100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Geneva Business School
Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 150

Бакалавр: вересень, лютий від CHF25400 на рік

Магістр: вересень, лютий від CHF10250 за семестр

Постдипломні: вересень, лютий від CHF12950 за семестрНа уроке Geneva Business School Посещение библиотеки ООН, Geneva Business School В коридоре школы, Geneva Business School Студенты Geneva Business School На ресепшене Geneva Business School Выпускники Geneva Business School В помещении школы Geneva Business School Во время обучения Geneva Business School Студенты на перемене, Geneva Business School Посещение Всемирной Организации Торговли, Geneva Business School
Geneva Business School
Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2001
Кількість студентів: около 150

Бакалавр: вересень, лютий від CHF25400 на рік

Магістр: вересень, лютий від CHF10250 за семестр

Постдипломні: вересень, лютий від CHF12950 за семестрЗагальна оцінка
Дані оновлені

Geneva Business School (Женевська школа бізнесу) - це міжнародна приватна школа економічного профілю навчання, заснована в 2001 році. Школа Бізнесу в Женеві розширює свою діяльність, відкривши кампус в Барселоні і Москві

Інфраструктура

Кампус в Женеві розташований в серці центрального району, відомого як «Nations», між Світовою організацією торгівлі та представництвом ООН. Школа має в своєму розпорядженні різні за розмірами класи і комп'ютерні зали, а також високошвидкісне з'єднання Wi-Fi для необмеженого доступу студентів до мережі Інтернет. Також, учням школи надана можливість користуватися послугами величезної бібліотеки ООН, однією з найбільших у всій Європі, яка розташована в 10 хвилинах ходьби від кампуса. Через дорогу від школи знаходиться красивий міський парк, де студенти можуть відпочити або перекусити за помірними цінами.

Репутація

Школа Бізнесу в Женеві є учасником міжнародних організацій - Європейської Федерації Шкіл, Швейцарської Федерації приватних шкіл, Женевської асоціації приватних шкіл, Торгово-промисловою палатою Женеви, Європейської Ради з міжнародної освіти, Середземноморської Асоціації Міжнародних Шкіл, Асоціації Шкіл Центральної і Західної Європи, Асоціації шкіл Tri .

Підтвердженням високої якості освіти в школі є наявність акредитацій найбільш шанованих організацій:

 • Спеціалізована акредитація бізнес-програм Міжнародною Асамблеєю Вищого Бізнес Освіти (IACBE);
 • Рада з Акредитації Вищої Освіти Сполучених Штатів (CHEA);
 • Європейською Радою з бізнес-освіти (ECBE);
 • Сертифікація в EduQua;
 • Реєстрація в Об'єднанні Швейцарських Приватних Шкіл.Школа активно формує зв'язки із школами-партнерами, які відповідають тим же стандартам якості. Така співпраця дозволяє працювати за програмами обміну, а також отримати її студентам подвійний диплом (спільно з Вищою Школою Економіки і Комерції у Франції - INSEEC).

Стажування та працевлаштування

У школі діє Центр підтримки з працевлаштування, який призначений для допомоги студентам саме в цьому нелегкому питанні. У Центрі працює команда наставників, яка складається з найкращих фахівців в питанні організації зустрічей між студентами і підприємствами в Швейцарії. Для тих студентів, які добре себе зарекомендували під час навчання, що володіють блискучою робочої етикою доступні ексклюзивні стажування в міжнародних організаціях і корпораціях, які тісно співпрацюють зі школою.Під час прекрасної літньої пори студенти можуть провести час в Женевській Школі Бізнесу, поєднуючи уроки від провідних викладачів з прогулянками і розважальними заходами в Женеві. Студенти будуть вивчати економіку, фінанси, основи програмування, аудит, іноземні мови. Навчання проходить англійською мовою.

 • БАКАЛАВР - 3 роки (навчання з повною зайнятістю) або 4 роки (навчання з частковою зайнятістю)

Бакалаврат по спеціальності «Фінанси»: міжнародні фінанси ( тривалість: 3 або 4 роки,  початок програми: вересень / лютий).
Бакалаврат Ділового Адміністрування (BBA): 

 • міжнародний менеджмент ( тривалість: 3 або 4 роки,  початок програми: вересень / лютий); 
 • менеджмент і маркетинг в спорті (з можливістю отримати подвійний диплом ( тривалість: 3 роки (2 роки в Женевській школі і 1 рік у Міжнародному Університеті Веббер (Флорида) або Інституті Кройфа (Барселона, Іспанія),  початок програми: вересень / лютий);
 • Цифрові технології (тривалість: 3 або 4 роки,  початок програми: вересень / лютий);
 • Міжнародні відносини (тривалість: 3 або 4 роки,  початок програми: вересень / лютий);
 • Міжнародний готельний менеджмент (тривалість: 3 роки,  початок програми: вересень / лютий);
 • Програма отримання подвійного диплому спільно з Вищою Школою Економіки і Комерції у Франції (тривалість: 3 роки (2 роки в Женевській школі і 1 рік у Школі Франції), початок програми: вересень / лютий). 

  Женевська Школа Бізнесу пропонує 2 основні програми магістратури - «Фінанси» та «Ділове Адміністрування» (MBA) з 5 різними напрямками.
 • МАГІСТР - 1,5 роки 

Магістратура за спеціальністю «Фінанси»:  Фінанси або Ісламський банкінг (тривалість: 1,5 роки,  початок програми: вересень / лютий);
Магістратура за фахом "Ділове Адміністрування" (MBA): міжнародний менеджмент, міжнародний готельний менеджмент, цифровий маркетинг (тривалість: 1,5 роки,  початок програми: вересень / лютий);

Інші програми

Ділове адміністрування для фахівців (тривалість: 1рік,  початок програми: жовтень);
MBA з отриманням подвійного диплому спільно з Вищою Школою Економіки і Комерції у Франції (тривалість: 1,5 року, початок програми: вересень / лютий);

 • Постдипломні ПРОГРАМИ - 3 роки (навчання з повною зайнятістю) або 4 роки (навчання з частковою зайнятістю)

Міжнародний менеджмент, міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси (тривалість: 3 роки,  початок програми: вересень / лютий);Школа Бізнесу в Женеві надає послуги з розміщення студентів, за умови подачі заявки на розміщення. Існують різні варіанти проживання, які істотно розрізняються за ціною - апартаменти або студія, спільне розміщення в квартирі з кимось ще із студентів. При спільному проживанні кухня, ванна, і туалет буде загальним для всіх мешканців (від 2 до 6 осіб), кожному буде надано окрема кімната.

Крім того, студенти мають можливість проживання в приймаючій сім'ї для швидкої адаптації у франкомовній країні. У сім'ї може проживати 1 і більше студентів, в рахунок за проживання включено харчування.

вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
Бакалавр CHF25400
Магістр CHF10250
MBA Programs CHF12950


Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • адміністративний збір;
 • реєстраційний внесок;
 • проживання;
 • харчування;
 • послуги компанії Karandash.Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Денис
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Я уже закончил GBS и не жалею о своем выборе. Швейцария была моей главной целью, а GBS идеально подошел по моим критериям. Главное, что дает школа кроме знаний это отличный нэтворкинг с абсолютно разными людьми. В этом главная ценность таких международных вузов.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все