100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,9/5 (2)
Villa Favard
Polimoda
Флоренція, Італія
Тип: приватна школа моди і дизайну
Мова: англійська, італійська
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: вересень від €18000 на рік

Магістр: квітень, жовтень, січень від €28000 на рік

Курси: від €4500 за місяць

Villa Favard Polimoda Polimoda Інститут Polimoda Студенти Polimoda Лекції в Polimoda Студенти Polimoda Студенти Polimoda Студенти Polimoda Навчання в Polimoda Лекції в Polimoda Villa Favard
Polimoda
Флоренція, Італія
Тип: приватна школа моди і дизайну
Мова: англійська, італійська
Рік заснування: 1986
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: вересень від €18000 на рік

Магістр: квітень, жовтень, січень від €28000 на рік

Курси: від €4500 за місяць

Загальна оцінка
Дані оновлені

Міжнародний інститут моди, дизайну і маркетингу Polimoda був заснований у 1986 році в столиці Тоскани — Флоренції. Навчальний заклад створили дві легенди фешн-індустрії: колишній віце-президент нью-йоркського Fashion Institute of Technology Ширлі Гудман і засновник знаменитого флорентійського бренду Emilio Pucci — Еміліо Пуччі. Спочатку виш носив назву Politecnico Internazionale della Moda (Міжнародний політехнічний інститут моди).

Сьогодні Polimoda пропонує широкий вибір бакалаврських, магістерських та короткострокових освітніх програм, що охоплюють різні напрямки моди: від дизайну фешн-продуктів і створення колекцій до управління модними брендами, маркетингу і комунікацій в моді, прогнозування модних тенденцій і так далі.

Викладачі Polimoda — експерти модної індустрії, за плечима яких є величезний досвід роботи у сфері fashion. Своїми знаннями зі студентами діляться засновники популярних брендів, редактори глянцевих журналів, представники топ-менеджменту провідних модних будинків. Президентом модної школи є Ферруччо Феррагамо, який очолює люксовий італійський бренд Salvatore Ferragamo. Директором інституту на початку 2021 року став модельєр і креативний директор китайського преміального бренду Shanghai Tang — Массіміліано Джорнетті.

Відеопрезентація Polimoda


Інфраструктура

Інститут Polimoda розділений на три навчальні корпуси у Флоренції:

 • Villa Favard — корпус в історичному центрі міста, де проводяться лекції та семінари з бізнесу, соціології, естетики, маркетингу та менеджменту, а також розташована бібліотека інституту;
 • Design Lab — сучасна дизайнерська лабораторія у стратегічно важливому для сфери моди районі Скандіччі. Саме тут розміщені виробництва брендів Prada, Gucci, Alexander McQueen і багатьох інших. У цьому корпусі студенти працюють зі спеціалізованим обладнанням і вчаться створювати шкіряне взуття та аксесуари;
 • Manifattura Tabacchi — новий корпус в будівлі колишньої тютюнової мануфактури, який відкрив свої двері в 2020 році. У цьому просторому і світлому приміщенні розташовуються навчальні аудиторії, комп'ютерні класи, дизайнерські лабораторії, майстерні з пошиття одягу та фотостудії.

На нижньому рівні Villa Favard розташована унікальна бібліотека Centro di Documentazione Matteo Lanzoni, в якій зберігається найзначніша колекція публікацій про міжнародну модну індустрію в Італії. Бібліотека налічує 24000 книг, 550 модних журналів з другої половини XIX століття до наших днів, 1000 лукбуків та комерційних каталогів, більше 1000 мультимедійних матеріалів, включаючи покази мод, художні й документальні фільми, і багато інших документів.

 • Polimoda — найкраща освітня установа в сфері моди та дизайну в Італії та входить до топ-10 найкращих фешн-інститутів у світі, згідно з рейтингом The Business of Fashion;
 • В інституті навчаються студенти з 70 країн світу, що дозволяє створити атмосферу міжнародного співробітництва та стимулює культурний обмін;
 • У Polimoda активно розвивається партнерська мережа, студенти можуть обирати навчальні програми в колаборації з такими великими компаніями модної індустрії, як LVMH, Gucci, Kering, Richemont, Missoni, Vogue Italia, Tod's, WGSN та іншими;
 • Комп'ютерні класи інституту обладнані всім необхідним для створення ідей і відпрацювання практичних навичок: більш ніж 120 графічними робочими станціями, комп'ютерами, сканерами, графічними планшетами;
 • Завдяки технічному оснащенню і співпраці з успішними компаніями модної галузі вже з перших занять студенти Polimoda потрапляють в середовище, яке нагадує реальне виробництво;
 • Серед відомих випускників Polimoda — Фабріціо Фаббро (Burberry), Франческо Ріссо (Marni), Едгардо Озоріо (Aquazzuro), Люк і Люсі Мейер (Jil Sander), Торстен Хохштеттер (Puma), Массіміліано Джорджетті (Ferragamo).

Перспективи працевлаштування

91% випускників Polimoda успішно працевлаштовується протягом перших дев'яти місяців після випуску. Цьому сприяє залучення студентів у практичну роботу під час стажувань та щорічне проведення Днів кар'єри Business Links, коли учні знайомляться і спілкуються з представниками провідних компаній модної індустрії. Обираючи можливість стажування та професійного співробітництва, студентам доступні понад дві тисячі підприємств і брендів.

Під керівництвом Лінди Лоппи, котра відповідає за стратегію і розвиток інституту Polimoda, студенти відвідують важливі виставки, покази, шоу-руми і модні будинки Флоренції, Мілана, Парижа, Лондона.

Випускники модної школи стають модельєрами, дизайнерами взуття та аксесуарів, креативними директорами, консультантами зі стилю, бренд-менеджерами, журналістами і редакторами в найкращих брендах фешн-індустрії: Dior, Gucci, Cavalli, Prada, MaxMara, Guess, Fendi, Giorgio Armani, Valentino , Ralph&Lauren, Tommy Hilfiger і багатьох інших.

Інститут Polimoda пропонує студентам три- або чотирирічні програми бакалаврату, дев'ятимісячні магістерські програми і короткострокові сезонні курси тривалістю один місяць.

Бакалаврат. На останньому році навчання на бакалавраті Polimoda пропонує студентам тримісячні стажування для закріплення професійних навичок і впровадження їх в робочий світ.


Магістратура. Магістерські програми інституту спрямовані на підготовку молодих фахівців до ключових посад в компаніях, що працюють сьогодні в індустрії моди і предметів розкоші. Ці освітні курси щорічно оновлюються і вдосконалюються з урахуванням змін ринку і запитів великих компаній, які співпрацюють з Polimoda.


Короткострокові курси. Сезонні курси в Polimoda стартують чотири рази на рік: в березні, липні, вересні та грудні. Ці чотиритижневі програми дозволяють поліпшити знання та навички в певній галузі модної індустрії, а також можуть підготувати абітурієнта до вступу на бакалаврат чи магістратуру.

Власних студентських резиденцій на кампусі Polimoda не має, але спеціальна служба інституту з розміщення пропонує зарубіжним студентам декілька варіантів перевіреного та безпечного житла. Навчальний заклад співпрацює з агентствами нерухомості та надає до вибору студентів гуртожитки, квартири на кілька людей, апартаменти, приватні будинки та пансіонати недалеко від корпусів інституту. Під час пошуку розміщення враховуються побажання студентів з вартості, якості й місця розташування житла.

вартості програм
Програма Вартість за
1 місяць 1 рік
Бакалаврат €18000
Магістратура €28000
Короткострокові курси €4500

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацію уточнюйте в менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • візові витрати;
 • проживання і харчування;
 • навчальні матеріали;
 • страховка;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,9/5
Проживання
Добре 4,5/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Алла
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Учусь в Polimoda на бакалавриате, долго решали куда поехать но в один момент Марина(менеджер Карандаш) предложила нам Polimoda и мы решили ехать в Италию. В начале было непривычно но моя группа состояла из очень приветливых ребят которые помогли мне освоиться, а преподаватели готовы ответить на любой вопрос или помочь с проектом. Мне очень нравится обстановка в которой тебя не ограничивают, а наооборот поддталкивают к творчеству и созданию своего стиля
Читати весь Сховати відгук
Софія Немерюк, 25 років
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Найкрутіша школа дизайну в Європі на мій скромний погляд. Polimoda дає відчуття творчої атмосфери і знання, які мені допомагають в роботі.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все