100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
César Ritz Colleges
Ле-Бувре, Бріґ, Люцерн, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 750

Курси: CHF 850 за тиждень
Бакалавр: січень, квітень, липень, жовтень від CHF 41100 на рік
Магістр:  жовтень від CHF 42600 на рік

Ле Бувре, César Ritz Colleges Студенты César Ritz Colleges Кампус Бриг, César Ritz Colleges Студенты César Ritz Colleges Студенты в холле, César Ritz Colleges Студенты во время обучения, César Ritz Colleges Кампус Бриг, César Ritz Colleges В аудитории César Ritz Colleges
César Ritz Colleges
Ле-Бувре, Бріґ, Люцерн, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1982
Кількість студентів: около 750

Курси: CHF 850 за тиждень
Бакалавр: січень, квітень, липень, жовтень від CHF 41100 на рік
Магістр:  жовтень від CHF 42600 на рік

Дані оновлені

César Ritz Colleges (Цезар Рітц коледжі) є світовим лідером в навчанні міжнародного бізнесу в сфері туризму, готельного та ресторанного менеджменту. Висококласне навчання являє собою ідеальне поєднання традиційної академічної теорії, практичних знань і оплачуваного стажування для успішної побудови кар’єри.Основними пріоритетами закладу є академічна строгість, професійна швейцарська підготовка, мульти культурна обізнаність та індивідуальний підхід до особистісного розвитку студентів.

Інфраструктура

Коледжі Сезар Рітц мають три чудові кампуси, які розташовані по всій території Швейцарії, що дозволяє студентам ознайомитися як з німецької, так і з французької частиною країни. У всіх кампусах є сучасне обладнання, для навчання використовуються новітні комп'ютери, проектори та електронні дошки в класах. У кожному кампусі є сучасна бібліотека, в якій доступні спеціалізовані колекції книг і наукові матеріали, а також безліч електронних ресурсів.

 • Кампус Ле Бувре знаходиться в невеликому франкомовному однойменному містечку, в декількох хвилинах від центру. Місто відоме завдяки своїм прекрасним пляжам і чудовому розташуванню на березі Женевського озера. Кампус має свій власний фітнес-центр і футбольне поле.

 • Кампус Люцерн розташований в центрі міста в прекрасній будівлі «Union», яке було реконструйовано в 2012 році для того, щоб надати студентам першокласні умови для навчання і проживання.

 • Кампус Бриг розташований в місті Бриг-Гліс, найбільшому німецькомовному місті кантону Валліс, біля підніжжя знаменитих гірськолижних курортів, таких як Церматт і Саас-Фе. Навчальний центр знаходиться близько до центральної залізничної станції, на його території є спортивні корти для гри в футбол, волейбол, баскетбол і бадмінтон, а також є власний критий басейн.

Репутація

Висока якість програм César Ritz Colleges визнано в усьому світі, що доведено багатьма акредитаціями - the State of Valais, Асоціації швейцарських шкіл готельного менеджменту (ASEH), EduQua, Всесвітньої туристичної організації UNWTO.

За останні 30 років César Ritz Colleges має безліч всесвітньо відомих університетів і інститутів в якості своїх партнерів. На сьогоднішній день продовжується тісна співпраця з державним університетом Вашингтона і Манчестерським університетом Метрополітен.Коледжі Сезар Ріц організовують ділові поїздки для студентів в «гарячі точки» готельної та ресторанної індустрії, які призначені для їх інформування і натхнення у виборі кар'єри. Кожна поїздка включає ряд заходів, в тому числі відвідування готелів, бесіди з персоналом, огляд відомих туристичних визначних пам'яток.

На території кампусів Ле Бувре і Люцерн розташовується Академія кулінарного мистецтва, партнерство з якою дозволяє студентам Сезар Ріц отримати хороший досвід в кулінарній сфері, необхідний в області готельного бізнесу.

Стажування та працевлаштування

Всі навчальні програми передбачають теоретичне навчання з практикою під час стажування. Завдяки налагодженому партнерству студенти проходять оплачуване стажування, при цьому 80% з них стажується в готелях 4-5 зірок в великих містах Швейцарії, а також в готелях сімейного типу на престижних лижних курортах.

Практичний досвід, отриманий під час стажування, відкриває перед студентами безліч можливостей для побудови кар'єри. Спеціальний відділ навчального закладу, який займається питаннями працевлаштування, допомагає і сприяє студентам у пошуку гідних вакантних місць.

Двічі на рік, в березні і жовтні, студенти мають можливість зустрітися з лідерами готельного та ресторанного бізнесу з усього світу на Міжнародному форумі з підбору персоналу (IRF). Під час цієї події студенти відвідують презентації, знайомляться з представниками галузі (більше 50 компаній), проходять співбесіди для подальшого отримання роботи на повну зайнятість, для проходження стажування, участі в навчальних тренінгах.У Сезар Ріц доступні програми бакалаврату, магістратури, а також підготовчий курс англійської мови. Студенти, які хочуть отримати ступінь бакалавра, можуть вибрати початок свого навчання у франкомовному Ле Бувре або німецькомовному Люцерні, де основна увага приділяється практичним навичкам та преміум сервісі. В останній рік навчання всі студенти бакалаврату, а також магістратури перебувають в Бриг, де навчання зосереджено на управлінських і стратегічних аспектах міжнародного бізнесу.

 • Бакалавр  3 роки

 Спеціалізація: Міжнародний бізнес в сфері готельного та туристичного менеджменту.

 Початок: січень, квітень, липень, жовтень   

César Ritz Colleges в партнерстві з державним університетом Вашингтона пропонує подвійну ступінь бакалавра в галузі міжнародного бізнесу в туризмі та готельному менеджменті. Програма включає 3 роки навчання - перший і другий рік проходять в кампусі Ле Бувре або Люцерн, останній рік - в Бриг. Після кожного навчального року передбачено оплачуване стажування (4-6 місяців).

По закінченню програми студенти отримують Швейцарський диплом бакалавра міжнародного бізнесу в сфері готельного та туристичного менеджменту і американський диплом бакалавра університету Вашингтона.

 • Магістр- 11 або 15 місяців навчання + 4-6 місяців стажування

Спеціалізація: мистецтво міжнародного бізнесу в сфері готельного та туристичного менеджменту; наука в галузі міжнародного готельного менеджменту; наука в області міжнародного туризму і менеджменту електронного бізнесу.

Тривалість: (9 місяців навчання в кампусі Бриг + 4-6 місяців стажування + 3 місяці навчання в Бриг)

Початок: січень, квітень, липень, жовтень.

Магістерська програма призначена для випускників вищих навчальних закладів, а також для тих, хто має великий досвід роботи і прагне змінити роботу або просунутися по кар'єрних сходах в сфері туризму і готельного бізнесу.

Також, у студентів є можливість закінчити прискорено повну програму бакалавра і магістра за 4 роки. • Кампус Ле Бувре. Студенти можуть розміститися в стандартних двомісних кімнатах (проживання в них включено у вартість) або за додаткову плату в одній з 100 повністю обладнаних одномісних кімнатах класу люкс з просторою спальнею, окремою ванною та туалетом, кухонним приладдям.
 • Кампус Люцерн. Всі номери мають окремі ванні кімнати, а також спеціальну обладнану зону для навчання. Проживання в двомісних кімнатах включено у вартість, кімнати класу люкс доступні за додаткову плату. 
 • Кампус Бриг.  У Бриг студенти проживають в одномісних кімнатах, які обладнані сучасними меблями і технікою - широке ліжко, стіл, стілець, телевізор, холодильник, сейф. Всього в резиденції є 216 одномісних кімнат класу люкс, проживання в яких включено у вартість. За додаткову плату також доступні номери класу люкс поліпшені. У резиденції є обладнана кухня для загального користування.

вартості програм
Програма Вартість за
1 рік 2 роки 3 роки
Бакалавр: міжнародний бізнес в сфері готельного та туристичного менеджменту (січень, квітень, червень 2020) CHF40700 CHF58200 CHF60300
Магістр: мистецтво міжнародного бізнесу в сфері готельного та туристичного менеджменту (жовтень 2020) CHF43300

Сертифікат в управлінні винним бізнесом (жовтень 2020) - від CHF 2500 до CHF 14000. 

Програма англійської мови - за тиждень CHF 850 (навчання, проживання та харчування-(мінімум 4 тижні) 

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання на території кампусів;
 • харчування (в Ле Бувре і Люцерні - триразове в будні і обід з вечерею в вихідні дні, в Бриг - обід і вечеря в будні дні);
 • додаткові витрати, які включають реєстраційні збори та необхідні податки, шкільну форму, користування інфраструктурою кампусу, страховка, підготовка і супровід в ході стажування та інше.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • проживання в покращених номерах;
 • послуги компанії KarandashЗнижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все