100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,9/5 (2)
Cтипендія
Hanze University of Applied Sciences
Гронінген, Леуварден, Нідерланди
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: 25000+

Бакалавр: вересень від €8276 на рік

Магістр: вересень від €8276 на рік

Літня школа: травень від €2250 за курс

Студенты Hanze University of Applied Sciences Центр информационной поддержки Hanze University of Applied Sciences Один из корпусов Hanze University of Applied Sciences Территория Hanze University of Applied Sciences Спортклуб Hanze University of Applied Sciences Спортивный клуб студентов Hanze University of Applied Sciences Бассейн в спортклубе Hanze University of Applied Sciences Поле для футбола Hanze University of Applied Sciences Лаунж-зона для студентов Hanze University of Applied Sciences Факультет бизнеса Hanze University of Applied Sciences Открытая лекция в Hanze University of Applied Sciences Компьютер в библиотеке Hanze University of Applied Sciences Фойе Hanze University of Applied Sciences Приветственное табло Hanze University of Applied Sciences
Hanze University of Applied Sciences
Гронінген, Леуварден, Нідерланди
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1798
Кількість студентів: 25000+

Бакалавр: вересень від €8276 на рік

Магістр: вересень від €8276 на рік

Літня школа: травень від €2250 за курс

Загальна оцінка
Дані оновлені

Hanze scholarship - €10000

Ця стипендія доступна тільки для деяких програм магістратури і її отримання можливо як на першому курсі (€ 10000) так і на другому році навчання (€10000 або €5000 в залежності від спеціальності). Вона не покриває суму навчання, а є лише внеском в прожитковий мінімум.

Hanze Minerva Scholarship - €2500

Ця стипендія тільки для студентів бакалаврату Minerva Art Academy. Вона не покриває суму навчання, а є лише внеском в прожитковий мінімум.

Hanze Music Scholarship - до €5549

Ця стипендія тільки для студентів бакалаврату / магістратури Prince Claus Conservatoire. Вона не покриває суму навчання, а є лише внеском в прожитковий мінімум.

The Holland Scholarship - €5000

Ця стипендія доступна тільки для деяких програм магістратури і її отримання можливо як на першому курсі (€5000) так і на другому році навчання (€5000 або €2500 в залежності від спеціальності). Вона не покриває суму навчання, а є лише внеском в прожитковий мінімум. Вона не покриває суму навчання, а є лише внеском в прожитковий мінімум.

Hanze University of Applied Sciences (Університет Прикладних Наук Ганзе) – це університет прикладних наук, в якому навчаються понад 25 000 студентів, голландських та іноземних. Його міжнародний студентський відділ у 2011 році був визнаний найкращим в Нідерландах. Студенти навчаються за однією з 70-ти спеціальностей у сфері економіки, технологій, охорони здоров'я, освіти та підготовки вчителів, соціальної роботи, трудових відносин, образотворчого мистецтва та музики. Hanze – один з найбільших широко-спеціалізованих університетів прикладних наук в Нідерландах. Його територія складає 140 000 м2.

Розташований Hanze в місті Гронінген, який є другим найкращим студентським містом Нідерландів після Амстердама. Його населення – 190 000 чоловік, чверть яких складають студенти, а половину – люди молодші за 35 років. У Гронінгені розвинуте культурне життя, а центр міста закритий для автомобілів, тому тут зручно та безпечно пересуватися пішки й на велосипеді. Автомобілем можна дістатися до Амстердама за 2 години, так само близько знаходиться кордон з Німеччиною (2 години до Бремена, 3 до Гамбурга).

Інфраструктура 

Більшість корпусів Hanze знаходяться в північній частині міста, в комплексі Зерніке (Zernike Campus). Тут розміщені більшість шкіл та адміністративні будівлі університету, інші ж школи (Школа образотворчих мистецтв та дизайну, Високі сенсорні технології) розташовані в різних будівлях у місті. Крім самого університету, на території Zernike Campus розташовані 47 компаній.

Відповідно до сучасних тенденцій, Hanze активно підтримує використання цифрових комунікацій у навчанні. Університетська інтернет-мережа забезпечує студентів усією необхідною інформацією, можливістю електронно спілкуватися з викладачами й товаришами, створювати дискусійні групи. Таке освітнє електронне середовище полегшує спільну студентську роботу над практичними проектами.

У Hanze є медіа-центр, до якого відкритий доступ як у кампусі, так і в інших локаціях університету. У медіа-центрі Hanze зібрана велика колекція спеціалізованої літератури, довідників, журналів і газет, аудіо та відео матеріалів, програмного забезпечення та багато іншого.

У кампусі є обладнані місця для занять спортом. Студентська спортивна асоціація ACLO, що діє під заступництвом Hanze таі Університету Гронінгена, організовує різні позакласні спортивні заходи. Студенти, маючи картку ACLO, отримують доступ до 53 спортклубів і безлічі спортивних закладів. Так само в кампусі є Спортивний Центр, із 75 тренерами та інструкторами, які не лише підтримують ACLO, а й організовують турніри, змагання та інші активні заходи.

Репутація 

Hanze – найбільший університет прикладних наук на півночі Нідерландів. У ньому знаходиться перша і найстаріша Школа Міжнародного Бізнесу в Нідерландах (з 1988 року). А спеціалізація «Розробка сенсорних додатків і технологій» посіла 1 місце серед інших програм електронної інженерії. Міжнародне визнання університету підтверджує інтерес з боку студентів більш ніж 50-ти різних національностей. Так само Hanze підтримує зв'язки з багатьма університетами світу й великими європейськими компаніями. Всі програми цього університету отримали акредитацію NVAO (Акредитаційна організація Нідерландів та Бельгії).

Навчання в Hanze орієнтоване на практичне застосування знань. Групи студентів невеликі, до 25 чоловік, і викладачі намагаються знаходити індивідуальний підхід до кожного. Студентські проекти виконуються в міні-групах з 6-8 чоловік та спрямовані на вирішення професійних завдань.

Цікаві факти про Hanze:

 • 5-те місце у світі за кількістю компаній-випускників у 2019 році;
 • У Нідерландах Hanze UAS також займає перше місце у start-up підкатегорії (U-Multirank);
 • Гронінген був визнаний найкращим студентським містом Нідерландів у 2015 і 2016 роках (Elsevier);
 • Студент матиме фактичний досвід роботи з резюме після закінчення навчання;
 • Hanze – найбільший університет прикладних наук на півночі Нідерландів, №3 за рейтингом Keuzegids HBO 2018;
 • У Hanze знаходиться перша і найстаріша Школа Міжнародного Бізнесу в Нідерландах (з 1988 року);
 • Всі програми цього університету отримали акредитацію NVAO (Акредитаційна організація Нідерландів та Бельгії).

В Hanze діє студентська організація CAST (Cultural Activities for Students), яка проводить культурні заходи, концерти й виставки, пов'язані з музикою, танцями, кіно, фотографією, театром, дизайном, малюванням, скульптурою і т.д.

Також студенти можуть у будь-який момент звернутися до студентського консультанта щодо будь-яких проблем у житті та навчанні. Зустрічі з ним конфіденційні, і за необхідності консультант може направити до психолога.

Стажування та працевлаштування 

Університет Hanze співпрацює з більш ніж 100 університетами в 40 країнах, і студенти деяких спеціальностей (наприклад, Міжнародні комунікації) на 3 курсі протягом семестру обов'язково навчаються за кордоном. За деякими магістерськими напрямками також пропонується можливість провести семестр у компанії або дослідному центрі зі своїм проектом. Шанси на працевлаштування підвищуються, якщо вивчити голландську мову.Classical Music
Creative Media & Game Technologies
Design
Electronics
Fine Art
International Business
International Business (3-year)
International Communication
International Facility Management
International Finance & Control
Jazz
Marketing Management
Mechanical Engineering
Science and Engineering
Mechatronics
Physiotherapy
Popular Culture
Sensor Technology
Sports Studies


Data Science for Life Sciences
Energy for Society
Interdisciplinary Business Professional
Interrelational Art Practices (iRAP)
Master in International Business and Management
Master International Communication
Master of Music
Materials in Artistic Practices (MAPs)
Media, Art, Design & Technology (MADtech)
Painting
Smart Systems Engineering
Sustainable Energy System Management


Бакалаврат в цілому триває 4 роки, а тривалість магістратури варіюється від напрямків, як правило, це від 3 семестрів до 2 років. 

ВИМОГИ до вступу: 

- IELTS 6.0 (мінімум 5,5 для кожного елемента);

- TOEFL (internet based): хв. 80 балів (початкові результати).

Літня школа

Дати роботи літньої школи: 27.05.24 – 14.06.24. У групах максимальна кількість студентів – 25. Дедлайн подання заявок до 1 квітня. У вартість входить: участь у програмі, проживання під час програми.

Напрями літньої школи: 

 • Ведення бізнесу в Європі – сталий маркетинг
 • Ведення бізнесу в Європі – з ШІ
 • Глобальний енергетичний перехід
 • Майбутнє здоров'я

Honor College Programs – почетные программы (аналог красного диплома), которые доступны особенно талантливым, ярко проявившим себя студентам. Эти программы позволяют набрать дополнительные баллы в магистратуру, принять участие в уникальных проектах университета, повышают шансы на трудоустройство, являются дополнением к резюме.  

Hanze не має власними гуртожитками, проте Міжнародний студентський відділ допомагає студентам знайти житло в Гронінгені або Ассені (Сенсорні технології). Існує Житлова асоціація, яка може забезпечити кімнатою на короткий термін (до року). Надалі та ж асоціація допомагає знайти житло на приватному ринку. В крайньому випадку, завжди є можливість зупинитися в молодіжному хостелі або знайти кімнату з обміну.

Проживання в Гронінгені в середньому обійдеться в €500 на місяць.

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 3 тижні 1 рік 3 семестри
Бакалаврат €8276
Магістратура €8276
Англійська мова €140
Літні курси €2250
European Master in Sustainable Energy System Management €9750
European Master in Renewable Energy €9750

*** У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацію уточнюйте у менеджера Karandash.

Вартість вказана без урахування стипендії.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування медичне;
 • проживання і харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,9/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Добре 4,5/5
Відгуки (2)
Артём
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Задовільно 4,0/5
Учусь в Hanze University уже два года, университет хорош преподавателями, которые профессионалы своего дела, мероприятиями которые помогают погрузиться в робочую обстановку, но минус всё же есть это библиотека которая работает до 5 по будням и не обновляется почти( но у нас есть своя сеть благодаря которой всегда можно найти нужную инфу или написать преподавателю.
Читати весь Сховати відгук
Валентина
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
У Hanze University час летить дуууже швидко! Здається, що тільки вчора я готувала документи, щоб вступити сюди. Навчаюсь на бізнесі, мені подобається дуже. Університет дає багато можливостей для самостійного навчання. Тут є крутий медіа-центр, де можна знайти будь-яку необхідну літературу, спортивні івенти та турніри.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все