100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
EU Business School
Монтрё, Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: вересень, лютий, червень від CHF8050 за семестр

Бакалаврат: жовтень, лютий, червень, серпень від CHF30200 на рік

Магістратура: жовтень, січень, березень від CHF32340 на рік 

Постдипломні: жовтень, січень, березень від CHF39750 на рік  

EU Business School
Монтрё, Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1973
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: вересень, лютий, червень від CHF8050 за семестр

Бакалаврат: жовтень, лютий, червень, серпень від CHF30200 на рік

Магістратура: жовтень, січень, березень від CHF32340 на рік 

Постдипломні: жовтень, січень, березень від CHF39750 на рік  

Загальна оцінка
Дані оновлені

EU Business School (Бізнес школа EU) - це міжнародна бізнес-школа, заснована в 1973 році. Вже більше 40-ка років EU поєднує традиційні методи освіти і інноваційний підхід для виховання майбутніх лідерів.

EU Business School має розвинену міжнародну мережу, її філії знаходяться більш ніж в десяти країнах Європи і Азії - Великобританії, Росії, Казахстані, Тайвані, Малайзії, США, Таїланді, Китаї. Основні європейські кампуси розташовані в Швейцарії (Женева і Монтре), Іспанії (Барселона) і Німеччини (Мюнхен) . Міжнародне середовище навчання об'єднує найкращих викладачів і талановитих учнів. Наші студенти - це спільнота однодумців з глобальним мисленням.

Практичний підхід, а також можливість навчання в різних країнах, дає не тільки глибокі академічні знання, а й унікальний досвід. Наявність університетів-партнерів по всьому світу дозволяє студентам доповнити процес навчання захоплюючими подорожами. Завдяки глобального підходу до освіти, EU готує майбутніх випускників до побудови успішної міжнародної кар'єри.

Інфраструктура: Навчання в Швейцарії проходить в міжнародному центрі бізнесу, культури і творчості - Женеві, а також красивому і спокійному Монтре.

Женева - це батьківщина багатьох міжнародних організацій, європейської штаб-квартири ООН і Червоного Хреста, різних великих компаній, таких як Procter & Gamble, Rolex, IBM, Ernst & Young та інших. Монтре відомий завдяки своєму спокійному місцю розташування, прекрасній атмосфері, найкрасивішій природі і має звання «перлини швейцарської Рів'єри».

Кампус Eu в Женеві розташований в 5-ти хвилинах ходьби від озера з прекрасним видом на річку Рона. У Монтре школа знаходиться в самому центрі міста, в декількох кроках від Женевського озера. Навчання проходить в сучасних добре обладнаних будівлях. Студенти мають доступ до бібліотеки з безліччю періодичних видань та навчальних матеріалів, Wi-Fi, комп'ютерних класів.

Репутація:  EU Business School акредитований двома найбільшими американськими асоціаціями, які оцінюють якість програм в даній області ─ Acceditation Council for Business Schools & Programs (ACBSP) і International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). Крім цього якість програм EU Business School високо оцінюється мережею державних установ Central & East European Management Development Association (CEEMAN), по стандартам якій будуються всі сучасні системи освіти в країнах Європи ─ в цій асоціації EU також має офіційну акредитацію.

Високе визнання EU Business School відображається в різних номінаціях за версією професійних видавництв та організацій:

 • Входить в топ-150 в рейтингу QS Global MBA 2020;
 • 6-е місце в списку кращих бізнес-шкіл для жінок (за версією видання Capital);
 • 8-е місце в рейтингу «200 кращих бізнес-шкіл для жінок» (згідно QS);
 • в числі 20-ти кращих бізнес-шкіл світу (за версією China Economic Review);
 • QS Top MBA включив університет в число 40 кращих бізнес-шкіл світу (2012).

Відеопрезентація:

Унікальність EU Business School:

 • міжнародна мережа кампусів: Женева і Монтре / Мюнхен / Барселона;
 • можливість отримання другого диплома топових університетів США і Великобританії;
 • поєднання теорії з практикою;
 • інтернаціональна середовище навчання;
 • навчання на англійській мові;
 • програми обміну з університетами інших країн;
 • акцент на розвиток лідерських якостей студента;
 • більше 25 тисяч випускників у всьому світі.

Навчальні плани EU business school є єдиними для всіх країн, завдяки чому в процесі переміщень між кампусами студенти не змушені підлаштовуватися під місцеві вимоги, крім того вони повністю зберігають всі кредити, зароблені на колишньому місці навчання.

В університеті прийнята американська система навчання, для якої характерно проведення занять в нечисленних групах, а також індивідуальна робота викладачів зі студентами. Викладацький склад в EU традиційно сильний, до того ж він включає представників різних національностей, що сприяє успішній інтеграції випускників в міжнародне бізнес-співтовариство.
Дипломи, видані закінчившим курс слухачам EU business school, визнані в усьому світі, крім того для успішних студентів передбачена можливість отримання другого диплома певною бізнес-школі США Nichols College. Основними партнерами де отримують подвійні дипломи є UCAM, Університет Дербі і Університет Роемптона. У США вони також можуть отримати подвійну ступінь в Університеті Пейс і Каліфорнійському університеті в Ріверсайді.

Однією з умов зарахування в EU business school є вільне володіння англійською, на додаток до якого в процесі навчання студенти освоюють ще й німецьку та іспанську мови, що в поєднанні з престижними дипломами робить їх високо затребуваними фахівцями в сфері міжнародного бізнесу, ділового адміністрування, фінансів.


ПІДГОТОВЧІ КУРСИ («Foundation program») – 1 семестр-1 рік. Початок програми: жовтень, лютий, червень, вересень, лютий,

Ця програма розроблена для студентів, які бажають здобути міжнародну освіту, але не володіють англійською мовою на рівні, необхідному для вступу. Курс включає інтенсивні заняття з англійської мови, вступні уроки з менеджменту, економіки, бізнес-праву. Після успішного завершення програми студенти зараховуються до програми бакалаврату університету.

Програми Business Bridging & English Foundation є підготовчими. Business Bridging розроблена для студентів, яким необхідно підвищити свої академічні знання та рівень володіння англійською мовою для вступу на бакалаврат. Після успішного закінчення курсу студенти зараховуються на бакалаврат European University. English Foundation – курс ділової англійської мови для підготовки до вступу на бакалавр або магістратуру EU.

Вступні вимоги:

 • Завірена копія сертифіката про закінчення школи з оцінками;
 • Мінімум 60 TOEFL, 5.0 IELTS або внутрішній іспит EU business school;
 • Мотиваційний лист;
 • Рекомендаційний лист.

БАКАЛАВР – 3 роки. Початок програми: жовтень, лютий, червень, серпень.

Спеціалізація: бізнес-адміністрування (BBA); комунікації та зв'язки з громадськістю; розважальний і туристичний менеджмент; міжнародні відносини; спортивний менеджмент; управління фінансами в бізнесі; управління в галузі мультимедійних технологій.
МАГІСТР – 1 рік (3 семестра по 10 тижнів). Початок програми: жовтень, січень, березень.   

Спеціалізація: міжнародний бізнес; комунікації та зв'язки з громадськістю; міжнародний маркетинг; міжнародний (глобальний) банкінг і фінанси; розважальний і туристичний менеджмент; підприємництво; лідерство; електронний бізнес; спортивний менеджмент; управління людськими ресурсами; дизайн менеджмент; репутаційний менеджмент; оnline MBA; подвійний диплом спільно з Nichols College (США); подвійний диплом спільно з Shinawatra University (Таїланд); бізнес-адміністрування для керівників (EBBA).
  
 
Університет не має власні гуртожитки, але надає всіляку допомогу студентам в підборі приватних квартир, кімнат в квартирах, студентських резиденціях. Адміністрація рекомендує студентам подавати заявки на житло відразу ж, як тільки вони отримують допуск і лист про зарахування. При навчанні в Швейцарії витрати на проживання складають від 1 000 CHF на місяць, додаткові витрати - від 1000 CHF на місяць.

вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
English Foundation Program CHF8050
Business Bridging Program CHF15100
Бакалаврат CHF30200
Магістратура CHF32340
MBA CHF39750

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • реєстраційний внесок - €200;
 • проживання, харчування;
 • послуги компанії Karandash.


Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Михаил
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Классный опыт учебы в международной среде. EU принимает много иностранцев и это сильно ощущаеться. Но на процесс учебы лично для меня это не влияло.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все