртожитках, або займаються орендою або продажем нерухомості.

Стандартний номер у студентському гуртожитку, як правило, має спальне місце, робочий стіл, стільці, шафу, тумбочку для особистих речей, міні-кухню з плитою, холодильником та раковиною, ванну кімнату з туалетом.

Бакалавр - від €10130 на рік

Магістр - від €10130 на рік


Додатково оплачується:

  • авіаперельот;
  • проживання;
  • візові витрати;
  • транспортні витрати;
  • живлення;
  • страховка;
  • послуги агенції Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,9/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Добре 4,5/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Валентин
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Заканчиваю обучение в Mod’Art, учиться очень комфортно из-за количества студентов, преподаватели очень отзывчивые и всегда готовы помочь. Остались очень довольны компанией Karandash, они очень облегчили процесс поступления и понятно объяснили все моменты.
Читати весь Сховати відгук
Марина
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Учеба во Франции была моей мечтой. Брала короткий курс еще до пандемии. Париж = любовь! Это такое вдохновение, что словами не передать. Теперь жду окончания короны или открытия границ, чтоб запланировать еще похожую поездку. Я в восторге. Спасибо Карандашу, в частности менеджеру Марине, за организацию моего путешествия и подробнейшие консультации на расстоянии.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все