100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
John Cabot University
Рим, Італія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: 1250

Підготовчі: вересень/січень від €3000 за семестр

Бакалавр: вересень/січень від €20700 за рік

Магістр: вересень/січень від €20000 за рік

John Cabot University John Cabot University John Cabot University John Cabot University Местность неподалеку от John Cabot University Фитнес центр, John Cabot University John Cabot University Учебные классы в John Cabot University Кафетерий, John Cabot University Библиотека в John Cabot University Резиденция Gianicolo Резиденция Gianicolo
John Cabot University
Рим, Італія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1972
Кількість студентів: 1250

Підготовчі: вересень/січень від €3000 за семестр

Бакалавр: вересень/січень від €20700 за рік

Магістр: вересень/січень від €20000 за рік

Дані оновлені

85% студентів JCU отримують стипендію

John Cabot University (Університет Джона Кебота) розташований у центрі Риму, на західному березі річки Тібр, у районі Трастевері. Буквально за два кроки від університетських корпусів знаходяться руїни Колізею, бібліотека Палаццо Кошика, вілла Фарнезіна, розписана фресками Рафаеля, стіни Ватикану, Ботанічний сад та безліч інших визначних пам'яток, що становлять величезний інтерес для слухачів гуманітарного вузу.

John Cabot University носить ім'я мореплавця-італійця, який зробив вагомий внесок у зміцнення торговельно-культурних зв'язків між Америкою та Європою. Цей типово американський виш, розташований у серці Італії, пропонує освітні програми з 14 напрямків (від літератури та історії до міжнародного бізнесу та ділового адміністрування) – їхнє освоєння дозволяє випускникам JCU будувати кар'єру в будь-якій країні світу.

Відеопрезентація John Cabot University

Інфраструктура

З міжнародного аеропорту Фьюмічіно можна всього за півгодини дістатися університетського містечка. До його структури входять три кампуси, які оснащені відповідно до вимог сучасного життя, є кухні для самостійного приготування їжі, затишні кімнати для проживання студентів, добре обладнані класи для занять. Студенти мають вільний доступ до бібліотечних фондів, електронних баз даних, Інтернету, мультимедіа, спортивних залів, басейнів. На території кампусів є зали для занять танцями, зимовий сад, кафетерій – все, що робить навчання в університеті не лише корисним, а й приємним.


Репутація

Із приватних вузів Італії тільки JCU має міжнародну акредитацію Комісії з вищої освіти Середньоатлантичних штатів. American Bachelors Degree - диплом, який студенти отримують після закінчення JCU - крім широких перспектив працевлаштування, відкриває можливості для продовження навчання в Universita Bocconi, Johns Hopkins University, London School of Economics та інших престижних вузах.

Університет входить до структури міжнародних освітніх закладів, таких як American Management Association, European Association for International Education, Council of International Schools та ін. • На факультетах JCU щорічно навчається 1250 студентів із понад 70 країн світу. Невеликі розміри груп (до 15 осіб) дозволяють приділяти кожному студенту максимум уваги, що позитивно позначається на якості освіти, а міжнародний склад є запорукою успішної соціальної адаптації випускників.
 • Вагомим плюсом навчання в JCU є проживання в Римі, де зосереджена бага культурна спадщина усієї Європи. У зв'язку з цим позакласна робота має для студентів JCU не менше значення, ніж відвідування семінарів чи проведення наукових досліджень у стінах вишу.
 • Студенти з України та інших країн СНД за умови гарної успішності можуть претендувати на отримання стипендій, розміри яких дозволяють компенсувати до 50% витрат на навчання.
 • У студентів є можливість підробітків на кампусі університету (бібліотека, приймальна комісія, ресепшн тощо). Залежно від посади можна заробляти від 5,5 євро на годину.

Працевлаштування


Глибокі знання, які студенти отримують на лекціях і під час профстажувань у престижних компаніях, відкривають можливості для успішного працевлаштування в будь-якій країні світу. Випускників JCU охоче зараховують до штату такі організації як World Bank, Price water house Cooper's, IBM, Honda, J. Paul Getty Museum, Bloomberg та ін.

Програми навчання у JCU базуються на принципах, притаманних американської системи освіти. Демократичне спілкування студентів з викладачами, заміна лекцій дискусіями з тем, що вивчаються, проведення самостійних досліджень у сфері історії, філософії, літератури сприяє розвитку критичного мислення, здатності швидко адаптуватися в різних ситуаціях. Одночасно з поповненням інтелектуального багажу студенти навчаються застосовувати здобуті знання на практиці - подібний підхід спрямований на формування унікальних фахівців широкого профілю, затребуваних різними установами фінансової, культурної, соціальної сфери.

JCU пропонує такі спеціальності з бакалаврських програм:

 • Історія мистецтв;
 • Бізнес адміністрування;
 • Вища класична освіта;
 • Комунікації;
 • Економіка та фінанси;
 • Англійська література;
 • Історія;
 • Гуманітарні науки;
 • Міжнародні відносини;
 • Міжнародний бізнес;
 • Італієзнавство;
 • Маркетинг;
 • Політологія;
 • Психологія

Магістерські програми: 

 • Історія мистецтв;
 • Міжнародні відносини;
 • Бізнес адміністрування.

Український абітурієнт може вступити до JCU відразу після закінчення школи: для цього йому достатньо мати атестат про середню освіту та міжнародний мовний сертифікат TOEFL (не менше 563 балів) або IELTS (6,5 та вище).

Тим студентам, чий рівень англійської недостатній для зарахування на програму бакалавра, пропонуються підготовчі курси англійської мови. Тривалість навчання на таких курсах залежить від початкового рівня англійської мови і може тривати 1 семестр або 1 рік.

Для студентів з рівнем англійської мови В2 пропонується курс ENLUS 1 із загальною інтенсивністю 208 годин на семестр (15 тижнів). Навчання відбувається з понеділка по четвер 4 години на день.

Для студентів, які мають рівень англійської С1, є можливість відвідувати курс ENLUS 2.

Уроки відбуваються з понеділка по четвер 4,5 години на день. Загальна інтенсивність програми 252 години за семестр (15 тижнів).

Університет підходить до іноземних студентів з особливою турботою та пропонує варіанти житла в одному з гуртожитків, що знаходяться у різних районах міста.

Також під запит пропонуються різні варіанти розміщення в орендованих квартирах.

вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
Бакалавр (4 роки) €20700
Магістр (1 рік) €20000
Програма PRE-ENLUS (A2) €3000
Програма ENLUS 1 (В1) €3000
Програма ENLUS 2 (В2) €3500

Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • проживання – €4650 за 15 тижнів;
 • харчування;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все