100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Cтипендія
The Hague University of Applied Sciences
Гаага, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: 23000

Підготовчі: вересень/січень від €5950 за 2 семестри 

Бакалавр: вересень від 9045 на рік

Магістр: вересень від 19700 на програму

Кампус The Hague University of Applied Sciences Учебное здание The Hague University of Applied Sciences Концерт-холл The Hague University of Applied Sciences В университете The Hague University of Applied Sciences В университете The Hague University of Applied Sciences В университете The Hague University of Applied Sciences Студенты The Hague University of Applied Sciences The Hague University of Applied Sciences The Hague University of Applied Sciences
The Hague University of Applied Sciences
Гаага, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1987
Кількість студентів: 23000

Підготовчі: вересень/січень від €5950 за 2 семестри 

Бакалавр: вересень від 9045 на рік

Магістр: вересень від 19700 на програму

Загальна оцінка
Дані оновлені

Holland Scholarship - €5000 для будь-якого фаху бакалаврату.


The Hague University of Applied Sciences (Університет прикладних наук Гааги) знаходиться прямо в центрі цього міста, третього за величиною в Нідерландах. Гаага — «місто миру та правосуддя», резиденція нідерландського уряду, в ній також розташовані вищі міжнародні правові інстанції (Міжнародний суд ООН, Міжнародний кримінальний та арбітражний суди). З такою концентрацією міжнародних органів у місті університет Гааги пропонує студентам спеціальності «Міжнародне та Європейське право», «Міжнародний бізнес і менеджмент», «Державне управління», «Європейська культура» та інші. Hague University налічує 23400 студентів більш ніж 143 різних національностей, що робить його вишем з найбільшим культурним розмаїттям в Нідерландах.

Інфраструктура

Університет Гааги включає в себе декілька академій, дослідницьких груп і 4 кампуси з головним в Гаазі та трьома регіональними. Всі програми для міжнародних студентів представлені саме в кампусі Гааги. Цей кампус (Laakhaven) особливий тим, що він повністю оточений водою, що робить його практично окремим студентським містом. Дизайн кампусу цікавий овальним атріумом зі скляною стелею. На території головного кампусу знаходиться все, що може знадобитися студентам:

 • кафетерії;
 • IT-сервіси;
 • інформаційний центр;
 • міжнародний відділ, через який іноземні студенти можуть вступити на підготовчі курси, брати участь у програмах обміну та проходити стажування;
 • велика бібліотека, де передбачено багато журналів, дисертаційних матеріалів, цифрових посібників і 400 місць для вивчення літератури з підключенням до інтернету;
 • центр здоров'я;
 • спортивний зал і фітнес-центри.

Репутація

Університет прикладних наук Гааги активно просуває політику інтернаціоналізації. Він розвиває міжнародні програми обміну, літніх шкіл, стажувань і стипендій у співпраці з близько 300 міжнародними партнерами. Всі бакалаврські та магістерські програми Hague University отримали акредитацію NVAO (Акредитаційна організація Нідерландів та Фландрії). А програма «Європейська культура, політика, історія та бізнес» отримала особливий сертифікат NVAO і тепер прагне отримати «Європейський сертифікат».Освіта в Hague University направлена на практичне застосування знань з міжнародним ухилом. Університет дбає про те, щоб кожен студент пройшов стажування або навчання за кордоном. Також багато уваги приділяється темам глобалізації, вивченню Європи та всіх її сучасних тенденцій, тому студенти максимально готові до роботи в крупних компаніях після закінчення навчання.

Стажування та працевлаштування

Під час навчання студентам надається можливість стажуватися або вчитися за кордоном протягом семестру. Для іноземних студентів ця можливість опціональна, але університет заохочує участь у програмах обміну. У першому семестрі останнього року навчання бакалаври деяких спеціальностей працюють над своїми проектами в міжнародній компанії або дослідному центрі для закріплення своїх практичних професійних навичок.

Під час навчання іноземні студенти можуть працювати, але для цього потрібен спеціальний дозвіл. Відповідно до нього студенти можуть працювати максимум 10 годин на тиждень протягом навчального року або 3 місяці влітку. Цей дозвіл не стосується стажувань, передбачених навчанням в Hague University.Гаазький університет прикладних наук для іноземних студентів пропонує 10 програм бакалаврату та 4 магістерських. Також студентам дається можливість пройти підготовчі курси для покращення англійської мови та навичок, які стануть у нагоді під час навчання у вузі Нідерландів.

Бакалаврат:

 • Європейські дослідження;
 • Міжнародне та європейське право;
 • Міжнародний бізнес;
 • Міжнародний фінансовий менеджмент та контроль;
 • Промисловий дизайн;
 • Міжнародний комунікаційний менеджмент;
 • Міжнародна державна політика та лідерство;
 • Технології виробництва харчових продуктів;
 • Дослідження у сфері управління безпекою;
 • Міжнародний спортивний менеджмент.

Магістратура:

 • Фінансове управління та контроль;
 • Управління міжнародними комунікаціями;
 • Бізнес-адміністрування;
 • Інжиніринг нового рівня.

Підготовка з англійської. Програма English Academic Preparation Programme допоможе вам досягти необхідний рівень англійської мови та набути навичок навчання, необхідних для вступу на програми бакалаврату або магістратури з викладанням англійською мовою в Гаазькому університеті прикладних наук. Під час цього курсу ви працюватимете в міжнародному інтерактивному середовищі навчання, розвиваючи академічні навички, такі як дослідження, академічне читання та написання есе, а також демонструючи свої навички та працюючи в командах над проектами.

Тривалість програми складає 2 семестри.

Початок навчання – січень

Підготовчі програми International Foundation Year пропонуються за двома напрямками Management and Social Sciences та Technology and Design, тривалість яких складає 3 семестри з початком навчання у вересні. Є також програми підготовки International Foundation Fast Track, тривалість яких складає 2 семестри з початком у січні.

Management and Social Sciences - готує вас до успішного завершення однієї з різноманітних програм з менеджменту та соціальних наук у THUAS (The Hague University of Applied Sciences) та дає можливість прогресувати:

 • BBA International Business
 • BSc International Financial Management and Control
 • BA International Communication Management
 • BA International Sport Management
 • BSc User Experience Design
 • BA European Studies

Technology and Design - підготує вас до вступу на англійські програми бакалавра THUAS з інженерії та технологій та дає можливість прогресувати:

 • BSc Industrial Design Engineering
 • BSc Process and Food Technology


Hague University не має власними гуртожитками, але активно допомагає іноземним студентам знайти житло. Університет співпрацює з житловою організацією DUWO, яка забезпечує студентів близько 650 кімнатами, повністю мебльовані та обладнані всім необхідним. Всі кімнати знаходяться в Гаазі або на відстані, з якого зручно добиратися на громадському транспорті або велосипеді.

Витрати на проживання в Гаазі в середньому будуть коштувати студенту €400 - €800 в місяць.

вартості програм
Програма Вартість за
2 семестри 1 рік 3 семестри
Підготовчі курси англійської мови €5950
Фінансовий менеджмент і контроль, МА €19999
Управління міжнародними комунікаціями, МА €19700
Бізнес адміністрування, МА €21999
Бакалаврат €9045
International Foundation Year €10250 €13390

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Денис Бай
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Я поступил в Гаагу в прошлом году. Очень хотел учиться в Голландии, поєтому тщательно выбирал универ и специальность. Остановился на международном бизнесе. Как многие и говоря, учиться здесь нелегко — дают очень много новой и ценной информации, так что чтобы все освоить нужно реально много учиться. Непривычно, что ты не просто сидишь на лекции, а принимаешь активное участие в обсуждении каждой темы. Без этого, осваивать материал еще сложнее. Формат обучения классный, много практики и в общем преподаватели хорошие. По поводу проживания вопросов нет — университет предоставляет студентам комнаты. Да и в целом здесь комфортно, красиво и уютно. Если будете ехать в Голландию учиться имейте ввиду что нужно иметь не менше €400 карманных расходов. Но в целом я пока дольный что выбрал Hague University. Спасибо что Karandash предоставил мне этот вариант.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все