100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит

Початок навчання у ВНЗ – стрес для більшості першокурсників. Коли це у купі з переїздом до нової країни – перший час буде нелегко. Щоб спростити початок студентського життя ,слід звернути увагу на підготовчі курси в університетах США. Завдяки таким курсам ви швидше розберетесь як побудований навчальний процес, краще підготуєтесь до вступу в американський університет. Ми розповімо, чим відрізняються між собою програми вступу до США.

 1. Університети США
 2. Навіщо проходити підготовчі курси у США?
 3. Які є підготовчі програми у США?
 4. Як вступити на підготовчі курси в університети США?
 5. Скільки коштує освіта на підготовчих курсах?
 6. Підготовчі програми в США разом з Karandash – чим допомагає агенція?

Університети США

Відмінно: 5,0/5 (1)
Рейтинг: 801–1000
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Florida Atlantic University
Форт-Лодердейл, Бока-Ратон, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 31000

Бакалавр: травень, серпень, січень від $20720 за рік

Магістр: травень, серпень, січень від $21768 за рік

Підготовчі: травень, серпень, січень $6126

Відмінно: 5,0/5 (1)
Рейтинг: 801–1000
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Florida Atlantic University
Форт-Лодердейл, Бока-Ратон, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 31000

Бакалавр: травень, серпень, січень від $20720 за рік

Магістр: травень, серпень, січень від $21768 за рік

Підготовчі: травень, серпень, січень $6126

Drew University
Медісон, Нью-Джерсі, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: более 2000

Курси: січень, травень, серпень $6560 за семестр

Підготовчі: січень, серпень $20940 за рік

Бакалавр: січень, серпень $39828 за рік

Drew University
Медісон, Нью-Джерсі, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: более 2000

Курси: січень, травень, серпень $6560 за семестр

Підготовчі: січень, серпень $20940 за рік

Бакалавр: січень, серпень $39828 за рік

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все
Отзывы о высшем образовании в США
Дивитись все
Ivan Bondar
Назва навчального закладу: Florida Atlantic University
Оцінка:
5,0/5
Посещал Executive MBA в Florida Atlantic University, и я должен сказать, что уроки сложные, а образовательная составляющая очень полезна и актуальна. Я применил большую часть полученных знаний. Факт...
Детальніше
Відео
ОСВІТА У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ? Кіноіндустрія з MetFilm School

Навіщо проходити підготовчі курси у США?

В Україні вступні курси вже втратили свою силу. Але курси університетів США мають переваги для абітурієнтів:

 • Спрощений вступ. Фінальний екзамен підготовчих курсів замінює TOEFL або IELTS.
 • Зниження стресу під час першого навчального року. Підготовка до університету США потрібна для того, аби освоїтись на новому місці та дізнатись, як протікає навчання.
 • Стипендії на навчання. У США розповсюджена практика отримання стипендій, які повністю або частково покривають вартість навчання. На підготовчих курсах ви дізнаєтесь про такі можливості, а також зможете подати заявки на гранти.  
 • Широкий вибір програм освіти у США. Існує багато програм, але найпопулярніші – програма Foundation у США, програми Pathway і International Accelerator Program.
 • Вигідна ціна. Курси від університетів США допомагають підтягнути рівень англійської. Це дозволяє зекономити на додаткових мовних заняттях.

Які є підготовчі програми у США?

Підготовчі курси в університети США є двох варіантів. У першому – університети самі організовують програми. Такий варіант підійде, якщо ви націлені на конкретний ВНЗ. На таких курсах підготовка до вступу включає знайомство з майбутніми педагогами, проживання на території студмістечка і можливість поспілкуватись із старшокурсниками.

Другий варіант підготовчих курсів у США організовують спільно із національними центрами доуніверситетської підготовки. У США за розробку відповідає центр підготовки. Ви отримуєте можливість обрати майбутній ВНЗ. Центр доуніверситетської підготовки  надає допомогу у вступі до США: допомагає в інтеграції та вирішенні проблем. Така підготовка підійде тим хто планує подавати заявки до декількох американських вишів.

Програма Foundation у США.

Такі програми розраховані для вступу у США, для тих іноземців які закінчили 11 класів замість 12-ти. Програма Foundation допоможе перекрити прогалини у навчальній програмі та підтягнути знання англійської. Строк курсів від півроку до року. Усе залежить від місця навчання та інтенсивності занять. Тематика занять також залежить від обраної спеціальності. Це можуть бути як бізнес курси, так і просто загальні заняття. У деяких випадках вас автоматично зараховують на перший курс після Foundation, за умови, що ви добре здали останній екзамен. Також вас можуть звільнити від IELTS або TOEFL. Проходження Foundation – це ще й чудовий варіант для адаптації у країні та нетворкінгу.

International Accelerator Program (IAP)

Завдяки цій програмі ви можете вступити на перший курс бакалаврату по спрощеній програмі. Такий курс в університетах Америки ви пройдете з міжнародними або американськими студентами по чіткому плану навчання. На першому курсі ви будете вивчати англійську, математику, академічні навички освіти в американському університеті та предмети по спеціальності. Не дивлячись на те, що це називається першим курсом, фактично це є підготовча програма для подальшого вступу. Після проходження Accelerator Program вам не потрібно здавати тест SAT/ACT, а межа балу GAP нижче.

Програми Pathway

Це, мабуть, найпопулярніші підготовчі курси у США серед іноземців. Програма Pathway проходить на базі конкретного університету та готує вас до вступу до цього ВНЗ. Програма триває 1-2 семестри. Головна перевага – зачислення на 2 семестр першого курсу або одразу на 2 курс. Занижені вимоги під час вступу не впливають на якість освіти. Таким чином виші США надають допомогу у вступі абітурієнтам з інших країн. Ви краще підготуєтесь до подальшого навчання та життя в країні.

Як вступити на підготовчі курси в університети США?

Для вступу потрібно:

 • Атестат про повну або середню освіту (якщо вступаєте на магістратуру),
 • Результат мовних тестів IELTS або TOEFL,
 • Анкета від навчального закладу.

В залежності від вступної програми перелік документів та умови можуть змінитись. Наприклад, для вступу на програми Pathway результат IELTS повинен бути не нижче 5.5 або TOEFL не нижче 61-79. Програми Foundation у США і ICAO можуть мати свої умови. Також до списку документів можуть запросити есе на різні теми: чому ви обираєте цю професію, ким ви бачите себе у майбутньому, чого ви вже навчились і що хочете дізнатись і т.п.

Скільки коштує освіта на підготовчих курсах?

Вартість підготовчих курсів залежить від їх виду, довгостроковості та інтенсивності. Річна програма Pathway у США стартує від 15 000 доларів, один місяць на програмі Foundation у США коштує від 1800 доларів, а вартість Accelerator Program залежить від конкретного університету.

Підготовчі програми в США разом з Karandash – чим допомагає агенція?

Вибір підготовчих курсів у США не менш важливий ніж вибір самого університету. Якщо вас лякає процес пошуку або ви не можете визначитись, які курси вам підійдуть більше – агентство Karandash надає допомогу по вступу до США. Експерти Karandash візьмуть на себе пошук кращих підготовчих курсів до вишів США в залежності від ваших бажань та освітніх цілей.

Що входить до пакету послуг агентства Karandash:

 • Професійна консультація по вступу та підбору підготовчих курсів до США
 • Перелік необхідних документів для зарахування на курси
 • Допомога в заповнені анкет та підготовці документів згідно вимог вступних програм
 • Інформаційно - консультаціонна підтримка по питанням подачі документів
 • Координація по перекладам, проставленню апостилю, нотаріальному або посольському засвідченню документів
 • Контрольна перевірка отриманих документів в офісі компанії та безпосередня їх подача
 • Отримання запрошення на проходження курсів у США
 • Оформлення,відкриття студентської візи для виїзду на навчання

Вартість послуг нашої компанії

 • Від 450 € - вступ на підготовчі програми США
 • 250 € - оформлення студентської візи

З 2013 року Karandash організовує  зарахування до середніх шкіл,університетів світу, допомагає студентам визначитись із спеціальністю \ учбовою програмою, супроводжує клієнтів на час навчання. Експерти агентства особисто відвідують школи, пансіони, коледжі, вузи та підбирають тільки перевірені заклади. Karandash – офіційний представник більш ніж 1200 навчальних закладів Європи, США, Канади. Якість послуг нашої компанії підтверджено акредитаціями Quality English, ARCCOMS, EAQA.

Ми допоможемо вам з пошуком та вибором кращих вступних курсів до університетів США. Залишайте заявку на сайті агентства Karandash.