Турбота. Безпека. Контроль. Ось теми, які найбільше турбують батьків, які відправляють дітей до школи Англії. Хто зустріне дитини в аеропорту? Хто буде за нею дивитися в школі? Хто допоможе розібратися з усіма побутовими складнощами на місці. Безліч питань, відповідь на які завжди одна — опікун дітей в Англії.

Навіщо потрібен опікун? 

Розпочнемо з того, що це вимога закону для дітей без батьків на території країни — всі неповнолітні іноземні студенти у Великій Британії зобов'язані мати опікуна. По суті, це офіційний опікун вашої дитини в іншій країні. Він контролює, допомагає, захищає і служить своєрідним посередником між школою і батьками.

В Англії традиція опікунства йде корінням на багато століть назад, коли дітей відправляли вчитися далеко від дому або батьки переїжджали по роботі в іншу країну. У таких випадках дітям призначався опікун/представник від батьків, найчастіше родич або інша довірена особа.

Зараз же традиція збереглася, але зазнала зміни. Звичайно, якщо у вас є родич в Англії, який може виконувати таку функцію, то чудово. Але краще довірити цю справу професіоналам, які мають відповідну ліцензію.

Опікун — це професія. Людина, що займається турботою про дітей повинна мати достатньо часу, вміти залагоджувати різні ситуації і бути постійно на зв'язку. Це повна допомога на час перебування в країні для батьків і дитини.

Компанія Karandash пропонує послугу опікунства дітей в Англії.

Залишити заявку

Наш опікун — Марина Дженкінс, українка, переїхала в Англію понад 15 років тому. Марина не з чуток знає всі тонкощі шкільного життя іноземних школярів, адже крім того, що її син закінчив британську школу, під її опікою щорічно є близько 30 студентів!

Чому варто вибрати опікуна на території Британії від компанії Karandash:

 • Пройшла обов'язкову перевірку для роботи з дітьми в UK на кримінальне минуле — DBS check.
 • Пройшла тренінг при роботі з дітьми в UK — Designated Sefaguardian Lead Training.
 • Jenkins Enterprises застрахована: «professional indemnity» на £1,000,000 і «public liability» на £5,000,000. Страхова компанія Hiscox UK.
 • Дотримання конфіденційності для клієнтів згідно Information Commissioner`s Office UK (ICO).

Функції та обов'язки опікуна у Великій Британії

Допомога в екстренних ситуаціях:

 • в екстрених ситуаціях опікун на зв'язку зі студентом, батьками, приймаючою сім'єю, школою 24/7;
 • організація термінової медичної допомоги;
 • організація трансферів і перебування в приймаючій сім'ї (у випадках відсторонення від занять або виключення зі школи).

Транспорт:

 • організація трансферів і перебування в приймаючій сім'ї;
 • допомога в покупці/бронюванні квитків на громадський транспорт, інструктаж по громадському транспорту в Британії;
 • допомога в організації всіх пересувань дитини під час навчального року по Великій Британії (відвідування інших країн, здача іспитів і т.д.).

Академічна допомога: 

 • відвідування школи зі звітом для батьків;
 • відвідування батьківських зборів зі звітом для батьків;
 • відстеження шкільної кореспонденції;
 • переклад академічних звітів в кінці кожного триместру.

Допомога у вирішенні побутових проблем: 

 • допомога студенту і батьками у вирішенні питань, пов'язаних з перебуванням студента в школі.

Як обрати опікуна

 • Перше, і найважливіше, ви повинні довіряти цій людині, а значить у неї повинна бути ідеально чиста біографія, і звичайно ж, досвід.
 • Друге, запитуйте рекомендації. Так-так, ви можете цілком спокійно попросити опікуна зв'язати вас з іншими батьками, з якими він працює. Звичайно, хтось із батьків може відмовити, але як правило, вони раді поділитися досвідом.
 • І третє, довіряйте собі. Вам повинно бути комфортно спілкуватися з цією людиною, адже найближчими роками ви будете часто на зв'язку.
Залишити заявку

ТОП-5 запитань про опікунство в Англії

1. Хто може бути опікуном?

Юридично оформлений опікун — повнолітній громадянин Великої Британії, який не має проблем з законом (сертифіковані опікуни проходять спеціальні перевірки поліцією).

Теоретично так. Але рекомендуємо обирати офіційних представників, які будуть контролювати безпеку проживання у приймаючій сім'ї і обов'язки опікунської сім'ї.

Опікун компанії Karandash спілкуєтья українською, російською та англійською.

Послуши опікуна від Karandash коштують від 750 до 2500 фунтів на рік.

Зверніться до наших фахівців і ми оформимо всі необхідні документи.


Залишились запитання про опікунство у Великій Британії? Залишіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для консультації.

Лишити запит
Схожі статті
Дивитись все