Чи не кожна доросла людина знає, чим вона дійсно хоче займатися в житті. Що вже говорити про підлітка, у якого ще не такий багатий життєвий досвід.

Як обрати справу, від якої буде горіти душа і яка, що не менш важливо, буде приносити хороший дохід? На це питання відповість профорієнтація.

Профорієнтація — це наукова дисципліна, яка допомагає людині вибрати свою майбутню професію з урахуванням всіх його здібностей, потреб і бажань.

Компанія Karandash має великий досвід в проведенні профорієнтаційного тестування.
Для запису заповніть форму:


Записатись

Отже, з термінами розібралися. Що ж оцінюємо?

Інтереси

Це те, на що в першу чергу потрібно звернути увагу. Адже, обираючи професію, ми обираємо не просто вид роботи, а спосіб життя і оточення. Наприклад, професія медика передбачає тривале навчання (до 10 років) і тут важливо не перегоріти! А професія археолога передбачає довге вивчення архівів і пошуки скарбів "в полях". Подобається — тоді повний вперед!

Здібності

Тут потрібно відповісти на питання: "Чи зможу я це робити?", "Чи є у мене талант до цієї справи?"

Потреби ринку

Як не крутіть, але цей фактор дуже важливий. Адже придбані в університеті знання потрібно застосовувати на практиці — знайти хорошу роботу. А ринок праці в усьому світі неухильно змінюється. Професії, які були актуальні ще 10-20 років тому потихеньку вмирають або трансформуються. Більше про професії майбутнього читайте в нашому матеріалі >>


Відповівши на ці питання вже можна трохи більше зрозуміти, куди варто рухатися далі. 

Що дає тест?

Можливо ми зараз вас трохи розчаруємо, але тест не дає чітку назву професії, яку вам варто обрати. 

Тестування, яке проводимо ми називається Магеллано. Це італійський тест, визнаний у Європі, сертифікований та адаптований для України. Він визначає професійні інтереси підлітка, провідні здібності, а також мотиви навчання, що особливо важливо при переїзді на навчання за кордон.

У результаті тестування ви отримуєте чітко визначені сфери діяльності, до яких у підлітка є інтерес і здібності.

Тест на профорієнтацію проходить наступним чином: 

  1. Підліток проходить тестування вдома в комфортних умовах. Для цього йому видається унікальний лінк на сайті. Тут важливо, щоб батьки не допомагали в процесі. Адже ми вибираємо професію не для них? Весь тест займає приблизно 1,5 години.

  2. Після виконання тесту, ми з вами домовляємося про особисту консультацію з нашим фахівцем з профорієнтації. На зустрічі обов'язково повинні бути присутні підліток з батьками. Це може бути зустріч у нас в офісі або ж по скайпу (на ваш вибір). 

  3. Зустріч з докладною розшифровкою результатів тестування триває 1,5-2 години, де фахівець пояснює всі показники і допомагає обрати напрямок навчання

  4. Далі менеджер освітніх програм допомагає підібрати університет і програму навчання, згідно з результатами тестування.

Хто проводить тест?

Анна Різніченко:
  • Сертифікований консультант Giunti Psychometrics;
  • Спікер освітніх проектів 4Smart, Happy Monday, Преображариум;
  • Проводила тренінги з профорієнтації на 1+1 Media;
  • Провела понад 250 консультацій з профорієнтація по всьому світу.


Профориентация для поступления: выбираем профессию правильно

Скільки це коштує?

Вартість тестування та консультації зі спеціалістом 125 євро.

Бажаєте пройти тест на профорієнтацію? Просто заповніть форму і ми з вами зв'яжемося найближчим часом.

Придбати тест + консультацію
Схожі статті
Дивитись все