100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Cтипендія
Domus Academy
Мілан, Італія
Тип: приватна школа моди і дизайну
Мова: англійська
Проживання: Ні
Кількість студентів: около 300

Магістр: осінь, зима від €20900 на рік


Главный фасад Domus Academy Студенты Domus Academy Конференция в Domus Academy На занятиях, Domus Academy На занятиях, Domus Academy
Domus Academy
Мілан, Італія
Тип: приватна школа моди і дизайну
Мова: англійська
Рік заснування: 1982
Кількість студентів: около 300

Магістр: осінь, зима від €20900 на рік


Загальна оцінка
Дані оновлені

Академія пропонує по 5 стипендій на кожну магістерську програму 

(від 10% до 40% від вартості навчання)

Domus Academy (Академія Домус), вища школа, що спеціалізується на постдипломній підготовці фахівців у сфері дизайну, знаходиться в одній із загальновизнаних столиць світової моди міста Мілані. Будинок академії розташований у південно-західній частині міста, неподалік від знаменитих каналів мальовничого району Навільї та фешенебельного кварталу Тортона Стріт.


Інфраструктура

Domus Academy (DA) відрізняється чудово продуманою структурою, в якій немає нічого зайвого, але при цьому є все необхідне для повноцінних занять - величезна бібліотека, оснащена сучасним обладнанням лабораторія моди, студія дизайну. На території кампуса забезпечено постійний доступ до Інтернету, крім цього студенти мають можливість користуватися внутрішніми інформаційними ресурсами академії. Іноземним студентам надається допомога у підборі житла за кілька хвилин ходьби від кампуса.

Репутація

Domus Academy по праву пишається тим, що серед освітніх закладів, які пропонують постдипломну підготовку у сфері дизайну та високої моди, є першопрохідником. Починаючи з кінця 90-х років XX ст. і по сьогодні DA входить до п'ятірки найкращих європейських вузів аналогічного профілю. На 4-х факультетах академії поряд з італійцями навчаються студенти з Кореї, Японії, Америки, європейських та близькосхідних країн, Австралії – на думку засновників вузу, злиття різних культур у дизайні завтрашнього дня має стати чільною тенденцією. На цьому принципі базується викладання в DA, до якого, крім професорів-теоретиків, залучаються імениті архітектори, художники, провідні дизайнери найбільших будинків моди - Bellini, Sottsass, Mendini, Castiglioni, Starck, Hosoe, Bonetto, Magistretti та ін. DA є членом асоціації International Universities Network. 

У програмах є акредитація Italian Ministry of Universities and Research (MUR).

У 1994 році Domus Academy стала володаркою однієї з найпрестижніших нагород у сфері дизайну – «Золотого циркуля» (ADI Compasso d’oro). Багато студентів академії в різні роки були удостоєні персональних премій на міжнародних дизайнерських конкурсах Red Dot Award, Vogue Talents, Milan Fashion Week і т.п. З проектами, розробленими на базі творчих лабораторій DA, у 2004 р. можна було ознайомитись на Архітектурній бієнале у Венеції, а у 2010 р. найкращі зі студентських робіт були представлені у паризькому Центрі Помпіду. До проходження постдипломного навчання в DA допускаються не тільки випускники вузів відповідного профілю, а й власники атестатів про середню освіту, які мають досвід роботи у сфері фешн та дизайну. Претендент зобов'язаний подати на розгляд експертної комісії портфоліо, до якого можуть бути включені створені проекти, ескізи або завершені роботи. Іноземному абітурієнту необхідно також підтвердити достатній рівень володіння англійською мовою.

Стажування та працевлаштування


У процесі навчання студенти стажуються в архітектурних майстернях, будинках моди, дизайн-студіях таких компаній як Swarovski, Ideal Standard, Frankie Morello, Artemide, Roberto Cavalli та ін. Для успішних слухачів академії це є унікальним шансом влаштуватися на роботу в престижній компанії ще до отримання диплому.

Domus Academy пропонує програми підготовки магістрів. Для будь-якої з магістерських програм характерний великий обсяг практичних занять, на які робиться основний акцент у навчанні. Обов'язковим для кожного студента є поглиблене вивчення виробництва у вибраній сфері (текстильній, взуттєвій, автомобільній промисловості тощо). Слухачі академії беруть безпосередню участь у підготовці колекцій та модних показів. Портфоліо, складене студентом за рік навчання у DA, так само як і зав'язані ділові контакти, є вагомим внеском у його особисту скарбничку конкурентних переваг на ринках вакансій різних країн світу.

Програми тривають від 11 місяців до двох років.

Є можливість навчатися як за програмою Academic Master (11 міс.), так і за Double Award Master Degree (14 міс.), які акредитовані Regent University (Лондон, Великобританія), яка триває 14 міс. Також є програми Master of Art, які тривають 2 роки.

Магістерські програми:

 • Design Innovation 
 • Interior & Living Design
 • Product Design
 • Urban Vision & Architectural Design
 • Fashion: Design, Art & Technology
 • Fashion Design
 • Fashion Management
 • Fashion Styling & Visual Merchandising
 • Business Design
 • Luxury Brand Management
 • Interaction Design
 • Service Design
 • Visual Brand Design


У школі діє житлова служба, яка надає допомогу та підтримку студентам у пошуку житла на період їхнього навчання у Мілані. Також, студенти після прибуття можуть звернутися до агентств з нерухомості, які пропонують широкий вибір квартир у різних районах міста.

вартості програм
Програма Вартість за
11 місяців 14 місяців 2 роки
Design Innovation €20900
Interior & Living Design €25700 €29700
Product Design €25700 €29700
Urban Vision & Architectural Design €25700 €29700
Fashion: Design, Art & Technology €20900
Fashion Design €25700 €29700
Fashion Management €25700 €29700
Fashion Styling & Visual Merchandising €25700 €29700
Business Design €25700 €29700
Luxury Brand Management €25700 €29700
Interaction Design €25700 €29700
Service Design €25700 €29700
Visual Brand Design €25700 €29700

Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • внесок за здобуття магістерського ступеня – €540;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Елена Андреева
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Прекрасная школа, очень дорогая, но вы действительно можете чему-то научиться.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все