100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Cтипендія
HAN University of Applied Sciences
Арнем, Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: 35000+

Бакалавр: лютий/вересень від €8010 на рік

Магістр: вересень від €8010 на рік

Фойе HAN University of Applied Sciences Холл N University of Applied Sciences Холл HAN University of Applied Sciences Внешний вид одного из корпусов HAN University of Applied Sciences Студенты возле HAN University of Applied Sciences Корпус HAN University of Applied Sciences Центральный корпус HAN University of Applied Sciences Факультет автоматизации HAN University of Applied Sciences Медиа-факультет HAN University of Applied Sciences Техническое обеспечение бизнем-школы Арнема Интерактивные доски в зале презентаций HAN University of Applied Sciences Бизнес-школа Арнема при HAN University of Applied Sciences Кабинет бизнес-школы для семинаров Аудитория HAN University of Applied Sciences HAN University of Applied Sciences Магазин сувениров HAN University of Applied Sciences HAN University of Applied Sciences - факультет инженерии Велисипеды студентов HAN University of Applied Sciences Фойе HAN University of Applied Sciences Фойе HAN University of Applied Sciences Учебное авто HAN University of Applied Sciences Уникальная машина, собранная студентами HAN University of Applied Sciences Один из автомобилей, собранных студентами HAN University of Applied Sciences
HAN University of Applied Sciences
Арнем, Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1996
Кількість студентів: 35000+

Бакалавр: лютий/вересень від €8010 на рік

Магістр: вересень від €8010 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Стипендії від HAN University на Бакалаврат:

 • €12500 Holland Scholarship для студентів не з ЄС, €5000 на перший рік, і по €2500 на наступні 3 роки, за умови високої академічної успішності.

Стипендії від HAN University на Магістратуру:

 • €5000 Holland Scholarship для студентів не з ЄС, €2500 в першому семестрі, €2500 у другому.

Подати заявку та взяти участь у конкурсі на стипендію можуть студенти, у яких IELTS 6.5 та вище.

HAN University займає 7 місце серед найбільших університетів прикладних наук у національному рейтингу Keuzegids 2022.

HAN University (від голландського Hogeschoolvan Arnhemen Nijmegen, тобто Університет Арнема та Наймегена) – професійний університет прикладних наук. Його кампуси розташовані у двох містах на сході Голландії і налічують понад 35 тисяч студентів, з яких більше 3000 – іноземці. Його девіз - "ХАН дає Вам можливості".

ХАН підтримує зв'язки з іншими європейськими університетами та великими компаніями, забезпечуючи своїм студентам досвід роботи та подальшу кар'єру. ХАН складається з 4-х факультетів, які поділені на велику кількість інститутів. Два з них здобули міжнародне визнання – Arnhem Business School (Арнемська бізнес-школа) та HAN Automotive Institute (Автомобільний інститут ХАН). Для іноземних студентів надано вибір з 9-ти бакалаврських спеціальностей та 8-ми магістерських.

Інфраструктура

Факультети ХАН розділені на 2 кампуси в Арнемі та Наймегені. У кампусах можна знайти все, що знадобиться для навчання та відпочинку: мультимедійні та навчальні центри, IT-обладнання та сучасні лабораторії, кафетерії, спортивні клуби.

Кампус Арнема розташований посеред великого парку, неподалік знаходиться залізниця, що робить його розташування зручним для переміщень. До центру міста можна дістатися за кілька хвилин, а до Амстердама – за півтори години. В Арнемському кампусі є кілька платних місць для занять різними видами спорту.

Кампус Наймеген знаходиться в найстарішому місті Голландії. Там не тільки гарна природа, а й є театри, музеї, спортивні клуби та насичене нічне життя. Цей кампус найближчий до кордону з Німеччиною, і, навчаючись там, можна за необхідності їздити не лише Голландією, а й виїжджати за кордон. Територіями кампусів зручно переміщатися велосипедом.

Відгук про HAN University of Applied Sciences:

ХАН оснащений п'ятьма мультимедійними та навчальними центрами (2 в Арнемі та 3 у Наймегені), в яких є величезна колекція книг, журналів, довідників, дипломних робіт, відео-матеріалів тощо. У цих центрах можна знайти як паперові, так і онлайн-ресурси для навчання зі зручних баз даних, або попрацювати чи виконати завдання.

ХАН знаходиться в 20 хвилинах їзди від кордону з Німеччиною і постійно контактує з німецькими колегами та постачальниками. Студенти також мають можливість надалі продовжити свою діяльність та роботу в Німеччині.

Репутація

HAN претендує на звання одного з найкращих університетів Голландії у сфері прикладних наук. Його передові позиції забезпечують Арнемська Бізнес Школа та Автомобільний інститут. Арнемська Бізнес Школа (або ABS) – всесвітньо відомий факультет HAN University, його школа Міжнародного бізнесу та менеджменту посіла 1 місце за рейтингом журналу Elsevier серед університетів Голландії. Визнання ХАН у світі підтверджує не вщухаючий інтерес з боку іноземних студентів з усіх куточків світу. Також у штаті співробітників багато фахівців з інших країн.

ХАН є учасником міжнародних освітніх програм. Підтримує зв'язки та програми обміну з більш ніж 90 європейськими університетами, також співпрацює з великими компаніями.

Університет ХАН насамперед цікавий тим, що активно підтримує культурне розмаїття свого викладацького складу та студентів. Тут представлено понад 130 національностей. З університетом співпрацюють відомі компанії, і студенти одразу навчаються вирішувати професійні завдання, використовуючи новітні розробки. ХАН наголошує, що головна мета навчання – поєднати теорію з актуальною практикою. Факультети ХАН пропонують міжнародні курси, де навчання ведеться виключно англійською мовою. При необхідності та бажанні можна пройти EIC (інтенсивний курс англійської) до початку навчання, який підвищить рівень володіння мовою та допоможе комфортніше почуватися на заняттях та в кампусі.

Студенти тут об'єднуються у Міжнародну Студентську Асоціацію, яка організовує поїздки Європою, лижні курорти, різні соціальні заходи.


HAN University посідає 7 місце серед найбільних університетів прикладних наук у національному рейтингу Keuzegids 2022.

Стажування та працевлаштування

Під час навчання студенти проходять обов'язкове стажування у великих компаніях, як правило, з 3 курсу, а іноді й ознайомлювальне на першому. ХАН співпрацює з багатьма європейськими компаніями. На 3 курсі студенти обов'язково стажуються протягом семестру, дуже часто за кордоном. Також деякі факультети обов'язково відправляють студентів на семестр до іншого іноземного вишу для поглиблення міжнародного досвіду. Кожен факультет надає свої можливості, але переважно дослідження чи практичні проекти вже допоможуть у подальшій кар'єрі.

Щодо магістрів, ХАН надає можливість поєднувати навчання з роботою, вибравши part-time (заочну форму навчання) або університет може допомогти з працевлаштуванням. ХАН має зв'язки з такими компаніями як Philips, UniCreditBank, BMW, Audi, Mitsubishi, L'Oreal, Bosch і т.д.

HAN University пропонує англомовні програми:

Бакалавр, 4 роки:

 • Автомобільна інженерія, Арнем, початок - вересень;
 • Комунікації, Арнем, початок - вересень/лютий;
 • Міжнародний бізнес, Арнем, початок - вересень/лютий;
 • Біологічні науки ?, Неймеген, початок - вересень;
 • Хімія ?, Неймеген, початок - вересень;
 • Електротехніка та електроніка, Арнем, початок - вересень;
 • Інженерія вбудованих систем, Арнем, початок - вересень;
 • Інженерна механіка, Арнем, початок - вересень;
 • Міжнародна соціальна робота, Неймеген, початок - вересень;

У рамках навчальної програми бакалавріату студенти на 3 курсі проходять обов'язкове стажування в компанії протягом 1 семестру (найчастіше за кордоном). Також деякі факультети відправляють студентів на 1 семестр навчання в університеті за кордоном для поглиблення міжнародного досвіду.

Магістр, 1-2 роки, початок програм у вересні:

 • Економіка замкненого циклу (Циркулярна економіка), Арнем, тривалість 12 місяців;
 • Інженерні системи, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія автомобільних систем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія контрольних систем, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія вбудованих систем, Арнем,тривалість 18 місяців;
 • Розумне виробництво (Smart Manufacturing), Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Інженерія и стійка енергетика, Арнем, тривалість 18 місяців;
 • Молекулярна біологія ?, Неймеген, тривалість 2 роки.

Для іноземних студентів на 1 курсі ХАН пропонує «повний пакет» для проживання: апартаменти із спільною кухнею та всіма необхідними меблями та технікою, включаючи бездротовий інтернет. На велосипеді можна за 5 хвилин легко дістатися до університету та за 15 хвилин – до центру міста. Надалі в Арнемі чи Наймегені можна знайти собі кімнату, університет співпрацює з кількома житловими компаніями, які забезпечують студентів житлом. У Неймегені є кілька студентських квартир, де студенти мешкають разом по 2-3 особи.

Проживання в Голландії в середньому студенту коштуватиме від €400 до €500 на місяць.

Середньомісячні витрати на транспорт, харчування, особисті витрати – €300 на місяць.

Проживання в Арнемі

Житлові надаються з окремою спальнею та спільними зручностями, такими як кухня, душ і туалет.

Проживання в Неймегені

 • Boeckstaetehof – власна спальня, ванну, кухню та туалет студент ділитиме з двома іншими студентами.
 • Hoogeveldt – своя спальня та спільна ванна кімната, кухня та туалет. Студент буде жити разом із п'ятьма-шістнадцятьма іншими людьми у вашому коридорі.
 • Vossenveld – велика, добре ізольована кімната із власним душем. Студент ділитиме кухню та туалети з вісьмома чи дев'ятьма людьми, які будуть у його коридорі.
вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Міжнародний бізнес та менеджмент, ВА €8010
Комунікації, ВА €8010
Інженерна механіка, ВА €9400
Автомобільна інженерія, ВА €9400
Електротехніка та електроніка, ВА €9400
Біологічні науки, ВА €9400
Хімія, ВА €9400
Міжнародна соціальна робота, ВА €8010
Інженерія вбудованих систем, ВА €9400
Молекулярна біологія, МА €9400
Інженерні системи, МА €9400
Економіка закритого циклу, МА €8010

Вартість вказана без урахування можливої стипендії.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування близько – €900 на місяць;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Олеся
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Поступили сюда на коммуникации. Пока все нравится. Нам было очень важно не искать самим проживание, хотя бы на первый год, а Хан дает гарантированное место в общежитии для всех первокурсников. А еще нам дали стипендию, чему мы были несказанно рады. Получилось скосить почти 70% за год. Рекомендую всем обращаться к девочкам с Карандаша заранее, а не так как мы. У нас была спешка, надо было быстро сдать IELTS, подготовить все документы и не пропустить все сроки. Думаю, если б раньше начали готовиться к поступлению именно в Голландию, то могли получить стипендию еще больше.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все