100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
César Ritz Colleges
Ле-Бувре, Бріґ, Люцерн, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 750

Бакалавр: липень, жовтень від CHF 37400 на рік

Магістр: жовтень, квітень від CHF 39100 на рік

Сертифікат: липень від CHF 14000 за 10 тижнів

Ле Бувре, César Ritz Colleges Студенты César Ritz Colleges Кампус Бриг, César Ritz Colleges Студенты César Ritz Colleges Студенты в холле, César Ritz Colleges Студенты во время обучения, César Ritz Colleges Кампус Бриг, César Ritz Colleges В аудитории César Ritz Colleges
César Ritz Colleges
Ле-Бувре, Бріґ, Люцерн, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1982
Кількість студентів: около 750

Бакалавр: липень, жовтень від CHF 37400 на рік

Магістр: жовтень, квітень від CHF 39100 на рік

Сертифікат: липень від CHF 14000 за 10 тижнів

Дані оновлені

César Ritz Colleges (Цезар Рітц коледжі) є світовим лідером в навчанні міжнародного бізнесу в сфері туризму, готельного та ресторанного менеджменту. Висококласне навчання являє собою ідеальне поєднання традиційної академічної теорії, практичних знань і оплачуваного стажування для успішної побудови кар’єри.Основними пріоритетами закладу є академічна строгість, професійна швейцарська підготовка, мульти культурна обізнаність та індивідуальний підхід до особистісного розвитку студентів.

Інфраструктура

Коледжі Сезар Рітц мають три чудові кампуси, які розташовані по всій території Швейцарії, що дозволяє студентам ознайомитися як з німецької, так і з французької частиною країни. У всіх кампусах є сучасне обладнання, для навчання використовуються новітні комп'ютери, проектори та електронні дошки в класах. У кожному кампусі є сучасна бібліотека, в якій доступні спеціалізовані колекції книг і наукові матеріали, а також безліч електронних ресурсів.

 • Кампус Ле Бувре знаходиться в невеликому франкомовному однойменному містечку, в декількох хвилинах від центру. Місто відоме завдяки своїм прекрасним пляжам і чудовому розташуванню на березі Женевського озера. Кампус має свій власний фітнес-центр і футбольне поле.

 • Кампус Люцерн розташований в центрі міста в прекрасній будівлі «Union», яке було реконструйовано в 2012 році для того, щоб надати студентам першокласні умови для навчання і проживання.

 • Кампус Бриг розташований в місті Бриг-Гліс, найбільшому німецькомовному місті кантону Валліс, біля підніжжя знаменитих гірськолижних курортів, таких як Церматт і Саас-Фе. Навчальний центр знаходиться близько до центральної залізничної станції, на його території є спортивні корти для гри в футбол, волейбол, баскетбол і бадмінтон, а також є власний критий басейн.

Репутація

Висока якість програм César Ritz Colleges визнано в усьому світі, що доведено багатьма акредитаціями - the State of Valais, Асоціації швейцарських шкіл готельного менеджменту (ASEH), EduQua, Всесвітньої туристичної організації UNWTO.

За останні 30 років César Ritz Colleges має безліч всесвітньо відомих університетів і інститутів в якості своїх партнерів. На сьогоднішній день продовжується тісна співпраця з державним університетом Вашингтона і Манчестерським університетом Метрополітен.Коледжі Сезар Ріц організовують ділові поїздки для студентів в «гарячі точки» готельної та ресторанної індустрії, які призначені для їх інформування і натхнення у виборі кар'єри. Кожна поїздка включає ряд заходів, в тому числі відвідування готелів, бесіди з персоналом, огляд відомих туристичних визначних пам'яток.

На території кампусів Ле Бувре і Люцерн розташовується Академія кулінарного мистецтва, партнерство з якою дозволяє студентам Сезар Ріц отримати хороший досвід в кулінарній сфері, необхідний в області готельного бізнесу.

Стажування та працевлаштування

Всі навчальні програми передбачають теоретичне навчання з практикою під час стажування. Завдяки налагодженому партнерству студенти проходять оплачуване стажування, при цьому 80% з них стажується в готелях 4-5 зірок в великих містах Швейцарії, а також в готелях сімейного типу на престижних лижних курортах.

Практичний досвід, отриманий під час стажування, відкриває перед студентами безліч можливостей для побудови кар'єри. Спеціальний відділ навчального закладу, який займається питаннями працевлаштування, допомагає і сприяє студентам у пошуку гідних вакантних місць.

Двічі на рік, в березні і жовтні, студенти мають можливість зустрітися з лідерами готельного та ресторанного бізнесу з усього світу на Міжнародному форумі з підбору персоналу (IRF). Під час цієї події студенти відвідують презентації, знайомляться з представниками галузі (більше 50 компаній), проходять співбесіди для подальшого отримання роботи на повну зайнятість, для проходження стажування, участі в навчальних тренінгах.У Сезар Ріц доступні програми бакалаврату, магістратури, а також підготовчий курс англійської мови. Студенти, які хочуть отримати ступінь бакалавра, можуть вибрати початок свого навчання у франкомовному Ле Бувре або німецькомовному Люцерні, де основна увага приділяється практичним навичкам та преміум сервісі. В останній рік навчання всі студенти бакалаврату, а також магістратури перебувають в Бриг, де навчання зосереджено на управлінських і стратегічних аспектах міжнародного бізнесу.

БАКАЛАВР

Bachelor of Arts в Hospitality Business Management

Тривалість: 3 роки

Розташування: Ле Буврі, Бріг

Початок: липень

Вимоги до вступу

атестат

академічний модуль IELTS 5.5 або TOEFL iBT 55

Ви можете покращити свої мовні та навчальні навички за допомогою програми English Foundation.

Bachelor of Science in Hotel and Tourism Management

Тривалість: 4 роки

Розташування: Ле Буврі, Бріг

Початок: жовтень

Вимоги до вступу

атестат

академічний модуль IELTS 5.5 або TOEFL iBT 55

Успішне завершення року занурення, що включає стажування, є обов'язковою вимогою.

 • МАГІСТР

Master of Science in Leadership

Тривалість: 5 семестрів (3 на кампусі та 2 поза кампусом)

Розташування: Бріг

Початок: жовтень

Вимоги до вступу

TOEFL IBT 79/IELTS 6.0.

Мінімальний вік, що рекомендується: 21 рік.

Попередній досвід: рекомендується, але не обов'язково.

Ступінь бакалавра в галузі менеджменту

Master of Arts

Тривалість: 4 семестри

Розташування: Бріг

Початок: квітень

Вимоги до вступу

Рекомендований мінімальний вік 21 рік

Визнаний ступінь бакалавра в будь-якій дисципліні. Студентам, які не мають попередньої освіти у сфері гостинності, під час навчання буде запропоновано майстер-класи з різних тем. Теми для занурення: відмінне обслуговування, оцінка вин, якість обслуговування клієнтів.

Знання англійської мови за академічним модулем IELTS 6.0 або TOEFL iBT 79 або еквівалентним. Якщо ви не відповідаєте бажаному рівню англійської мови, ви можете покращити свої мовні та навчальні навички за допомогою програми English Foundation.

 • Сертифікат з менеджменту винного бізнесу

Тривалість: 10 тижнів

Розташування: Ле Бувре

Початок: липень

Вимоги до вступу
Рекомендований мінімальний вік 18 років.
Програма проводиться на 100% англійською мовою та вимагає знання англійської мови. Ви повинні вільно спілкуватися і легко сприймати матеріал сертифіката.
Програма вітає кандидатів із різним попереднім навчанням та досвідом роботи, єдиною необхідною умовою є пристрасть або цікавість до бізнесу з виробництва вина та напоїв. Усі заявки розглядатимуться в індивідуальному порядку.
 • Кампус Ле Бувре. Студенти можуть розміститися в стандартних двомісних кімнатах (проживання в них включено у вартість) або за додаткову плату в одній з 100 повністю обладнаних одномісних кімнатах класу люкс з просторою спальнею, окремою ванною та туалетом, кухонним приладдям.
 • Кампус Люцерн. Всі номери мають окремі ванні кімнати, а також спеціальну обладнану зону для навчання. Проживання в двомісних кімнатах включено у вартість, кімнати класу люкс доступні за додаткову плату. 
 • Кампус Бриг.  У Бриг студенти проживають в одномісних кімнатах, які обладнані сучасними меблями і технікою - широке ліжко, стіл, стілець, телевізор, холодильник, сейф. Всього в резиденції є 216 одномісних кімнат класу люкс, проживання в яких включено у вартість. За додаткову плату також доступні номери класу люкс поліпшені. У резиденції є обладнана кухня для загального користування.


вартості програм
Програма Вартість за
10 тижнів 1 рік
Bachelor of Arts in Hospitality Business Management CHF43100
Bachelor of Science in Hotel and Tourism Management CHF37500
Master of Science in Leadership CHF39100
Master of Arts CHF46400
Certificate in Wine Business Management CHF14000

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання на території кампусів;
 • харчування (в Ле Бувре і Люцерні - триразове в будні і обід з вечерею в вихідні дні, в Бриг - обід і вечеря в будні дні);
 • додаткові витрати, які включають реєстраційні збори та необхідні податки, шкільну форму, користування інфраструктурою кампусу, страховка, підготовка і супровід в ході стажування та інше.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • проживання в покращених номерах;
 • послуги компанії KarandashЗнижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все