100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (2)
Florida Polytechnic University
Florida Polytechnic University
Лейкленд, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 1444

Бакалавр: вересень, лютий від $21005 на рік

Магістр: вересень, лютий від $19998 на рік

Florida Polytechnic University Аудитория Florida Polytechnic University Florida Polytechnic University Занятия в Florida Polytechnic University Florida Polytechnic University Florida Polytechnic University
Florida Polytechnic University
Лейкленд, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2012
Кількість студентів: 1444

Бакалавр: вересень, лютий від $21005 на рік

Магістр: вересень, лютий від $19998 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Florida Polytechnic University (Florida Poly) 

Державний політехнічний університет штату Флорида, зосереджений на навчанні STEM-дисциплін.

Історія формування даного закладу починається в 1988 році, коли у University of South Florida з'явилася нова філія в Лейкленді. У 2008 році Штат Флорида офіційно легалізував новий кампус, який отримав назву University of South Florida Polytechnic.

У 2012 році законодавчий орган штату Флорида ухвалив рішення розформувати USF та провести реформу інституту, перетворивши його на незалежний виш. 2014 року Florida Poly прийняв на офіційне навчання своїх перших студентів.

Університет пропонує 6 бакалаврських програм, 2 магістерські програми та 19 спеціалізацій. Навчальні програми побудовані таким чином, щоб студенти приділяли більше уваги практичному навчанню, а також розуміли, з чим вони будуть працювати в майбутньому.

Понад 100 компаній та організацій у сфері high-tech співпрацюють із Florida Poly. Серед них Microsoft, Lockheed Martin, Mosaic, Cisco та Harris Corporation.

Основним центром університету є будівля Інновацій, Науки та Технологій (IST Building), в якій розташовано 26 класних кімнат, 11 інноваційних лабораторій, дві резиденції та унікальна діджитал-бібліотека. Цей будинок спроектував іспанський дизайнер Сантьяго Калатрава Вальс.

Відеопрезентація Florida Polytechnic University:


Чим цікавий Florida Polytechnic University:

 • Університет зосереджений виключно на STEM-освіті (Science, Technology, Engineering, Mathematics);
 • Florida Polytechnic University має лабораторії на будь-який смак: лабораторія з 3-D принтерами, лабораторія для розробки відеоігор, медіа-лабораторія, лабораторія з кібербезпеки, лабораторія для створення роботів і лабораторія для роботи з великими даними;
 • При університеті діє дослідницький центр Florida Industrial and Phosphate Research (FIPR) Institute, який займається питаннями покращення клімату та якості людського життя;
 • Унікальна бібліотека, в якій немає жодної книги – всі матеріали містяться в електронному варіанті.

З 2015 року на кампусі університету проводиться конвенція FLPolyCon, яка щороку збирає величезну кількість шанувальників поп-культури, наукової фантастики, коміксів, аніме та відеоігор.


Перспективи працевлаштування


В університеті працює Центр Розвитку Кар'єри, який допомагає студентам знайти відповідні вакансії та стажування. Для цього використовується Handshake – спеціальний університетський веб-сайт, який допомагає встановити зв'язок між студентами та їхніми потенційними роботодавцями. Тут кожен може знайти саме ту роботу чи стажування, яке йому чи їй до душі.

Також в університеті діють спеціальні програми – CODES та Tech_Styled. Це серії семінарів та воркшопів, на яких кожен зможе розвинути навички, необхідні для успішного проходження співбесід. Програми допомагають студентам навчитися правильно продавати себе роботодавцям.

Бакалавр

Університет пропонує 6 основних напрямів навчання:

 • Бізнес-аналітика;
 • Комп'ютерна інженерія;
 • Інформатика;
 • Наука даних;
 • Електроінженерія;
 • Інженерна механіка

Тривалість навчання – 4 роки. Вимоги до рівня англійської мови – IELTS 6.0 або TOEFL 61. Середній бал ACT – 26, середній бал SAT – 1775.


Магістр

 • Інженерія;
 • Інформатики.

Тривалість навчання – 2 роки. Вимоги до рівня англійської мови – IELTS 6.0 або TOEFL 61.

Florida Poly пропонує іноземним студентам оселитися в одному зі своїх двох гуртожитків. Обидва гуртожитки розташовуються недалеко від кампусу. Вони мають бездротовий високошвидкісний інтернет, комп'ютерні центри, ігрові зони та окремі зали для занять. Комфортабельні дво-, три- та чотиримісні кімнати забезпечені всім необхідним для того, щоб студенти могли почуватися як удома. Безпека здійснюється за рахунок спеціальної карти електронного доступу до будівлі, камер спостереження та комендантів, які чергують на кожному поверсі.

Вартість кімнати в гуртожитку складає від $11430 на рік.

Бакалаврат – $21005 на рік;

Магістратура – $19998 на рік;


Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • анкета – $30;
 • вступний внесок – $200;
 • візові витрати;
 • оренда кімнати;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Игорь
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Недавно начал своё обучение в Florida Polytechnic, мне тут очень нравится учиться интересно но сложно. Общежитие очень комфортное, есть игровая зона, интернет и все что может быть нужно. Сомневался при выборе но не прогадал. Спасибо Karandash за помощь в выборе и поступлении!
Читати весь Сховати відгук
Марина Петраченко
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Университет, полный возможностей! Я учусь на третьем курсе. Занятия сложные, но всегда есть помощь. Очень красивый кампус и общежития. Перед поступлением в Florida Polytechnic думала, что все очень приукрашено. Но нет. Здесь ты действительно чувствуешь помощь.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все