100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Hotel Institute Montreux
Монтрё, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 2000

Бакалавр: січень, квітень, липень, жовтень  CHF145350 за 3 роки
Магістр: чень, квітень, липень, жовтень від CHF CHF43500 на рік 
Курси:  CHF850 за тиждень 


Церемония Награждения Выпускников в Hotel Institute Montreux Ресторан Hotel Institute Montreux Проверка студентов в Hotel Institute Montreux Ресторан Hotel Institute Montreux Hotel Institute Montreux
Hotel Institute Montreux
Монтрё, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1984
Кількість студентів: около 2000

Бакалавр: січень, квітень, липень, жовтень  CHF145350 за 3 роки
Магістр: чень, квітень, липень, жовтень від CHF CHF43500 на рік 
Курси:  CHF850 за тиждень 


Дані оновлені

Hotel Institute Montreux (HIM, Готель-школа в Монтре) - одна з кращих шкіл готельного бізнесу в Швейцарії. Конкурентоспроможні випускники, мережа налагоджених контактів в індустрії готельного бізнесу підтверджують високу кваліфікацію навчальних програм інституту - одного з кращих навчальних закладів в сфері готельного, ресторанного бізнесу та туризму.

Школа розташована в самому центрі Монтре, на узбережжі Женевського озера біля підніжжя Альп. У цій чарівній Швейцарської Рив'єрі проводяться знамениті джазові фестивалі, а Женевський міжнародний аеропорт розташовується всього в годині їзди.

Репутація

За роки роботи Hotel Institute Montreux заробив відмінну репутацію у всьому світі шляхом впровадження сучасних освітніх програм у сфері готельного менеджменту. Інститут був заснований в 1984 році, і з того часу тисячі студентів успішно закінчили навчання і тепер займають лідируючі позиції в індустрії готельного бізнесу. Багато з колишніх учнів HIM є членами асоціації випускників, яка в даний час проводить діяльність більш ніж в 80 країнах по всьому світу. HIM підтримує тісні зв'язки з лідерами індустрії готельного бізнесу для того, щоб навчальні програми відповідали найсучаснішим вимогам і розробок галузі.

Інститут готельного бізнесу в Монтре (HIM) - є учасником Швейцарської освітньої групи SEG, до складу якої входять тільки провідні в Швейцарії навчальні заклади з підготовки фахівців готельного управління.

Кожен семестр студенти інституту мають можливість зустрітися з провідними представниками готельного бізнесу з усього світу, беручи участь в міжнародному форумі вакансій в рамках навчальної програми Швейцарської освітньої групи. Даний захід відвідують представники великих мереж готелів, ексклюзивних готелів вищого рівня, авіаліній, курортів, пароплавних круїзних компаній і багатьох інших сфер діяльності. Під час форуму студенти можуть відвідати різні презентації компаній-учасників, проходять співбесіди і можуть бути прийняті на постійну або тимчасову (на термін проходження стажування) роботу.

Мета HIM - сприяти успішній кар'єрі студентів інституту за допомогою реалізованих у професійній обстановці навчальних програм вивчення готельної справи, що поєднують в собі загальновизнані традиції ведення готельного управління з неперевершеним швейцарською якістю і сучасним американським досвідом.

Також варто відзначити, що HIM отримав акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges (NEASC)) в США і за оцінкою якості освіти, визнана урядом США.Інститут Hotel Institute Montreux допомагає студентам максимально розкрити свій потенціал шляхом розвитку і вироблення навичок, необхідних для роботи в індустрії гостинності, налагодження міжособистісних відносин, дотримання певного мовного етикету і відповідного культурного рівня. Програми навчання поєднують в собі славні швейцарські традиції гостинності та сучасні американські методики викладання в частині менеджменту. Такі навички, затребувані в індустрії гостинності, і знання в області менеджменту стануть головним рушійним фактором в успішної трудовій діяльності для кожного зі студентів школи.

Інститут пропонує спеціалізації в області фінансів, маркетингу та роботи з персоналом, завдяки чому можна вибрати відповідний напрям діяльності в індустрії гостинності. Студенти здобувають глибокі і якісні знання в обраній галузі і мають можливість вивчити один або кілька іноземних мов. Інститут пропонує навчання таким програмам, як бакалавр (Управління готельним бізнесом) і післядипломну освіту (за фахом Готельний менеджмент).

  • Бакалавр - чотирирічні програми забезпечують міцну основу теоретичних і практичних знань, для початку міжнародної кар'єри. Тривалість програми - 3,5 року, з яких 5 семестрів присвячені навчанню, а 2 семестри - оплачуваної стажування.

Управління готельним бізнесом (Bachelor of Business Administration with a dual major in Business Management and Hotel, Restaurant and Resort Management). Початок програми: січень, квітень, липень, жовтень.

  • Післядипломна освіта - такі програми підходять студентам, які хочуть змінити свою професію, або тим, хто вже має досвід роботи в сфері готельного бізнесу і хоче просунутися в своїй кар'єрі.

Готельний бізнес (PGD in Hotel Management). Початок програми: січень, квітень, липень, жовтень.

Всі академічні програми мають насичену теоретичну базу і активно доповнюються оплачуваними стажуванням, що дозволяє студентам закріплювати отримані знання на практиці.
Інститут HIM в Швейцарії займає чотири будівлі колишніх готелів в Монтре: Hotel Europe, Hotel Miramonte, Hotel Jura і Residence Rosemont. Всі будівлі були відреставровані і обладнані відповідним чином з метою організації в них сучасних приміщень, зручних для проживання і навчання.

Проживають студенти на базі кампуса. Базовий варіант розміщення - двомісний номер Стандарт з видом на гори. Готельні служби і обстановка номерів відтворені за готельним зразком. Кімнати обладнані як готельні номери, але при цьому студенти мають можливість облаштовувати кімнату комфортно для себе.

За додаткову плату студенти можуть вибрати інші номери для проживання в готелі:

1. Двомісні та одномісні номери Преміум - комфортабельні номери з видом на озеро. У номері є ванна особистого користування і доступ до безкоштовного інтернету.
2. Двомісні та одномісні номери Делюкс - комфортабельні номери з видом на озеро. У номері є ванна особистого, так само є доступ до безкоштовного інтернету, ТБ, DVD і стереосистема.

Щотижня у всіх номерах проводиться прибирання і зміна постільної білизни.

Кампус інституту знаходиться в самому центрі Монтре, що робить студентське життя ще більш яскравим і насиченим. Центральна ж / д станція, пошта, магазини, кав'ярні, ресторани, паби - все це перебуває в 5 хвилинах ходьби від школи. На території школи є сади, панорамні тераси, ресторани, кафетерії, кав'ярні, міні спа комплекс, комп'ютерні зали і інтернет кафе.

Студентам надається повний пансіон: сніданок, обід і вечеря з понеділка по п'ятницю, сніданок і обід - на вихідних.

Керівники центру дозвілля при інституті запропонують  студентам заняття спортом, співом, малюванням, музикою, театральним мистецтвом, а також організують пізнавальні поїздки і екскурсійні програми. Щороку при інституті створюються команди з різних видів спорту і проходять змагання, що дозволяє студентам активно брати участь в спортивному житті інституту.

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 1 рік 3 роки
Бакалавр Business Administration in Hospitality Management (with Specialization) October 2020 CHF145350
Магістр International Business in Hospitality Management (with Specialization) CHF43500
English Foundation Programme (minimum of 4 weeks) CHF850

У вартість включено:

  • навчання;
  • проживання;
  • харчування;
  • додаткові витрати.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт, трансфер;
  • консульський збір;
  • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все