100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
International University in Geneva
Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 300

Бакалавр: вересень/лютий CHF 34500 на рік

Магістр: вересень/січень CHF 36400 на рік

Учебное здание International University in Geneva Студенты International University in Geneva Студенты во время учебной подготовки, International University in Geneva Студенты на катаниях на лыжах, International University in Geneva Студенты в зоне отдыха, International University in Geneva Учебный класс, International University in Geneva Студенты во время обеда, International University in Geneva Холл университета, International University in Geneva Выпускники International University in Geneva Резиденция для проживания, International University in Geneva Комната в резиденции, International University in Geneva International University in Geneva
International University in Geneva
Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1997
Кількість студентів: около 300

Бакалавр: вересень/лютий CHF 34500 на рік

Магістр: вересень/січень CHF 36400 на рік

Дані оновлені

International University in Geneva (Міжнародний Університет Женеви) – це приватний університет, який надає якісну вищу освіту студентам для їхнього подальшого успіху у бізнесі та побудові міжнародної кар'єри. Навчання в університеті поєднує переваги Американської та Європейської системи освіти, уроки проходять у невеликих класах до 30 студентів та поєднують теоретичні та практичні навички.


Інфраструктура

Університет має чудове місце розташування в серці Європи – Женеві, де зосереджено багато міжнародних організацій та транснаціональних компаній. International University in Geneva знаходиться в сучасній будівлі неподалік ООН та міжнародних організацій у Женеві. Крім навчальних та адміністративних приміщень на території кампуса також є бібліотека, студентський центр, комп'ютерний зал, відділ працевлаштування, кафетерій.


Репутація

За міжнародним рейтингом Eduniversal Університет у Женеві входить до десятки найкращих бізнес-шкіл Швейцарії. Про навчальний заклад згадується у провідних освітніх виданнях:


"Акредитовані установи з надання вищої освіти", опубліковане Американською радою з освіти

"Міжнародний довідник університетів", опублікований ЮНЕСКО та Міжнародною Асоціацією Університетів.

International University in Geneva має подвійну акредитацію Асоціації бізнес-шкіл та навчальних програм (ACBSP) та Міжнародної асамблеї бізнес-освіти (IACBF).

Університет у Женеві започаткував унікальну міжнародну програму обміну з більш ніж 20 провідними науковими установами у 14 країнах світу (ОАЕ, Індія, Таїланд, Перу, Мексика, Колумбія, США, Росія, Іспанія, Туреччина, Чехія, Англія, Фінляндія, Франція). Завдяки цій програмі студенти можуть навчатися один семестр у будь-якому іншому університеті-партнері, а з деякими з них укладено договори на можливість отримання подвійного диплома.

На території навчального закладу діє студентська спільнота, яка займається організацією різних соціальних, спортивних та розважальних заходів у вільний від навчання час.


Стажування та працевлаштування

За час свого існування університет має налагоджений зв'язок із різними міжнародними компаніями, що дозволяє студентам отримати місця для стажування чи подальшої роботи. На території університету діє консультаційний відділ побудови кар'єри, який допомагає студентам у пошуку компаній для проходження стажувань чи працевлаштування. Також, в університеті проводяться дні кар'єри, на які запрошуються представники різних державних та приватних компаній із діловими пропозиціями та рекомендаціями для студентів.

Програма бакалаврату пропонує різноманітні спеціальності навчання. Студенти, які хочуть навчатися на ступінь бакалавра «Бізнес адміністрування», можуть вибрати 2 або 3 спеціалізовані курси за своїм бажанням.

 • БАКАЛАВР – 3 роки

Початок навчання - вересень, лютий

Усі студенти бакалаврату мають можливість отримати два дипломи одночасно: IIG (Швейцарія) та Плімутський університет (Великобританія).
Маючи приблизне співвідношення студентів до викладачів, Міжнародний інститут у Женеві здатний забезпечити тісну взаємодію з викладачами. 

Інститут пропонує 5 різних програм бакалавра:

 • Business Administration, BSc (Hons) Business Management (Plymouth University - UK)
 • International Relations and Diplomacy
 • Communication and Digital Media
 • International Management
 • Computer Science
 • МАГІСТР – 1 рік

Початок навчання - вересень, січень

З вересня 2020 року студенти мають можливість отримати 2 магістерські програми в IIG та Бостонському університеті, провівши 9 місяців у IIG, а потім 9 місяців у Бостоні на кампусі або онлайн.

 • MASTER OF BUSINESS ANALYTICS AND AI (MSC-BA)
 • MASTER IN DIGITAL MARKETING & COMMUNICATION (MDMC)
 • MASTER OF INTERNATIONAL MANAGEMENT (MIM)
 • MASTER OF INTERNATIONAL TRADE & FINANCE (MITF)
 • MASTER OF INTERNATIONAL RELATIONS AND DIPLOMACY (MIR-D)
 • MA INT. REL. (UNIVERSITY OF PLYMOUTH-UK)
 • ПОСТДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ 

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION (MBA) - 1 рік
 • DOCTORATE OF BUSINESS ADMINISTRATION (DBA) - 4 роки

Адміністрація університету надає допомогу студентам у пошуку житла на час навчання. У Женеві є безліч різних варіантів проживання – квартири, резиденції, кімнати тощо.

Серед резиденцій для розміщення:

 • Резиденція Stud'home. Студенти можуть вибрати звичайний номер (CHF 1500 на місяць) або номер-студію (CHF 1700 на місяць), у всіх номерах є всі необхідні меблі, туалет, ванна кімната, доступ до Інтернету. Кухня та вітальня у стандартних номерах є спільними.
 • Montbrillant street residence – це новий сучасний гуртожиток, який відкрили у травні 2011 року. У резиденції є 13 студій та 1 апартаменти. Вартість розміщення в номерах-студіях варіюється від CHF 1920.

Також, доступні й інші варіанти проживання, інформація про наявність місць та ціни уточнюється під час подання заявки

вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалавр CHF34500
Магістратура CHF36400

Додатково оплачується:

 • авіаперельот, трансфер;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • реєстраційний збір – CHF 150;
 • проживання, харчування;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все