100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Рейтинг: Reporter
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Arts University Bournemouth
Борнмут, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: резиденція, приймаюча родина, кампус
Кількість студентів: около 3000

Підготовчі: січень, вересень від £14250

Бакалаврат: вересень від £9250

Магістратура: вересень від £8000

Внутренний двор Arts University Bournemouth Аудитория Arts University Bournemouth Класс изобразительного искусства в Arts University Bournemouth Одна из аудиторий Arts University Bournemouth Презентация в Arts University Bournemouth Выпускники Arts University Bournemouth Студенты Arts University Bournemouth Театральная практика студентов Arts University Bournemouth
Arts University Bournemouth
Борнмут, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1880
Кількість студентів: около 3000

Підготовчі: січень, вересень від £14250

Бакалаврат: вересень від £9250

Магістратура: вересень від £8000

Загальна оцінка
Дані оновлені

Arts University Bournemouth (AUB) – один із провідних навчальних закладів Великобританії, що спеціалізується на освітній та дослідній діяльності у сфері мистецтва, ЗМІ, дизайну, моди, кіновиробництва. Студенти поєднують процес навчання з відпочинком в одному з найкрасивіших курортів південного узбережжя Англії. Борнмут - це багатокілометрові піщані пляжі, мальовничі краєвиди та приємна молодіжна атмосфера. Центральні вулиці міста насичені численними нічними клубами, кав'ярнями, розважальними закладами. До британської столиці можна дістатися за 2 години залізницею або автобусом.


Кампус університету розташований у центральній частині Борнмута. Це не лише місце для навчання з лекційними залами, а й цілий комплекс творчих лабораторій, власна картинна галерея – одним словом, це єдиний креативний простір для студентів. Бібліотека університету, найбільша зі спеціалізованих установ на півдні Британії, має унікальний книжковий та інтернет-фонд профільної літератури, затишний читальний зал та обладнання для перегляду відеоматеріалів.


На території студентського містечка є безліч закладів громадського харчування, де можна перекусити, випити гарячі та прохолодні напої, замовити улюблені страви різних національних кухонь.


Університет мистецтв у Борнмуті

Веде свою історію з 1885 року. Сьогодні це не лише можливість здобути освіту найвищого рівня, а й багаторазово посилити творчий потенціал, використовувати отримані знання для побудови успішної кар'єри. ВНЗ є лідером сприяння у працевлаштуванні студентів (рекордний рівень працевлаштування у поточному році – 95,6%).


Відеопрезентація Arts University Bournemouth:Arts University Bournemouth забезпечує своїх студентів усім необхідним для реалізації найсміливіших ідей:


 • аудиторії та конференц-зали у вигляді амфітеатру від 40 до 160 місць, обладнані цифровою апаратурою, спеціальними екранами, LED-телевізорами, приміщення для семінарів;
 • студію для малювання, відкриту в 2016 році, спроектовано як єдиний простір з унікальною системою освітлення;
 • кіношкола, найбільша після лондонської, на базі якої можна вивчати кіновиробництво (художнє, документальне, анімаційне);
 • спеціально обладнані майстерні для семінарів, практичних занять та майстер-класів з моделювання та Make-Up;
 • театр-студія з професійним освітленням та танцювальний павільйон.

Серед випускників університету — відомі сценаристи, актори, фотографи, а також володар премії «Оскар» Саймон Бьюфой. В університеті навчаються студенти більш ніж із 60 країн, у тому числі мешканців СНД. Випускники університету мають пільги на оплату наступної освіти, наприклад, 20% знижки при вступі до магістратури.

На базі Борнмутського університету мистецтв створено програму для підготовки до вступу на бакалаврський курс. Вона розрахована на один рік і призначена для іноземних студентів з метою відсутності академічної підготовки. Ця програма допоможе зорієнтувати молодих людей у виборі майбутньої спеціальності та максимально розкрити їхній творчий потенціал. Мінімальний бал IELTS для вступу на цей курс складає 5,5.


Для абітурієнтів пропонуються такі програми:

 • Foundation
 • Diploma in Art, Design and Media Foundation;
 • International Foundation Diploma with English.


Foundation - це можливість звикнути до нової системи освіти, попрактикуватися в англійській мові, спробувати себе у всіх напрямках та визначитися з бакалаврським курсом. Теоретична частина органічно доповнюється проектними завданнями; у процесі навчання студенти готують портфоліо, яке стане в нагоді для подальшого навчання.


Перший етап носить «розвідувальний» характер, оскільки допомагає вибрати один із напрямів навчання на другому етапі. Для початку студенти практикуватимуться в малюванні з натури, графіки, розпису по текстилю, різних дизайнерських технік, відео, фото, анімації, побудові звукового ряду, редагуванні зображення тощо.


На другому етапі студентам представлено на вибір 7 спеціалізацій для більш поглибленого вивчення:

 • oбразотворче мистецтво;
 • графіка;
 • дизайн;
 • ілюстрації;
 • мода, текстиль, костюм;
 • фотографія;
 • фільми та анімація;
 • прикладне мистецтво та дизайн.


Завершальний етап програми – підготовка проектної роботи, портфоліо. Високий прохідний бал – гарантія запису на інтерв'ю, за підсумками якого проводиться зарахування до університету. Тривалість інтерв'ю – 20 хвилин, і за цей час слід продемонструвати свій потенціал, висвітлити коло інтересів у сфері літератури, живопису, театру.


Diploma in Art, Design and Media Foundation

За структурою нагадує загальну програму, але з більш поглибленим вивченням кіно та фотографії. Початковий етап включає основні навички фотографії та відеозйомок: вміння користуватися фото- та відеоапаратурою, постановка освітлення, побудова звукоряду, вивчення методів презентації, робота у групі. Подальше навчання триватиме по одному з напрямків – фотографія або фільми та анімація, де більш поглиблено вивчають теорію та набувають основних практичних навичок. За підсумками закінчення курсу з високими оцінками за портфоліо та підсумкову роботу студент проходить ще одне вступне інтерв'ю.


International Foundation Diploma with English (IFD)

Є інтенсивним курсом тривалістю 6 місяців з січня по червень, який додатково включає програму з вивчення англійської мови. Студенти зможуть визначитися із вибором подальшої спеціалізації, підвищити рівень англійської мови. В рамках курсу передбачені 2 освітні поїздки до Лондона та Оксфорду. Включає 18 годин на тиждень – заняття з профільних дисциплін, 6 годин на тиждень – з англійської мови. Успішне завершення курсу є гарантією зарахування до UAB у вересні цього ж року.

Для проживання учням пропонуються місця у студентських гуртожитках (кампус університету, інші гуртожитки у центрі Борнмуту), орендоване житло чи проживання у сім'ї, що приймає. Приміщення у гуртожитках світлі, мають достатню площу, обставлені комфортними функціональними меблями, маю ванні кімнати та кухонне приміщення на 6 осіб.


 • Rath Road. Розташований у центрі міста, складається з 84 кімнат-студіо з ванними кімнатами та міні-кухнями.
 • Madeira Road. Номери з ванними кімнатами, будівля розташована недалеко від пляжів, біля автобусної зупинки.
 • Winton Halls. Розташований на відстані півтора кілометра, має одно- і двомісні номери з кухнею і ванною кімнатою, квартирами із загальною кухнею і вітальнею. Кухні обладнані всією необхідною побутовою технікою.
 • George Close. Комплекс із 6-ти будинків, кожен з яких має 4 спальні, 2 туалети, ванну кімнату, кухню з необхідними побутовими приладами.


Як альтернативний варіант студент може орендувати житло в приватному секторі – безліч варіантів представлено в буклетах, розміщених на сайті університету.

вартості програм
Програма Вартість за
6 місяців 1 рік
Foundation £14250
International Foundation Diploma with English £14250
Undergraduate £9250
Postgraduate £8000

У таблиці вказано середню вартість освітніх програм. Детальну інформацію про вартість уточнюйте у менеджера Karandash.


Додатково оплачується:

 • авіаперельот, трансфер;
 • реєстраційний збір £140,
 • додаткові навчальні матеріали коштують £300
 • проживання £95- £158
 • консульський збір;
 • медична страховка;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Олександр Риков
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Мне нравилось учиться здесь. Это очень удобно когда есть онлайн-обучения. Для мене это и было в приоритете. Дружелюбный университет, умные преподаватели, которые реально могут чему-то научить.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все