100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Рейтинг: 401–500
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
University of Strathclyde
Глазго, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: резиденція, кампус
Кількість студентів: 20000

Бакалавр: вересень від £18050 на рік

Магістр: вересень від £23200 на рік

Підготовчі: листопад, січень, вересень від £16000 на рік

Курси: квітень, вересень від £4600 у триместр

Аудитория в медицинском корпусе University of Strathclyde Лекционная аудитория University of Strathclyde Корпус University of Strathclyde Библиотека University of Strathclyde Спортивные занятия University of Strathclyde Черлидеры University of Strathclyde Лаборатория University of Strathclyde Студенты University of Strathclyde Фойе одного из корпусов University of Strathclyde Выпускники University of Strathclyde Кафе University of Strathclyde Стипендия в University of Strathclyde
University of Strathclyde
Глазго, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1796
Кількість студентів: 20000

Бакалавр: вересень від £18050 на рік

Магістр: вересень від £23200 на рік

Підготовчі: листопад, січень, вересень від £16000 на рік

Курси: квітень, вересень від £4600 у триместр

Дані оновлені

✔ входить до ТОП-3 університетів Шотландії;

✔ займає #17 серед вузів Великобританії;

✔ факультет фізики визнаний #1 в Англії;

Вступити

University of Strathclyde (Університет Стратклайду)

Розташований в самому центрі шотландського міста Глазго, яке є одним з найбільших і найдинамічніших міст Сполученого Королівства. Студенти зазначають, що Глазго дуже комфортно для проживання. Шопінг, різноманітність кафе та ресторанів, музичні та спортивні заходи, музеї та арт-галереї – тут є все і для кожного. Населення Глазго налічує 600 000 тис. чол., Місто входить до списку найдружніших міст світу.


Університет Страчклайда – міжнародний технологічний університет, у якому навчається 20 000 тис. студентів з різних країн світу. Strathclyde є спадщиною професора Джона Андерсона, який понад 210 років тому заснував школу у Глазго. Усі цінності, які закладав Дж. Андерсон у свій навчальний заклад під назвою «Місце корисної освіти», збереглися й досі актуальні в університеті Strathclyde.


Університет співпрацює з більш ніж 200 навчальними закладами в 50 країнах світу, включаючи:

 • Стенфордський, Массачусетський технологічний інститут та Технологічний інститут Джорджії у США;
 • університет Сан-Паулу (Бразилія);
 • Наньянський технологічний університет у Сінгапурі;
 • університети в Китаї (Тяньцзінь, Цінхуа та Shanghai Jiao Tong).

Як провідний технологічний університет Університет Страчклайда прагне до підвищення міжнародної конкурентоспроможності в дослідженнях, зосередивши увагу на інноваціях, що впливають на сучасне глобальне суспільство та промисловість. Має зростаючий комплект міжнародних контрактів на проведення досліджень. До них належать три гранти Європейської дослідницької ради, присуджених у 2011 році на суму близько £3850000 для підтримки розробок у галузі медицини, енергетики, навколишнього середовища та фізики.


Міжнародний статус University of Strathclyde дозволяє залучати студентів з усього світу, які зацікавлені у якісній освіті. Вони навчаються за високими стандартами висококваліфікованими та досвідченими викладачами. Університет створив бази з MBA центрами у дев'яти країнах Європи та Азії. Також освіта доступна на міжнародному рівні на основі дистанційного навчання.


Відеопрезентація University of Strathclyde:


Інфраструктура

Більшість студентів University of Strathclyde живуть у кампусі університету, особливо у перші роки навчання. Тут є можливість «влитися у доросле робоче життя» і спілкуватися з однолітками. Кампус – це комфортне, безпечне, доступне місце як для навчання, так і для розваг.


У головному гуртожитку понад 2000 кімнат, у хвилинній доступності до центрального корпусу університету, студентських клубів, бібліотеки та спортивних закладів.

 • входить до ТОП-3 університетів Шотландії;
 • 4 факультети університету пропонують понад 400 програм у сфері інженерії, науки, бізнесу та соціології;
 • У University of Strathclyde багато відомих випускників: Henry Faulds винайшов сканер відбитків пальців, David Livingstone – вчений зі світовим ім'ям, James Blyth займався дослідженнями енергії вітру, Logie Baird винайшов телебачення;
 • В університеті найкраща у Сполученому Королівстві комплектація інженерного факультету (інвестовано £40 мільйонів на обладнання для досліджень);
 • Факультет фізики посідає перше місце країні за результатами дослідницької діяльності. Підтримує партнерство з авторитетними дослідниками та винахідниками з усього світу. Факультет щороку отримує грант у розмірі £20 мільйонів;
 • Бізнес-школа University of Strathclyde визнана найкращою в Шотландії та акредитована авторитетними організаціями: AMBA, AACSB та EQUIS. Викладацький склад Strathclyde Business School налічує 150 співробітників; у школі – 3000 студентів денного відділення;
 • Університет піклується про іноземних студентів: тут є цілодобовий консультаційний центр, велика кількість грантових та стипендіальних програм, понад 100 клубів та студентських спільнот;
 • Для іноземних студентів також відкрито ISC – The International Study Centre, яке пропонує три програми вивчення англійської мови.

Подальше працевлаштування

Університет Страчклайда є одним із найкращих навчальних закладів у світі, і роботодавці зацікавлені наймати випускників цього університету. Програми розроблені таким чином, що студенти, які закінчили навчання, мотивовані кар'єрним зростанням і впевнені у своїх можливостях. Як результат, випускники затребувані ринку праці у всьому світі. University of Strathclyde підтримує тісні контакти з роботодавцями у різних сферах діяльності, які беруть участь у складанні навчальних планів та програм, більшість студентів Strathclyde починають працювати у цих компаніях ще під час навчання.

 • Підготовка до вступу на бакалаврат (Undergraduate Foundation Programme) – річна програма, на якій студенти вивчають основи обраної спеціальності, а після успішного завершення продовжують навчання на 1-му курсі бакалавра:

Бухгалтерія;

Бізнес-адміністрування;

економіка;

Фінанси;

Юриспруденція та економіка;

Юриспруденція та політика;

Юриспруденція та психологія;

Політологія;

психологія;

Психологія та економіка.

Аеромеханічна інженерія;

Архітектура;

Хімія;

Хімія та фармацевтика;

Цивільне будівництво;

комп'ютерні системи;

Електроніка та електротехніка;

Математика та комп'ютерні науки;

Кораблебудування;

фізика;

дизайн продуктів;

Менеджмент виробництва;

Розробка ПЗ;

Спортивний інжиніринг.

 • International Year One BBA – річна програма (3 семестри), на якій іноземні студенти навчаються як на першому році бакалаврату та продовжують навчання на другому курсі бакалаврату у сфері бізнес-адміністрування.


 • International Year Two Civil Engineering - це інтенсивна програма із трьох семестрів, еквівалентна другому році шотландського бакалаврату з відзнакою. Курс включає спеціальні предмети цивільного будівництва, практичні лабораторні навички, навички навчання та навчання англійській мові. Дає можливість перейти на третій курс чотирирічної програми BEng (з відзнакою) у галузі цивільного будівництва в Університеті Стратклайду.


 • Програма підготовки до вступу на магістратуру (Pre-Masters Programme) – двосеместрова або прискорена 12 тижнева програма, що дозволяє студенту-іноземцю підготуватися до вступу на магістерську програму. Підготовка відбувається за такими напрямками:

Прикладна освіта та соціальні дослідження;

Бізнес та менеджмент;

Бізнес-аналітика та консультування;

Будівельне право;

Кримінальна юстиція;

Цифрова журналістика;

прикладна економіка;

Освіта;

Екологічний підприємництво;

Європейські засади правопорядку;

Фінанси;

Глобальний енергетичний менеджмент;

Історія охорони здоров'я;

Історія;

HR-менеджмент;

Права людини;

Інформація та бібліотечна мережа;

Інформаційний менеджмент;

Міжнародна бухгалтерська справа;

Міжнародна банківська справа;

Міжнародне економічне право;

Міжнародний HR-менеджмент;

Міжнародне право;

Міжнародний менеджмент;

Міжнародний маркетинг;

Міжнародні відносини;

Законодавство в Інтернеті;

Журналістське розслідування;

Інвестиції та фінанси;

Література, культура та місце;

Маркетинг;

Вирішення конфліктів;

Операційний менеджмент;

Політичні дослідження;

Початкове освіту;

Дослідження у психології;

Цивільне управління;

Шкільна освіта;

Мережі та операційний менеджмент;

Відновлювані джерела енергії та навколишнє середовище;

Менеджмент маркетингу у туризмі

Архітектурний дизайн об'єктів історичної спадщини;

Прикладна фізика;

Поглиблений архітектурний дизайн;

Міжнародний архітектурний дизайн;

Біомедицина;

Цивільне будівництво;

Контрольні та сигнальні системи;

Поглиблене вивчення комп'ютерних наук;

Екологічна інженерія;

Охорона здоров'я та екологія;

менеджмент глобальних інновацій;

Гідрогеологія;

Індустріальні біотехнології;

Морська інженерія;

Мехатроніка та автоматика;

медичні пристрої;

Хімія у медицині;

нанотехнології;

Плаваючі офшорні системи;

Операційні дослідження;

Операційний менеджмент;

Оптичні технології;

Фармацевтичний аналіз;

Відновлювані джерела енергії;

Урбаністичний дизайн.

 • Всім іноземним студентам університет пропонує курси підготовки англійської – семестрові курси англійської мови, спрямовані на адаптацію в англомовному середовищі, підвищення рівня знань та підготовку до подальшого академічного навчання. Студенти займаються у двох різних групах: вступники на бакалаврат і магістратуру.

Студенти мають можливість жити в резиденціях, які називаються Campus Village і знаходяться безпосередньо на території кампуса університету. 95% цих резиденцій призначено для студентів бакалаврату. Яскравою відмінністю Campus Village є найвищий рівень безпеки. Кімнати бувають різного типу: як одностатеві, і змішані. У резиденціях є міні-квартири та апартаменти.

Іншою пропозицією проживання від університету є резиденції за межами кампуса (10 хв. ходьби). Біля кожної є невеликі паркування.

У кожній резиденції працює обслуговуючий персонал та встановлено відеоспостереження.

вартості програм
Програма Вартість за
1 триместр 2 триместри 1 рік
Undergraduate Foundation Programme: Business and Social Sciences £16100
Undergraduate Foundation Programme: Engineering and Sciences £18000
International Year One BBA £15000
International Year Two Civil Engineering £15900
Pre-Masters Programme: Business and Social Sciences £12350
Pre-Masters Programme: Engineering and Sciences £12600
English Language Preparation Course £4600
Бакалавр £18050
Магістратура £23200

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацію про вартість уточнюйте у менеджера Karandash.


Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • проживання від £131 за тиждень;
 • живлення;
 • реєстраційний внесок – £260;
 • трансфер в один бік з аеропорту Глазго - £40, з Единбурга - 125;
 • медичне страхування £8 на тиждень;
 • депозит, що повертається за бронювання курсу £1000;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все