100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Constructor University (Jacobs University)
Constructor University (Jacobs University)
Бремен, Німеччина
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 1200

Підготовчі: вересень/травень від €28000 на рік

Бакалавр: вересень/травень від €20000 на рік

Магістр: вересень/травень від €10000 на рік

Общий вид на Jacobs University Один из корпусов Jacobs University Кампус Jacobs University Мини-парк в Jacobs University Кампус Jacobs University Столовая Jacobs University Комната для классных занятий Комната для совместной работы студентов Jacobs University Семинар в Jacobs University Видео-аудитория в Jacobs University Корпус Jacobs University Лаунж-зона Jacobs University Исследовательская лаборатория Jacobs University Вход в College III Приветственная доска College Nordmetall Комната для отдыха студентов Jacobs University Кампус Jacobs University Комната испытаний робототехники Jacobs University Спальня студента Jacobs University Ванная комната студента Jacobs University Библиотека Jacobs University Символ College Nordmetall на спортивных Jacobs Games Jacobs Games Зал для каноэинга Jacobs University Тренажёрный зал Jacobs University Тренажёрный зал Jacobs University Студенческое общежитие Jacobs University Аппартаменты студентов в Jacobs University Студенческая комната Jacobs University Национальный микс Jacobs University Constructor University (Jacobs University)
Constructor University (Jacobs University)
Бремен, Німеччина
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2001
Кількість студентів: 1200

Підготовчі: вересень/травень від €28000 на рік

Бакалавр: вересень/травень від €20000 на рік

Магістр: вересень/травень від €10000 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Constructor University (раніше Jacobs University) – приватний університет у Північній Німеччині, який навчає студентів за американськими стандартами. Університет був заснований у 2001 році за підтримки міської влади Бремена та американського Rice University та отримав назву International University Bremen. Вже з першого року свого існування ВНЗ показав високі результати у підготовці студентів, і у 2006 році приватний Фонд Якобса пожертвував на розвиток університету €200 млн – найбільшу пожертву в освіті в історії Європи. На знак подяки університет було перейменовано на Jacobs University. У 2022 році він був об'єднаний зі швейцарським університетом Schaffhausen Institute of Technology (SIT) та отримав назву Constructor University.

Сьогодні Constructor University є сучасним, новаторським навчальним закладом, на кампусі якого створюється унікальна спільнота студентів, викладачів та наукових асистентів. Мова спілкування на кампусі та під час занять – англійська. У Constructor University навчаються, живуть та працюють представники 102 національностей. В університеті понад 1200 студентів, 67 професорів (не рахуючи запрошених лекторів) та 198 наукових співробітників. Всі вони мають досвід міжнародної освіти, чудово знають англійську та відкриті для нових ідей.

Відгук про Constructor University (раніше Jacobs University):

Розташування


Кампус університету розташований за 17 кілометрів від міста Бремен. Дістатися до центру міста можна за 20 хвилин поїздом. Однак учні багато часу проводять на кампусі: тут регулярно організовуються семінари, воркшопи, майстер-класи, а також спортивні та соціальні заходи для студентів. Тут же розташовані студентські гуртожитки-резиденції, їдальні та буфети, спортзали, медичні пункти.

Інфраструктура


Constructor University розташувався у зеленій місцевості на 88 акрах (34 гектари). Архітектура сучасна, поєднує у собі будівлі кінця минулого століття та нові споруди. На території ВНЗ понад 5 600 квадратних метрів лабораторій, створених для навчання та досліджень. А також:

 • Information Resource Center – digital-бібліотека та сховище наукової літератури;
 • Campus Center – тут проводяться конференції, воркшопи для всіх студентів та гостей кампусу; працює цілий рік;
 • Interfaith House – центр релігійних практик різних релігій; також використовується як концерт-хол;
 • Sports and Convention Center – закрите спортивне поле, де можна грати у футбол, гандбол, крикет, волейбол, займатися бігом чи фітнесом; тут же відбувається церемонія нагородження випускників.


Репутація


Constructor University рік у рік показує високі результати у підготовці студентів до професійної діяльності.

 • 2001 року (рік формування Constructor University) акредитований German Council of Science and Humanities;
 • 2004 року всі бакалаврські програми акредитовані German Accreditation Council (Agency ACQUIN);
 • 2006 рік – переможець змагання Schlüssel qualifikationen plus (Key Qualifications plus), організованого освітньою організацією Stiftung Mercator;
 • освітні програми Constructor University високо оцінюються незалежними рейтингами, у тому числі CHE (Centre for Higher Education) та U-Multirank;
 • сьогодні університет є частиною німецької "Excellence Initiative";
 • 2008 та 2010 роки – повторно акредитований німецькими освітніми комісіями на наступні 10 років.

У 2018-2028 роках Constructor University повторно планує фінансувати університет на суму €100 млн.


 • Constructor University пропонує навчання у Німеччині англійською мовою. Закінчивши навчання тут, ви можете працювати та жити у будь-якій країні світу.
 • Програма Foundation Year – єдина у своєму роді в Німеччині. Навчання на цій програмі передбачає американський підхід до вибору предметів та складання розкладу. Так, студенти не повинні вибирати спеціальність на перший рік навчання. Вони можуть відвідувати різні лекції, вивчати предмети з різних галузей знань і зробити вибір лише на другому курсі. Це ідеальна програма для студентів, які ще не визначились із майбутньою професією.
 • Для іноземних студентів існує програма м'якої адаптації, що включає короткострокове проживання в сім'ї для знайомства з культурою, побутом, менталітетом і традиціями Німеччини.
 • П'ятий семестр студенти навчаються за кордоном, беручи участь у програмі обміну.
 • Великий кампус, де студенти навчаються, живуть та розважаються, формує особливу мультикультурну атмосферу. Саме тут учні стають "громадянами світу", комфортно почуваються в будь-якій країні та легко адаптуються до будь-якого суспільства.
 • Багато випускників Constructor University продовжують освіту в топових університетах: Оксфорді, Кембриджі, Гарварді та Стенфорді.


Структура Constructor University включає 4 коледжі:

 • Krupp College – викладає програми з економіки та бізнесу;
 • Mercator College – соціальні науки та психологія;
 • College III – природничі науки та підготовка з медицини;
 • College Nordmetall – всі технічні спеціальності.

Студенти Foundation Year можуть навчатися у всіх 4 коледжах одночасно, та проживати у будь-якому з 4 гуртожитків. Студенти бакалаврату та магістратури навчаються та живуть на базі коледжу, який викладає їх спеціальність.


Працевлаштування


Під час навчання активним студентам дають можливість працювати на кампусі: проводити екскурсії, допомагати у бібліотеці, організовувати заходи тощо. Така підробка оплачується та впливає на характеристику студента.

Після закінчення освіти багато міжнародних студентів залишаються в Німеччині: працевлаштовуються в корпораціях зі світовим ім'ям: Allianz, BMW, Bosch, Daimler, Deutsche Post DHL, SAP, Siemens та Volkswagen, які мають свої офіси та виробничі потужності у Бремені.

 • International Foundation Year Program – 1 рік

Унікальна програма підготовки міжнародних студентів, що дозволяє вивчати різні предмети та відвідувати заняття студентів бакалаврату до вибору майбутньої професії. Foundation Year Program спрямована на покращення академічної англійської до рівня, необхідного для успішного навчання на бакалаврській програмі.

Під час навчання студенти можуть набрати від 20 до 45 кредитів ECTS (European Credit Transfer System) залежно від базової підготовки. Програма передбачає складання іспиту SAT при Constructor University. За бажанням, студент може додатково відвідувати курси німецької мови.

Студенти, які успішно завершили Foundation Year Program, отримують запрошення на продовження навчання на бакалавріаті Jacobs University.

 • Preparatory Study Programs – Medical Nature Sciences – 3 роки

Medical Natural Sciences – це програма підготовки міжнародних студентів для подальшого здобуття медичної освіти у державних університетах Німеччини. Курс поєднує вивчення предметів, необхідних для роботи у медичній сфері, та поглиблене вивчення академічної німецької мови. Студенти вивчають біологію, хімію, фізику та два супутні лабораторні предмети. У рамках програми також читається вступний курс про німецьку систему охорони здоров'я.

 • Бакалаврські програми – 3 роки

Усі бакалаврські програми поділяються на 3 групи:

Фокус на
Мобільності

Фокус на
Здоровому способі життя

Фокус на
Різноманітності

Виробничий інжиніринг та менеджмент
Біохімія та клітинна біологія
Глобальна економіка та менеджмент
Математика
Хімія
Міжнародний бізнес
Комп'ютерні науки
Використання хімії в медицині та біології
Інтегровані соціальні науки
Електронний та комп'ютерний інжиніринг
Земля та навколишнє середовище
Міжнародні відносини: політика та історія
Інтелектуальні мобільні системи
Фізика
Психологія
 • Магістерські програми – 2 роки
  Фокус на
  Мобільності

  Фокус на
  Здоровому способі життя

  Фокус на
  Різноманітності

  Постачання, інжиніринг та менеджмент
  Обчислювальні науки про життя
  Зміна життя у мінливих соціально-культурних умовах
  Інжиніринг даних
  Нафтовидобуток та георозвідка
  Глобальне управління та локальна інтеграція


  Міжнародні відносини


  Добробут, нерівність та якість життя


  Психологія

 • Магістерські програми для керівників – 2 роки
  Constructor University пропонує широкий вибір короткострокових програм для керівників та одну акредитовану 2-річну програму в партнерстві з Bremen International Graduate School of Social Sciences за спеціальністю Динаміка вироблення нафтових свердловин.
  Перелік програм планується до розширення.

Студенти International Foundation Year Program обов'язково проживають та харчуються на території кампусу! Учням на бакалаврських та магістерських програмах настійно рекомендується проживати на кампусі, однак вони можуть вибрати проживання за межами кампусу.

Студенти проживають на території кампуса в одному із 4 гуртожитків коледжів (residential colleges):

 • Krupp College;
 • Mercator College;
 • College III;
 • College Nordmetall.

Після зарахування до університету на програму Foundation студент може вибрати, в якому гуртожитку йому хотілося б жити. Студенти бакалаврату та магістратури живуть у гуртожитках своїх коледжів. Всі "коледжі" розташовані близько до лекційних кабінетів, дослідницьких лабораторій, спортивних залів, кінотеатру та студентського кафе. Усередині численні зони для навчання з книжковими стелажами та зручними робочими місцями, зони для колективної роботи, а також лаунж-зони.

Студенти живуть у 2-кімнатних апартаментах, повністю укомплектованих меблями для відпочинку та навчання. Ванна кімната у кожних апартаментах. В одних апартаментах не можуть мешкати студенти з однієї країни. Кухні немає, студенти їдять у їдальні чи кафе, які є в кожному гуртожитку. Часто тут готують національну їжу з різних країн.

У всіх гуртожитках дотримується мікс національностей, віку та культур. При цьому кожен "коледж" має свою організаційну раду, яка проводить регулярні міжнаціональні заходи. Наприклад, свято Китайського нового року чи Фестиваль світла.

вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Foundation Year Program €28000
Бакалаврат €20000
Магістратура €20000
Магістратура на факультеті психології €10000
Підготовча програма Medical Natural Sciences €30000

У вартість програми Foundation Year Program входить харчування та проживання на кампусі.

Для програм бакалаврату та магістратури вартість проживання – €8000 за академічний рік (9 місяців).

Для підготовчої програми Medical Natural Sciences вартість проживання - €6000 за академічний рік (9 місяців).

У вартість проживання входить:

 • окремі апартаменти із ванною кімнатою для двох студентів;
 • комунальні послуги та інтернет;
 • 3-разове харчування.

Додатково оплачується:

 • авіаперельот, трансфер;
 • консульський збір;
 • медична страховка;
 • реєстраційна плата - € 540;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Александр, 22 років
Період навчання: 02.09.2018 - 30.06.2019
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Хочу поделиться тем, что очень меня волновало когда выбирал Германию. Учеба в Якобс университете на английском. Все лекции и общение в универе тоже. Переживал, что могут быть проблемы за территорией кампуса, ну там в магазин выйти, с транспортом и т.д. Но нет, все было ок. Немецкий подтянул на месте уже (ехал с B1 где-то) Так что не бойтесь, спокойно едьте в Бремен. Университет крутой! Преподаватели тоже отличные. Большой плюс, что абсолютно все есть на кампусе.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все