100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Cтипендія
HAN University of Applied Sciences
Арнем, Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: 35000+

Бакалавр: лютий/вересень від €8010 на рік

Магістр: вересень від €8010 на рік

Фойе HAN University of Applied Sciences Холл N University of Applied Sciences Холл HAN University of Applied Sciences Внешний вид одного из корпусов HAN University of Applied Sciences Студенты возле HAN University of Applied Sciences Корпус HAN University of Applied Sciences Центральный корпус HAN University of Applied Sciences Факультет автоматизации HAN University of Applied Sciences Медиа-факультет HAN University of Applied Sciences Техническое обеспечение бизнем-школы Арнема Интерактивные доски в зале презентаций HAN University of Applied Sciences Бизнес-школа Арнема при HAN University of Applied Sciences Кабинет бизнес-школы для семинаров Аудитория HAN University of Applied Sciences HAN University of Applied Sciences Магазин сувениров HAN University of Applied Sciences HAN University of Applied Sciences - факультет инженерии Велисипеды студентов HAN University of Applied Sciences Фойе HAN University of Applied Sciences Фойе HAN University of Applied Sciences Учебное авто HAN University of Applied Sciences Уникальная машина, собранная студентами HAN University of Applied Sciences Один из автомобилей, собранных студентами HAN University of Applied Sciences
HAN University of Applied Sciences
Арнем, Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1996
Кількість студентів: 35000+

Бакалавр: лютий/вересень від €8010 на рік

Магістр: вересень від €8010 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Стипендії від HAN University на Бакалаврат:

 • €12500 Holland Scholarship для студентів не з ЄС, €5000 на перший рік, і по €2500 на наступні 3 роки, за умови високої академічної успішності.

Стипендії від HAN University на Магістратуру:

 • €5000 Holland Scholarship для студентів не з ЄС, €2500 в першому семестрі, €2500 у другому.

HAN University займає 7 місце серед найбільших університетів прикладних наук у національному рейтингу Keuzegids 2022.

HAN University (від голландського Hogeschoolvan Arnhemen Nijmegen, тобто Університет Арнема та Наймегена) – професійний університет прикладних наук. Його кампуси розташовані у двох містах на сході Голландії і налічують понад 35 тисяч студентів, з яких більше 3000 – іноземці. Його девіз - "ХАН дає Вам можливості".

ХАН підтримує зв'язки з іншими європейськими університетами та великими компаніями, забезпечуючи своїм студентам досвід роботи та подальшу кар'єру. ХАН складається з 4-х факультетів, які поділені на велику кількість інститутів. Два з них здобули міжнародне визнання – Arnhem Business School (Арнемська бізнес-школа) та HAN Automotive Institute (Автомобільний інститут ХАН). Для іноземних студентів надано вибір з 9-ти бакалаврських спеціальностей та 8-ми магістерських.

Інфраструктура

Факультети ХАН розділені на 2 кампуси в Арнемі та Наймегені. У кампусах можна знайти все, що знадобиться для навчання та відпочинку: мультимедійні та навчальні центри, IT-обладнання та сучасні лабораторії, кафетерії, спортивні клуби.

Кампус Арнема розташований посеред великого парку, неподалік знаходиться залізниця, що робить його розташування зручним для переміщень. До центру міста можна дістатися за кілька хвилин, а до Амстердама – за півтори години. В Арнемському кампусі є кілька платних місць для занять різними видами спорту.

Кампус Наймеген знаходиться в найстарішому місті Голландії. Там не тільки гарна природа, а й є театри, музеї, спортивні клуби та насичене нічне життя. Цей кампус найближчий до кордону з Німеччиною, і, навчаючись там, можна за необхідності їздити не лише Голландією, а й виїжджати за кордон. Територіями кампусів зручно переміщатися велосипедом.

Відгук про HAN University of Applied Sciences:

ХАН оснащений п'ятьма мультимедійними та навчальними центрами (2 в Арнемі та 3 у Наймегені), в яких є величезна колекція книг, журналів, довідників, дипломних робіт, відео-матеріалів тощо. У цих центрах можна знайти як паперові, так і онлайн-ресурси для навчання зі зручних баз даних, або попрацювати чи виконати завдання.

ХАН знаходиться в 20 хвилинах їзди від кордону з Німеччиною і постійно контактує з німецькими колегами та постачальниками. Студенти також мають можливість надалі продовжити свою діяльність та роботу в Німеччині.

Репутація

HAN претендує на звання одного з найкращих університетів Голландії у сфері прикладних наук. Його передові позиції забезпечують Арнемська Бізнес Школа та Автомобільний інститут. Арнемська Бізнес Школа (або ABS) – всесвітньо відомий факультет HAN University, його школа Міжнародного бізнесу та менеджменту посіла 1 місце за рейтингом журналу Elsevier серед університетів Голландії. Визнання ХАН у світі підтверджує не вщухаючий інтерес з боку іноземних студентів з усіх куточків світу. Також у штаті співробітників багато фахівців з інших країн.

ХАН є учасником міжнародних освітніх програм. Підтримує зв'язки та програми обміну з більш ніж 90 європейськими університетами, також співпрацює з великими компаніями.

Университет ХАН прежде всего интересен тем, что активно поддерживает культурное разнообразие своего преподавательского состава и студентов. Здесь представлено более 130 национальностей. С университетом сотрудничают известные компании, и студенты сразу учатся решать профессиональные задачи, используя новейшие разработки. ХАН подчеркивает, что главная цель обучения – объединить теорию с актуальной практикой. Факультеты ХАН предлагают международные курсы, где обучение ведется исключительно на английском языке. При необходимости и желании можно пройти EIC (интенсивный курс английского) до начала учебы, который повысит уровень владения языком и поможет более комфортно чувствовать себя на занятиях и в кампусе.

Студенты здесь объединяются в Международную Студенческую Ассоциацию, которая организовывает поездки по Европе, лыжные курорты, различные социальные мероприятия.

HAN University занимает 5 место среди самых больших университетов прикладных наук в национальном рейтинге Keuzegids 2018.

Стажировка и трудоустройство

Во время обучения студенты проходят обязательную стажировку в крупных компаниях, как правило, с 3 курса, а иногда и ознакомительную на первом. ХАН сотрудничает со многими европейскими компаниями. На 3 курсе студенты обязательно проходят стажировку на протяжении семестра, очень часто за границей. Так же некоторые факультеты обязательно отправляют студентов на семестр в другой иностранный вуз для углубления международного опыта. Каждый факультет предоставляет свои возможности, но в основном исследования или практические проекты уже помогут в дальнейшей карьере.

Касательно магистров, ХАН предоставляет возможность совмещать учебу с работой, выбрав part-time (заочную форму обучения) либо же университет может помочь с трудоустройством. ХАН имеет связи с такими компаниями, как Philips, UniCreditBank, BMW, Audi, Mitsubishi, L’Oreal, Bosch и т.д. 

HAN University пропонує англомовні програми:

Бакалавр, 4 роки:

 • Автомобільна інженерія, Арнем, початок - вересень;
 • Комунікації, Арнем, початок - вересень/лютий;
 • Міжнародний бізнес, Арнем, початок - вересень/лютий;
 • Біологічні науки ?, Неймеген, початок - вересень;
 • Хімія ?, Неймеген, початок - вересень;
 • Електротехніка та електроніка, Арнем, початок - вересень;
 • Інженерія вбудованих систем, Арнем, початок - вересень;
 • Інженерна механіка, Арнем, початок - вересень;
 • Міжнародна соціальна робота, Неймеген, початок - вересень;

У рамках навчальної програми бакалавріату студенти на 3 курсі проходять обов'язкове стажування в компанії протягом 1 семестру (найчастіше за кордоном). Також деякі факультети відправляють студентів на 1 семестр навчання в університеті за кордоном для поглиблення міжнародного досвіду.

Магістр, 1-2 роки, початок програм у вересні:

 • Економіка замкненого циклу (Циркулярна економіка), Арнем, тривалість 12 місяців;
 • Інженерні системи, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія автомобільних систем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія контрольних систем, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія вбудованих систем, Арнем,тривалість 18 місяців;
 • Розумне виробництво (Smart Manufacturing), Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія и стійка енергетика, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Молекулярна біологія ?, Неймеген, тривалість 2 роки.

Для иностранных студентов на 1 курсе ХАН предлагает «полный пакет» для проживания: апартаменты с общей кухней и всей необходимой мебелью и техникой, включая беспроводной интернет. На велосипеде можно за 5 минут легко добраться до университета и за 15 минут – в центр города.  В дальнейшем в Арнеме или Неймегене можно найти себе комнату, университет сотрудничает с несколькими жилищными компаниями, которые обеспечивают студентов жильем. В Неймегене есть несколько студенческих квартир, где студенты живут вместе по 2-3 человека.

Проживание в Голландии в среднем студенту будет стоить от €400 – €500 в месяц.

Среднемесячные расходы на транспорт, питание, личные траты – €300 в месяц.

Проживание в Арнеме

Жилые предоставляется с отдельной спальней и общими удобствами, такими как кухня, душ и туалет.

Проживание в Неймегене

 • Boeckstaetehof – собственная спальня,  ванную, кухню и туалет студент будет делить с двумя другими студентами.
 • Hoogeveldt – своя спальня и общая ванная комната, кухня и туалет. Студент будет жить вместе с пятью-шестнадцатью другими людьми в вашем коридоре.
 • Vossenveld – большая, хорошо изолированная комната с собственным душем. Студент будет делить кухню и туалеты с восемью или девятью людьми, которые будут в его коридоре.
вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Міжнародний бізнес та менеджмент, ВА €7399
Комунікації, ВА €7399
Інженерна механіка, ВА €8668
Автомобільна інженерія, ВА €8668
Електротехніка та електроніка, ВА €8668
Біологічні науки, ВА €8668
Хімія, ВА €8668
Молекулярна біологія, МА €8668
Інженерні системи, МА €8668

Вартість вказана без урахування можливої стипендії.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування близько – €800 на місяць;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Олеся
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Поступили сюда на коммуникации. Пока все нравится. Нам было очень важно не искать самим проживание, хотя бы на первый год, а Хан дает гарантированное место в общежитии для всех первокурсников. А еще нам дали стипендию, чему мы были несказанно рады. Получилось скосить почти 70% за год. Рекомендую всем обращаться к девочкам с Карандаша заранее, а не так как мы. У нас была спешка, надо было быстро сдать IELTS, подготовить все документы и не пропустить все сроки. Думаю, если б раньше начали готовиться к поступлению именно в Голландию, то могли получить стипендию еще больше.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все