100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Добре: 4,5/5 (2)
Cтипендія
Fontys University of Applied Sciences
Тілбург, Ейндховен, Венло, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська, голландский
Проживання: Так
Кількість студентів: 45000

Бакалаврат: лютий / вересень від €9250 за рік

Магістратура: вересень від €9250 за рік

Вид сверху Fontys University of Applied Sciences Холл Fontys University of Applied Sciences Студенты Fontys University of Applied Sciences Студенты на лестнице в Fontys University of Applied Sciences Вид сбоку на Fontys University of Applied Sciences Лекция в Fontys University of Applied Sciences Студенты в Fontys University of Applied Sciences Студенты на территории Fontys University of Applied Sciences Студенты Fontys University of Applied Sciences на отдыхе
Fontys University of Applied Sciences
Тілбург, Ейндховен, Венло, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська, голландский
Рік заснування: 1996
Кількість студентів: 45000

Бакалаврат: лютий / вересень від €9250 за рік

Магістратура: вересень від €9250 за рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Стипендії від Fontys University of Applied Sciences на деякі спеціальності Бакалаврату:

 • €5000 Holland Scholarship
 • €2100 Top-Talent scholarship
 • €3000 Creative Mind Scholarship

Стипендії від Fontys University of Applied Sciences на на деякі спеціальності Магістратури:

 • €5000 Holland Scholarship
 • €2100 Top-Talent scholarship

Університет Фонтіс в Нідерландах (Fontys University of Applied Sciences)  провідний університет прикладних наук у країні. Тут навчаються понад 45000 студентів, а кампуси розміщені в трьох містах країни: Венло, Тільбурзі, Ейндховені. Близько 4800 студентів  іноземці, які приїхали з більш ніж 70 країн світу. Більшість з них  жителі Німеччини і проходять навчання за обміном. Викладацький склад налічує близько 4 тисяч педагогів різного рівня підготовки.

У центрі навчання Фонтіса знаходиться розвиток особистісних і професійних якостей студентів, при цьому спостерігається тісний контакт із суспільством. Фонтіс підтримує зв'язки з промисловістю, комунальними послугами, бізнесом. Університет Фонтіс надає можливість студентам не лмше отримати практичні навички та глибокі знання в різних сферах, але й скористатися широкою партнерською мережею, яка зможе допомогти в побудові кар'єри після отримання диплома.

Відеопрезентація Fontys University of Applied Sciences:


Інфраструктура

Кампуси Університету Фонтіс знаходяться в трьох містах: Тільбурзі, Ейндховені та Венло. Кампус Фонтіс в Ейндховені розташований в самому серці міста і складається з декількох навчальних закладiв. Поруч знаходяться аеропорт та залізничний вокзал. Тільбург є центром культурного життя молоді. Кампус Тільбурга розташовується на околиці міста, тут хороша транспортна розв'язка і є безпечні велосипедні маршрути. Венло  це маленьке затишне містечко, що межує з Німеччиною. Студентський кампус розташований у мальовничому місці майже в самому центрі міста. Будівля університету може похвалитися лабораторіями, майстернями, лекційними залами, обладнаними за останнім словом техніки. Тут навчаються студенти більш ніж 50 національностей.

Всі кампуси обладнані комп'ютерними залами, мають бібліотеки та ресторани. На всій території містечок студентам надається бездротовий доступ до Інтернету, що дозволяє взяти з собою ноутбук і без проблем працювати, вчитися, перевіряти пошту або шукати необхідну інформацію у всесвітній павутині.

Репутація

Згідно з рейтингом Keuzegids HBO 2022, університет посів 6-те місце серед великих навчальних закладів. Усі навчальні програми Університету Фонтіс проходять акредитацію голландсько-фламандською організацією акредитування (NVAO) або британськими акредитаційними органами. У 2015 році, за рейтингом журналу Elsevier, Фонтіс зайняв 3-тю позицію в Нідерландах серед прикладних вищих навчальних закладів. Нідерландськими слухачами виставлені найвищі бали за 29 програмами зі 100.


Навчання в Університеті Фонтіс орієнтоване на практику. Програми побудовані таким чином, що випускники по закінченню навчання отримують спеціальність, яка дозволить досягти успіхів уже з перших років роботи. Студенти легко можуть поєднувати навчання зі стажуванням в міжнародних компаніях. Університет зацікавлений у проведенні дослідницьких програм і вкладає в це великі суми. Починаючи з другого курсу, студенти, які вивчають бізнес-програми, мають можливість зайнятися власною справою під керівництвом викладачів університету.

На третьому році навчання є можливість скористатися програмою обміну і пройти семестр навчання в одному з університетів-партнерів по всьому світу, яких налічується понад 100. Під час навчання протягом 2-х семестрів студенти проходять стажування в різних компаніях. Цей перший досвід трудової діяльності оплачується.

У Фонтіс практикується індивідуальний підхід до кожного студента і невимушена атмосфера в спілкуванні з педагогами. Університети-партнери Фонтіс розташовані в таких країнах як Канада, Гонконг, Фінляндія, Австралія, В'єтнам, США, Мексика. Після отримання диплома студентам надається річна віза, розрахована на пошук роботи в Нідерландах.


Магістратура англійською мовою

Магістр музики;
Магістр наук бізнесу та управління;
Магістр наук з міжнародної логістики та управління ланцюгами постачання;
Магістр наук з міжнародних закупівель та управління ланцюгами постачання;
Магістр наукових операцій та управління ланцюгами поставок;
Магістр виконавського громадського простору.

Іноземним студентам щомісяця на проживання в Нідерландах знадобиться близько €900 - €1200. У ці витрати входить орендна плата, харчування, страховка, проїзд на громадському транспорті, покупка навчальних матеріалів, кишенькові витрати. У перші місяці проживання витрати будуть трохи більшими через житловий депозит і навчальну літературу, яка купується на початку кожного семестру.

Кампуси Fontys University не мають власних гуртожитків. У Тільбурзі, Венло та Ейндховені існують спеціальні агентства, які надають студентам житло. Кожне з приміщень розраховане на одного мешканця, повністю обладнане меблями, є постільна білизна, вихід в Інтернет. Кухня, санвузол і пральна машина загальні.

Перед початком навчання студенти, які не проживають в Європейській економічній зоні, повинні довести свою фінансову спроможність і мати при собі на кожен місяць проживання €958. 

Найпопулярніший спосіб пересування в країні  велосипеди. Ціна за старий велосипед складе суму від € 80.


вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалаврат €9250
Магістратура €9250

Студенти, які навчаються на програмах пов'язаних з Інженерією, Міжнародними комунікаціями, Технологіями логістики TNW або Мистецтвом - в рік платять €11850.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт і трансфер з / в аеропорт;
 • візові витрати;
 • проживання і харчування;
 • медична страховка;
 • особисті витрати;
 • послуги агентства Karandash.
Загальна оцінка
Добре 4,5/5
Проживання
Добре 4,5/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Кирилл
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Учусь в Fontys University на втором курсе. Университет мне нравится, но бывает сложно особенно когда только приехал. Программа даёт хороший страт для построения карьеры, да и сам университет всячески помогает в этом.
Читати весь Сховати відгук
Сергей, 30 років
Добре 4,3/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Моя жизнь в университете Fontys была очень веселой и интересной. Больше всего нравится, что учителя уделяют вам личное время и действительно следят за тем, чтобы вы понимали материал и хорошо сдали экзамен. Мне нравится международный кампус с людьми со всего мира, это дает нам возможность духовно расти и устанавливать деловые отношения по всему миру.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все