100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Avans University of Applied Sciences
Тілбург, Бреда, Хертогенбош, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Ні
Кількість студентів: 33000

Бакалавр: вересень від €8452 / рік

Магістр: вересень від €8452 / рік

Кафе в Avans University of Applied Sciences Кафе в Avans University of Applied Sciences Учебный центр в Avans University of Applied Sciences Внутри Avans University of Applied Sciences Аудитория в Avans University of Applied Sciences Внутри Avans University of Applied Sciences Место для занятий в Avans University of Applied Sciences
Avans University of Applied Sciences
Тілбург, Бреда, Хертогенбош, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2004
Кількість студентів: 33000

Бакалавр: вересень від €8452 / рік

Магістр: вересень від €8452 / рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Avans University of Applied Sciences є одним з найбільших університетів прикладних наук в Нідерландах. ВНЗ функціонує з 2004 року, саме тоді відбулося злиття двох навчальних закладів – Hogeschool Brabant і Hogeschool's-Hertogenbosch. Avans University акредитований NVAO – організацією з акредитації вищих навчальних закладів Нідерландів та Фландрії. В університеті навчається близько 30000 студентів, чисельність співробітників – понад 2900.

Кампуси університету знаходяться в містах Бреда, Гертогенбос і Тільбург. Найближчі до місць навчання аеропорти знаходяться в Ейндховені, Роттердамі, Амстердамі (Нідерланди), а також в Антверпені та Брюсселі (Бельгія). Всього навчальний заклад має у своєму розпорядженні 13 кампусів, 4 з яких знаходяться в Бреді, 6 – в Гертогенбосі та 3 – в Тільбурзі. Інфраструктура включає повний спектр навчальних і спортивних об'єктів, кафе, ресторани, студентські клуби і т.д. В Avans University of Applied Sciences працюють Центри знань Xplora, що поєднують у собі медіа-бібліотеку, комп'ютерні бази даних, навчальний центр, центр соціальної роботи. Тут студенти можуть вирішити навчальні питання, попрацювати над проектами, поспілкуватися з колегами. Формат Xplora – це можливість вести самостійні дослідження, здійснювати креативний підхід до навчання, бути більш вільним у виборі інформації. У більшості будівель Avans працює Wi-Fi, є комп'ютерні лабораторії зі зручними робочими місцями. Для спільної роботи над проектами обладнані спеціальні приміщення, де в спокійній обстановці можна обговорити результати досліджень, переглянути аудіо- та відеоматеріали і т.д.

Перевага нідерландської вищої школи полягає в тісному взаємозв'язку теорії й практики, інтерактивності, орієнтуванні на індивідуальні потреби учнів. Університет активно впроваджує проектну систему навчання: студенти самостійно ведуть проекти в невеликих групах, застосовуючи отримані знання на практиці.

Avans University of Applied Sciences пропонує студентам навчання на 21-му факультеті за 10 напрямками:

 • економіка та суспільство;

 • земля і довкілля;

 • точні науки та інформатика;

 • поведінка та суспільство;

 • мистецтво та культура;

 • здоров'я;

 • освіта;

 • управління і право;

 • техніка;

 • мова і спілкування.

Відеопрезентація університету:

Avans University – один з провідних університетів прикладних наук Нідерландів. Студенти навчаються на 21-му факультеті, де представлено 54 програми англійською та нідерландською мовами: бакалаврські, магістерські, програми міжнародного обміну. 27 з них входять до першої трійки найкращих університетських програм у країні.

Навчальний заклад посідає верхні рядки в національних рейтингах голландських університетів:

 • рейтинг Keuzegids HBO 2018 – 1-ше місце; ТОП-3 протягом останніх 9-ти років. Цей рейтинг оцінює такі параметри як вартість навчання, успішність, процедура вступу, оцінки державних експертів, думку студентів;

 • рейтинг тижневика Elsevier – за результатами опитування «Найкращі дослідження 2016 року» Avans був названий провідним громадським університетом прикладних наук в Нідерландах;

 • національне опитування студентів (National Student Survey (NSS)) – на думку більш ніж 300000 студентів Нідерландів, найвищих оцінок заслуговують навчальні програми, практичні дослідження, рівень викладання, послуги консультування.

Перспективи працевлаштування:

Однією з головних переваг Avans University є практична спрямованість університетських програм, складених відповідно до вимог сучасного ринку праці. Багато випускників університету займають провідні позиції в найбільших міжнародних компаніях. Майбутні фахівці активно співпрацюють з профільними комерційними підприємствами, ведуть спільні дослідження, проходять стажування. Це дозволяє вже в процесі навчання зарекомендувати себе перед потенційними роботодавцями. Також в університеті працюють служби консультування з питань працевлаштування. Один із способів пошуку роботи – спеціалізовані університетські сайти, де можна розмістити своє резюме і переглянути базу вакансій від роботодавців.

Студенти мають можливість працювати і під час навчання: максимум 15 годин у навчальному році та повний робочий день – з червня по серпень.

Avans University пропонує іноземним студентам 6 англомовних програм4 бакалаврські та 2 магістерські.

Вимоги для іноземних студентів до знання англійської: IELTS 6.0 / TOEFL 80.

Програми бакалаврату:

 • Екологічна наука для сталої енергетики і технологій (Environmental Science for Sustainable Energy and Technology (ESSET)) – 4 роки, місце навчання – Бреда. Після закінчення програми випускники отримують ступінь бакалавра прикладних наук і можуть продовжити дослідження, подавши заявку в магістратуру в університети Роттердама, Утрехта, Вагенінгена. Перспективи працевлаштування: робота в якості консультанта з екологічної політики, у сфері охорони довкілля, екологічного ліцензування, охорони здоров'я, безпеки в промисловості.
 • Фінанси і контроль (міжнародна) (Finance & Control (international)) – 4 роки, місце навчання – Бреда. Ключові компоненти програми: теорія, проекти, практичні навички, ділова англійська, коучинг. У процесі навчання на студентів чекають стажування за кордоном або в міжнародній компанії в Нідерландах, один семестр навчання в одному з університетів-партнерів, один семестр за кордоном. Перспективи працевлаштування: фінансовий контроль, бухгалтерія, бізнес-аналіз, фінансовий аналіз.
 • Промислова інженерія та управління (Industrial Engineering & Management) – 4 роки, місце навчання – Бреда/Хертогенбос. Основні напрямки програми: складні технічні системи та їх обслуговування, управління бізнесом, контроль якості, логістика, бізнес-планування, статистичний контроль і т.д. Перспективи працевлаштування: консультант або інженер у сфері технічного обслуговування (авіація, судноплавство, енергетика, нафтопереробка), керівництво проектами (помічник), менеджер з управління активами у виробничій компанії.
 • Міжнародний бізнес (International Business) – 4 роки, місце навчання – Бреда. Після закінчення студенти отримують ступінь бакалавра ділового адміністрування. Основні напрямки: міжнародний менеджмент, маркетинг, фінанси, планування, лідерство, ділове спілкування. Програма передбачає вивчення другої іноземної мови і річне перебування за кордоном. Перспективи працевлаштування: робота у сферах маркетингу, продажів, фінансів, логістики, зв'язків з громадськістю, управління інвестиціями.

Програми магістратури:

 • Майстер анімації (MA Animation) – 1 рік (3 дні на тиждень заняття в університеті + самостійне навчання), проходить на базі Академії мистецтв і дизайну St. Joost, Master Institute, місце проведення програми – Гертогенбос. 

У програмі – академічні дослідження, вивчення теорії анімації, робота в студії, створення і запуск у виробництво власного анімаційного проекту. Для вступу на програму потрібно мати ступінь бакалавра анімації або ілюстрації, або аналогічний ступінь, а також високий рівень усної та письмової англійської.

 • Майстер мистецтв у сфері образотворчого мистецтва та дизайну (Master of Arts in Fine Art & Design) – проходить на базі Академії мистецтв і дизайну St.Joost, Master Institute, місце проведення програми – Гертогенбос. Студентам пропонуються магістерські програми:
 1. MAPhotography;
 2. MAFineArt;
 3. MAGraphicDesign.

Тривалість кожної з програм – 2 роки.

Програма доступна власникам бакалаврського ступеня за відповідними напрямками або практикуючим профільним фахівцям. Навчання на програмах магістратури проходить під керівництвом професіоналів високого рівня. Академія підтримує партнерські відносини з провідними студіями в Нідерландах, Швейцарії, США та інших країнах.

Крім того, студентам доступні 32 програми обміну, тривалість – 1 семестр, місця навчання – Бреда, Гертогенбос, Тільбург.

Програми представлені в таких категоріях:

 • мистецтво та культура;
 • земля і довкілля;
 • економіка та бізнес;
 • довкілля;
 • освіта та виховання дітей;
 • здоров'я;
 • наука й інформаційні технології;
 • суспільство і поведінка.

Проживання студентів Avans University of Applied Sciences організовано в містах Бреда і Хертогенбош. Університет не має власних резиденцій. Кімнату або квартиру можна орендувати через житлові асоціації, з якими співпрацює Avans. На сайті з оренди студентського житла можна підібрати найбільш прийнятний за вартістю та місцерозташуванням варіант.

У Бреді проживають студенти, зараховані на програми бакалаврату або міжнародного обміну, в Хертогенбоше - учасники магістерських програм. Заявки на оренду житла подаються після того, як отримано підтвердження про зарахування до університету.

Студентам пропонуються мебльовані кімнати в квартирах; розміщення в номері одномісне, ванна, кухня і вітальня знаходяться в загальному користуванні. У вартість проживання входить електрика, вода, газ, користування інтернетом. Прибирання проводиться самостійно, послуги пральні доступні за окрему плату.

вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Екологічна наука для сталої енергетики і технологій, BA €8452
Фінанси і контроль (міжнародна), BA €8452
Промислова інженерія та управління, BA €8452
Міжнародний бізнес (International Business), BA €8452
Майстер анімації, MA €8452
Майстер мистецтв у сфері образотворчого мистецтва та дизайну, MA €8452

Вартість оренди житла:

Бреда - € 370-475

Хертогенбош - близько € 520

Орієнтовна вартість проживання (оренда, харчування, транспорт, страховка) - близько € 1000 в місяць.

Додатково оплачується:

 • депозит за розміщення;
 • авіапереліт;
 • особисті витрати;
 • послуги агентства Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Катя
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Закончила обучение в Аванс год назад. У меня была специальность международный бизнес. Бакалавриат длиться там 4 года. Мне очень понравилось там учиться. Действительно дают все возможности чтобы учиться хорошо и качественно, и после обучение получить достойную работу. Это очень хороший опыт для каждого студента. Мы снимали квартиру не далеко от универа. Поэтому с трансфером проблем не было. Не пожалела что выбрала Avans University!
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все