100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
EU Business School
Монтрё, Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: вересень, лютий, червень від CHF7300 за семестр

Бакалаврат: жовтень, лютий, червень, серпень від CHF27600 на рік

Магістратура: жовтень, січень, березень від CHF28800 на рік

Постдипломні: жовтень, січень, березень від CHF37800 на рік  

EU Business School
Монтрё, Женева, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1973
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: вересень, лютий, червень від CHF7300 за семестр

Бакалаврат: жовтень, лютий, червень, серпень від CHF27600 на рік

Магістратура: жовтень, січень, березень від CHF28800 на рік

Постдипломні: жовтень, січень, березень від CHF37800 на рік  

Загальна оцінка
Дані оновлені

EU Business School (Бізнес школа EU) - це міжнародна бізнес-школа, заснована в 1973 році. Вже більше 40-ка років EU поєднує традиційні методи освіти і інноваційний підхід для виховання майбутніх лідерів.

EU Business School має розвинену міжнародну мережу, її філії знаходяться більш ніж в десяти країнах Європи і Азії - Великобританії, Росії, Казахстані, Тайвані, Малайзії, США, Таїланді, Китаї. Основні європейські кампуси розташовані в Швейцарії (Женева і Монтре), Іспанії (Барселона) і Німеччини (Мюнхен) . Міжнародне середовище навчання об'єднує найкращих викладачів і талановитих учнів. Наші студенти - це спільнота однодумців з глобальним мисленням.

Практичний підхід, а також можливість навчання в різних країнах, дає не тільки глибокі академічні знання, а й унікальний досвід. Наявність університетів-партнерів по всьому світу дозволяє студентам доповнити процес навчання захоплюючими подорожами. Завдяки глобального підходу до освіти, EU готує майбутніх випускників до побудови успішної міжнародної кар'єри.

Інфраструктура: Навчання в Швейцарії проходить в міжнародному центрі бізнесу, культури і творчості - Женеві, а також красивому і спокійному Монтре.

Женева - це батьківщина багатьох міжнародних організацій, європейської штаб-квартири ООН і Червоного Хреста, різних великих компаній, таких як Procter & Gamble, Rolex, IBM, Ernst & Young та інших. Монтре відомий завдяки своєму спокійному місцю розташування, прекрасній атмосфері, найкрасивішій природі і має звання «перлини швейцарської Рів'єри».

Кампус Eu в Женеві розташований в 5-ти хвилинах ходьби від озера з прекрасним видом на річку Рона. У Монтре школа знаходиться в самому центрі міста, в декількох кроках від Женевського озера. Навчання проходить в сучасних добре обладнаних будівлях. Студенти мають доступ до бібліотеки з безліччю періодичних видань та навчальних матеріалів, Wi-Fi, комп'ютерних класів.

Репутація:  EU Business School акредитований двома найбільшими американськими асоціаціями, які оцінюють якість програм в даній області ─ Acceditation Council for Business Schools & Programs (ACBSP) і International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). Крім цього якість програм EU Business School високо оцінюється мережею державних установ Central & East European Management Development Association (CEEMAN), по стандартам якій будуються всі сучасні системи освіти в країнах Європи ─ в цій асоціації EU також має офіційну акредитацію.

Високе визнання EU Business School відображається в різних номінаціях за версією професійних видавництв та організацій:

 • Входить в топ-150 в рейтингу QS Global MBA 2020;
 • 6-е місце в списку кращих бізнес-шкіл для жінок (за версією видання Capital);
 • 8-е місце в рейтингу «200 кращих бізнес-шкіл для жінок» (згідно QS);
 • в числі 20-ти кращих бізнес-шкіл світу (за версією China Economic Review);
 • QS Top MBA включив університет в число 40 кращих бізнес-шкіл світу (2012).

Відеопрезентація:

Унікальність EU Business School:

 • міжнародна мережа кампусів: Женева і Монтре / Мюнхен / Барселона;
 • можливість отримання другого диплома топових університетів США і Великобританії;
 • поєднання теорії з практикою;
 • інтернаціональна середовище навчання;
 • навчання на англійській мові;
 • програми обміну з університетами інших країн;
 • акцент на розвиток лідерських якостей студента;
 • більше 25 тисяч випускників у всьому світі.

Навчальні плани EU business school є єдиними для всіх країн, завдяки чому в процесі переміщень між кампусами студенти не змушені підлаштовуватися під місцеві вимоги, крім того вони повністю зберігають всі кредити, зароблені на колишньому місці навчання.

В університеті прийнята американська система навчання, для якої характерно проведення занять в нечисленних групах, а також індивідуальна робота викладачів зі студентами. Викладацький склад в EU традиційно сильний, до того ж він включає представників різних національностей, що сприяє успішній інтеграції випускників в міжнародне бізнес-співтовариство.
Дипломи, видані закінчившим курс слухачам EU business school, визнані в усьому світі, крім того для успішних студентів передбачена можливість отримання другого диплома певною бізнес-школі США Nichols College. Основними партнерами де отримують подвійні дипломи є UCAM, Університет Дербі і Університет Роемптона. У США вони також можуть отримати подвійну ступінь в Університеті Пейс і Каліфорнійському університеті в Ріверсайді.

Однією з умов зарахування в EU business school є вільне володіння англійською, на додаток до якого в процесі навчання студенти освоюють ще й німецьку та іспанську мови, що в поєднанні з престижними дипломами робить їх високо затребуваними фахівцями в сфері міжнародного бізнесу, ділового адміністрування, фінансів.


ПІДГОТОВЧІ КУРСИ («Business foundation») - 1 рік. Початок програми: жовтень, лютий, червень, серпень.

Спеціалізація: Інтенсивна англійська мова + профільні предмети.  Ця програма розроблена для тих студентів, які бажають отримати міжнародну освіту, але не володіють англійською мовою на рівні, необхідному для вступу. Курс включає в себе інтенсивні заняття з англійської мови, вступні уроки з менеджменту, економіки, бізнес-праву. Після успішного завершення програми студенти зараховуються на програму бакалаврату університету.  
БАКАЛАВР – 3 роки. Початок програми: жовтень, лютий, червень, серпень.

Спеціалізація: бізнес-адміністрування (BBA); комунікації та зв'язки з громадськістю; розважальний і туристичний менеджмент; міжнародні відносини; спортивний менеджмент; управління фінансами в бізнесі; управління в галузі мультимедійних технологій.
МАГІСТР – 1 рік (3 семестра по 10 тижнів). Початок програми: жовтень, січень, березень.   

Спеціалізація: міжнародний бізнес; комунікації та зв'язки з громадськістю; міжнародний маркетинг; міжнародний (глобальний) банкінг і фінанси; розважальний і туристичний менеджмент; підприємництво; лідерство; електронний бізнес; спортивний менеджмент; управління людськими ресурсами; дизайн менеджмент; репутаційний менеджмент; оnline MBA; подвійний диплом спільно з Nichols College (США); подвійний диплом спільно з Shinawatra University (Таїланд); бізнес-адміністрування для керівників (EBBA).
  
 
Університет не має власні гуртожитки, але надає всіляку допомогу студентам в підборі приватних квартир, кімнат в квартирах, студентських резиденціях. Адміністрація рекомендує студентам подавати заявки на житло відразу ж, як тільки вони отримують допуск і лист про зарахування. При навчанні в Швейцарії витрати на проживання складають від 1 000 CHF на місяць, додаткові витрати - від 1000 CHF на місяць.

вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
English Foundation Program CHF7300
Business Bridging Program CHF13800
Бакалаврат CHF27600
Магістратура CHF28800
MBA CHF37800

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • реєстраційний внесок - €200;
 • депозит - €3800 для програм магістра і MBA;
 • проживання, харчування;
 • послуги компанії Karandash.


Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Михаил
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Классный опыт учебы в международной среде. EU принимает много иностранцев и это сильно ощущаеться. Но на процесс учебы лично для меня это не влияло.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все