100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Cтипендія
Корпус Istituto Marangoni Milano
Istituto Marangoni Milano
Мілан, Італія
Тип: приватний університет
Мова: англійська, італійська
Кількість студентів: около 2200

Підготовчі: жовтень від €18300 на рік

Бакалавр: жовтень від €28750 на рік

Магістр: жовтень від €27000 на рік

Курси: від €4100 за 3 тижні

Корпус Istituto Marangoni Milano Навчання в Istituto Marangoni Milano Istituto Marangoni Milano Дні кар'єри в Istituto Marangoni Milano Покази в Istituto Marangoni Milano Навчання в Istituto Marangoni Milano Навчання в Istituto Marangoni Milano Лекції в Istituto Marangoni Milano Istituto Marangoni Milano Випусники Istituto Marangoni Milano Лекції в Istituto Marangoni Milano
Istituto Marangoni Milano
Мілан, Італія
Тип: приватний університет
Мова: англійська, італійська
Рік заснування: 1935
Кількість студентів: около 2200

Підготовчі: жовтень від €18300 на рік

Бакалавр: жовтень від €28750 на рік

Магістр: жовтень від €27000 на рік

Курси: від €4100 за 3 тижні

Загальна оцінка
Дані оновлені

Istituto Marangoni — престижна приватна школа моди і дизайну, заснована в 1935 році модельєром Джуліо Марангоні, котрий одягав всю італійську аристократію. Навчальний заклад розташований в Мілані, а також має філії у Флоренції, Лондоні, Парижі, Шанхаї, Шеньчжені, Мумбаї та Майамі.

Кампус Istituto Marangoni в Мілані вважається однією з найстаріших і найпопулярніших модних шкіл у світі. Його називають Оксфордом для модельєрів, дизайнерів і творців нових брендів. Istituto Marangoni Milano, двері якого відкриті вже більше 85 років, посприяв революції у світовій модній індустрії та вивів Італію на лідируючі позиції у фешн-сфері. Саме Мілан став однією зі світових столиць моди, а Тиждень моди в Мілані — ключовою міжнародною подією, де свої колекції представляють провідні Будинки моди світу.

В Istituto Marangoni Milano студенти можуть обрати бакалаврські та магістерські програми, а також короткі курси в галузі дизайну одягу й аксесуарів, створення модних колекцій, дизайну інтер'єрів, бренд-менеджменту, просування і комунікацій в сфері моди, мистецтва закупівель і так далі.

Студенти міланського кампуса університету навчаються і живуть в епіцентрі модного життя, регулярно відвідують модні будинки, виставки, шоу, презентації та інші профільні заходи. Викладачі в Istituto Marangoni Milano — висококваліфіковані і практикуючі дизайнери, стилісти, фотографи, баєри, маркетологи, бренд-і PR-менеджери, яким добре знайомі всі особливості сучасної фешн-індустрії та які можуть підготувати студентів до міжнародної кар'єри.

Відеопрезентація Istituto Marangoni


Інфраструктура

Кампус школи моди в Мілані розташований по сусідству зі знаменитою вулицею Віа Монтенаполеоне, яка проходить крізь Квартал моди: район з офісами, шоу-румами і бутиками провідних модних брендів (Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Chanel, Prada, Fendi, Gucci, Bvlgari, Cartier та інших).

У розпорядженні студентів Istituto Marangoni Milano:

 • сучасні лекційні аудиторії і комп'ютерні класи з технікою Apple;
 • велика профільна бібліотека;
 • майстерні, оснащені манекенами, швейними машинами, столами для розкрою;
 • просторий open-space;
 • професійні фотостудії.

За декілька кварталів від Школи моди в Мілані знаходиться відкрита в 2014 році Школа дизайну. Тут, так само, як і в Школі моди, є сучасні лекційні зали, майстерні, комп'ютерні класи, бібліотека з матеріалами для промислового та інтер'єрного дизайну, кафе.

 • Istituto Marangoni входить до топ-10 найкращих шкіл моди світу за версією порталу Fashionista;
 • Серед відомих випускників Istituto Marangoni Milano — Доменіко Дольче, Жюлі де Лібран, Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Родольфо Пальялунга, Алессандро Сарторі та інші;
 • За час існування вишу близько 40 тисяч випускників отримали затребувану спеціальність і реалізувалися в сфері моди, дизайну і мистецтва;
 • Модельєри, які здобули освіту в Istituto Marangoni, беруть участь в головних тижнях моди світу (Нью-Йорк, Лондон, Париж, Мілан), виставках Mercedes-Benz Fashion Week, Monte Carlo Fashion Week та інших шоу і презентаціях;
 • Роботи випускників ВНЗ регулярно публікуються у відомих глянцевих виданнях — Vogue, Elle, GQ, Vanity Fair, Marie Claire, Harper's Bazaar, Architectural Digest і так далі.

Перспективи працевлаштування

94% випускників Istituto Marangoni працевлаштовуються через рік після закінчення навчання. Більшість випускників займають престижні посади в таких міжнародних компаніях, як Giorgio Armani, Versace, Prada, Gianfranco Ferre, Gucci, Dolce & Gabbana, Etro, Bello Diaz Interior Design, Krizia, Valentino, Max Mara, H&M, Inditex та інших.

В університеті працює Кар'єрний центр, де студентам допомагають зв'язуватися з потенційними роботодавцями, відвідувати ярмарки вакансій, спілкуватися з успішними випускниками Istituto Marangoni, проходити практику та стажування.

В цілому, у кожного студента на момент випуску з університету вже є портфоліо, напрацьоване за час навчання. На різних виставках студенти представляють свої колекції, дизайнерські проекти, фотороботи і так далі.

Для всіх охочих побудувати успішну кар'єру в області моди та дизайну Istituto Marangoni Milano пропонує курси підготовки до бакалаврату (Foundation Year), бакалаврські та магістерські програми навчання, а також — короткострокові спеціалізовані курси.

Програми Foundation готують абітурієнтів до вступу на бакалаврат у Школу моди або дизайну. Протягом року майбутні студенти Istituto Marangoni поглиблюють знання в сфері моди, дизайну і мистецтва, розвивають творче мислення, покращують англійську мову і визначаються з тим, який саме напрямок бакалаврату підходить їм найкраще.

 • Fashion Design 
 • Fashion Design & Accessories (Womenswear / Menswear)
 • Fashion Styling & Creative Direction
 • Fashion Management 
 • Fashion Product 
 • Fashion Management, Digital Communication & Media 
 • Interior Design 
 • Product Design 
 • Visual Design 
 • Marketing and Communication Management for Fragrances & Cosmetics 
 • Fragrances and Cosmetics Brand Management and Licensing

Власної студентської резиденції в Istituto Marangoni Milano немає, проте університет допомагає студентам знайти оптимальний варіант проживання, співпрацюючи з агентствами з підбору житла. Як правило, студентам пропонують комфортні апартаменти в центрі Мілана для однієї або декількох осіб. Також студенти можуть знайти житло самостійно.

вартості програм
Програма Вартість за
3 тижні 1 рік
Foundation Year €14300
Бакалаврат €18700
Магістратура €21500
Короткострокові курси €4100

У таблиці вказана мінімальна вартість освітніх програм. Детальну інформацію уточнюйте у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • візові витрати;
 • щорічний реєстраційний внесок — від €4000 (сплачується щороку навчання, незалежно від того навчаєтесь Ви 1 рік або 3);
 • проживання і харчування;
 • навчальні матеріали;
 • страховка;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Нина
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Выпустилась из Istituto Marangoni, учиться было интересно, преподаватели требовательные но всегда готовы подсказать или помочь. Со студентами легко подружиться так как все в одной теме, а ещё вам придется следить за всеми новостями моды, даже если вам не нравится дизайнер, это обязательно;) Ну и если говорить в целом университет хороший, он дает хороший багаж знаний и помогает уже во время учебы влиться в рабочую атмосферу.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все