100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Gonzaga University
Спокен, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 7500

Бакалавр: вересень, січень $52540 на рік

Навчальний корпус Gonzaga University Корпус Gonzaga University Студенти Gonzaga University Випускники Gonzaga University Лекція в Gonzaga University Gonzaga University Спорт в Gonzaga University Осінь в Gonzaga University Територія Gonzaga University Територія Gonzaga University Навчання в Gonzaga University Територія Gonzaga University
Gonzaga University
Спокен, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1887
Кількість студентів: 7500

Бакалавр: вересень, січень $52540 на рік

Дані оновлені

Gonzaga University (Університет Гонзага) - приватний римо-католицький виш, розташований на мальовничому березі річки Спокен, поблизу однойменного міста на північному заході США, штат Вашингтон. Навчальний заклад було засновано у 1887 році італійським священиком Джозефом Катальдо і названо на честь молодого єзуїтського святого Алоїзия Гонзаго.

Університет пропонує студентам отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора наук в семи коледжах: Коледж мистецтв і наук, Школа ділового адміністрування, Школа освіти, Школа інженерії та прикладних наук, Школа права, Школа медсестер і фізіології людини та Школа досліджень лідерства.

Освітні програми GU отримали акредитації Північно-західної комісії з коледжів та університетів (NWCCU), Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB), Ради секції юридичної освіти і прийому до колегії адвокатів Американської асоціації юристів (ABA), Комісії з акредитації програм англійської мови (CEA), Комісії з університетської сестринської освіти (CCNE), Акредитаційної ради з інженерії та технологій (ABET), Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE), Ради з акредитації консультативних і пов'язаних освітніх програм (CACREP) та Американської асоціації медсестер-анестезіологів (AANA).

Згідно з рейтингом U.S. News & World Report 2020 року, Університет Гонзага входить до топ-20% найкращих університетів США. А незалежний авторитетний довідник навчальних закладів Fiske Guide to Colleges 2020 включив GU до списку «найкращих і найцікавіших» коледжів та університетів США, Канади, Великої Британії та Ірландії.

Відеопрезентація


Інфраструктура

Кампус Університету Гонзага складається зі 105 будинків на території в 60 гектарів. Студенти GU навчаються і проживають як у класичних цегляних будівлях, так і в сучасних високотехнологічних будинках.

У студентському містечку є дві великі бібліотеки: відкрита в 1992 році Бібліотека центру Фоулі для студентів усіх факультетів і побудована 2000 року Юридична бібліотека Частек, яка обслуговує переважно учнів Школи права.

Також на території кампусу працює Мистецький центр та музей Юндта, де зібрані твори мистецтва різних історичних періодів, і Спортивний центр Маккарті на шість тисяч місць. Місцем зустрічі всіх студентів, викладачів, випускників та гостей університету став Центр Джона Дж. Хеммінгсона, відкритий в 2015 році. У сучасному триповерховому будинку з повністю скляним фасадом розмістилися ресторани, конференц-зали, хол, приміщення для програмістів і багато іншого.

Чим цікавий Gonzaga University:

 • Університет Гонзага входить до топ-20% найкращих університетів США за даними U.S. News & World Report 2020;
 • Співвідношення студентів і викладачів становить 11 до 1, а середній розмір класу - 24 людини;
 • У GU вчаться 200 іноземних студентів із більш ніж 40 країн світу;
 • Школа права в GU визнана одним з найкращих юридичних факультетів країни. Вона регулярно потрапляє до рейтингів видань U.S. News & World Report, The National Jurist і The Princeton Review. Випускники школи практикують у всіх 50 штатах США і за кордоном;
 • Серед відомих випускників Університету Гонзага - джазовий виконавець і лауреат премії «Оскар» Бінг Кросбі, спікер Палати представників США Том Фолі, баскетболісти Джон Стоктон і Ронні Тюріаф, федеральний суддя Френк Берджесс, перша жінка-генеральний прокурор штату Вашингтон і колишній губернатор штату Вашингтон Крістін Грегуар, кінопродюсер і режисер Вільям Полад та інші;
 • Будучи римсо-католицьким навчальним закладом, Університет Гонзага пропонує студентам курси теології та готує до священства;
 • Спокен, де розташований Gonzaga University, названий одним з «найкращих міст США» за версією журналу National Geographic Traveler;
 • У виші діють понад 140 студентських клубів, тому кожен студент зможе знайти тут однодумців і захопливо проводити дозвілля.

Перспективи працевлаштування

Адміністрація Університету Гонзага приділяє багато уваги питанням працевлаштування студентів і випускників. Актуальну інформацію про вакансії, стажування, а також допомогу зі складанню резюме та підготовки до співбесіди можна отримати на персональних зустрічах з коучем або в Zoom, на онлайн-платформі ZagsConnect і електронному ресурсі розміщення вакансій ZagsIgnite.

Крім того, щоп'ятниці кар'єрний департамент університету проводить зустрічі Fired Up Fridays, на яких студенти дізнаються про корисні ресурси, сервіси та ідеї, що сприяють успішному працевлаштуванню. Також Школа ділового адміністрування випускає подкаст Gonzaga Career Paths, де студенти розмовляють з випускниками університету про розвиток їхньої кар'єри, нові навички на ринку праці та розглядають вплив GU на їхню кар'єру.

Gonzaga University пропонує студентам такі програми:

Бакалаврат:


Магістратура:


Докторантура:


Тривалість навчання на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки, на докторантурі - 2-3 роки. На деяких спеціальностях можливе онлайн-навчання.

Університет Гонзага пропонує своїм учням проживання в сучасних студентських резиденціях як на території кампуса, так і за його межами.

У гуртожитках на території студентського містечка учням доступні комфортні номери на 2 чоловік, обладнана кухня, ванна кімната, зона відпочинку з настільними іграми, навчальна кімната, пральні, велопарковки, торговельні автомати та інші зручності. В апартаментах поза кампусом можливе одно- і двомісне розміщення.

На сайті університету потенційні студенти можуть подивитися всі пропоновані варіанти проживання у Спокені.

вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалаврська програма $52540

Магістерські програми та докторантура - ціна варіюється в залежності від програми.

99% студентів бакалаврату в Gonzaga University, включаючи іноземних учнів, за умови високої академічної успішності отримують стипендію і можуть подати заявку на додаткову допомогу.


Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • візові витрати;
 • обов'язковий збір - $960;
 • медична страховка - $1615;
 • проживання та харчування;
 • навчальні матеріали;
 • особисті витрати;
 • послуги агентства Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все