Як щодо зимових канікул у швейцарських Альпах або на мовних курсах у Великій Британії чи ОАЕ?

Для батьків, які планують відпочинок своїх дітей на зимовий сезон 2021-2022 пропонуємо кілька варіантів зимових таборів.

Важливо: список таборів актуальний. Наші менеджери перевіряють правила та можливість в'їзду в ту чи іншу країну.


Протягом всього періоду в одному з таборів діти зможуть вивчати мову та спілкуватись із однолітками з різних країн, відвідають цікаві екскурсії та розважальні заходи. А на тих, хто проводитиме час в одній зі шкіл в швейцарських Альпах чекає катання на лижах чи сноуборді та зимові розваги. Хай ваша дитина проведе зимові канікули активно та з користю!

Щоб обрати зимовий табір для своєї дитини - зв'яжіться з нами. Наші спеціалісти допоможуть обрати найкращий варіант саме для вас, детальніше розкажуть про кожну школу та проконсультують з будь-якого питання стосовно поїздки вашої дитини за кордон.

Отримати консультацію

Чому варто відправити дитину в табір за кордон?

 

Зимние каникулы для детей 2021-2022
Зимние каникулы для детей 2021-2022
Зимние каникулы для детей 2021-2022
Табори мультинаціональні, тож діти спілкуватимуться
англійською із однолітками.
День проходить активно та з користю:
мовні уроки, екскурсії, спортивні вправи та розваги.
Розвивають не тільки мовні, а й різні життєві навички. Вчаться самостійності.


Велика Британія 

Зимові канікули в Англії починаються з тестування знання з англійської мови та розподілу учнів за групами. Після цього на них чекає спілкування з однолітками, екскурсії, цікаві завдання та інші активності, які дозволяють ефективно вивчати мову.

Oxford International Juniors Winter Camp


Школа пропонує програми тривалістю до 6 тижнів. Програма включає 15 навчальних годин англійської на тиждень в групах до 18 учнів, дві екскурсії з екскурсоводом до Лондона, екскурсія до Warner Bros Studio - Tour "The making of Harry Potter", екскурсію околицями St. Albans.

Проживають учні в студентській резиденції Academy St. Albans, поблизу Лондона, в кімнатах на 2-4 студенти зі спільною ванною кімнатою.

 • Дати: 01.01.22-13.02.22
 • Вік: 8-17 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 2 тижні: €2203 у вартість включено все (проживання, харчування, навчання, трансфер з/до аеропорту, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу та особистих витрат. 

Забронювати

Studio Cambrige


Studio Cambridge пропонує 20 уроків (15 годин) на тиждень уроків General English language та 8 уроків (6 годин) уроків English and life skills, крім того студентів очікують 5 сесій з тьютором або культурні активності. Рівень мови від elementary до advanced.

Проживання в родинах, повний пансіон.

 • Дати: початок можливий кожного понеділка, починаючи з 03.01.22
 • Вік: 14-17 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 2 тижні: €1980 у вартість включено все (проживання у приймаючій родині, харчування, навчання, трансфер з/до аеропорту, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу та особистих витрат. 

Забронювати
Для перебування у країні дітям до 18 років без вакцинації потрібно:
пройти COVID тест на 2 день після приїзду, самоізолюватись не потрібно.

Зимние каникулы для детей 2021-2022 ОАЕ

Зимові канікули в Дубаї


Програма мовних канікул спеціально розроблена для студентів, які прагнуть покращити свій рівень англійської. Навчання проходить із викладачами - носіями мови. Проживають учні в студентських апартаментах The MYRIAD — це новий студентський гуртожиток з комфортними двомісними номерами. На його території розташовано кілька басейнів, спортзал, кінотеатр, бібліотека, кімнати для навчання та відпочинку. 

В програму входить:

 • Проживання в студентських апартаментах та 3-разове харчування;
 • 20 академічних годин англійської;
 • Оглядова екскурсія по Дубаю;
 • Розмовний клуб;
 • Відвідування парку Motiongate;
 • Сафарі;
 • Презентація навчання в ОАЕ;
 • Відвідування пляжу La Mer;
 • Global Village.

 • Дати: 02.01.22-10.01.22
 • Вік: 12-25 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 1 тиждень: €1350 у вартість включено все, крім авіаквитків, супроводу та особистих витрат.
Забронювати
Для перебування в країні потрібно:
пред'явити роздрукований варіант ПЛР тесту, який підтверджує негативні результати тесту на COVID-19 (не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років).

Зимние каникулы для детей 2021-2022Швейцарія

Мовний табір в швейцарських Альпах — ідеальний варіант для тих батьків, які хочуть щоб їх дитина провела зимові канікули вивчаючи мову, спілкуючись з однолітками та отримала неймовірні враження від зимових розваг: катання на лижах чи сноуборді.

Школа Pre Fleuri 


Міжнародна альпійська школа Pre Fleuri знаходиться в швейцарських Альпах недалеко від гірськолижного курорта Вілар-сюр-Оллон.

Діти на вибір можуть вивчати англійську чи французьку мову - заняття проходять п'ять днів на тиждень з 9:00 до 12:00. По обіді учнів очікує катання на лижах.

Є три різні програми, адаптовані до віку дітей:

 • "Міні-чемпіони" для дітей від 3 до 6 років (обов'язковий супровід батьків);

 • "Юніори" для дітей від 7 до 10 років;

 • "Підлітки" для дітей від 11 років.

Мінімальний час перебування в школі - 2 тижні.

 • Дати: 05.01.22-30.03.22
 • Вік: 3-14 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 2 тижні: €6350 у вартість включено все (проживання, харчування, навчання, спортивне спорядження (крім одягу), супровід неповнолітньої дитини, трансфер з/до аеропорту, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу українською стороною та особистих витрат. 

Детальніше про школу

Мовна школа Frilingue


Frilingue — мовна школа, що пропонує провести час у таборі у швейцарських Альпах для дітей, які хочуть вивчати французьку, німецьку чи англійську мову. Учасники мовних та спортивних програм проживають у просторому шале в тихому місці на річці Дранс, за п'ять хвилин від дороги, що веде до мальовничого італійського регіону Валле-д'Аоста.

Можна обрати один з двох варіантів:

St.Bernhard Winter Language camp
 • Передбачає вивчення французької, англійської чи німецької мови (на вибір). Крім того дітей чекають дві екскурсії на тиждень (одна на цілий день і одна у другій половині дня).
St.Bernhard Ski & Snowboard camp
 • Обравши цей варіант діти отримають можливість вивчати одну з мов: англійську, французьку чи німецьку (передбачається 12 годин на тиждень) та заняття на сноуборді чи лижах (15 годин на тиждень). Всі групи невеликі - по 6 учнів.
 • Дати: 
  • Winter language camp - 19.12.21-27.02.22
  • Ski & snowboard camp -19.12.21-06.03.22
 • Вік: 8-17 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 2 тижні: €3185 у вартість включено все (проживання, харчування, навчання, спортивне спорядження (крім одягу), супровід неповнолітньої дитини, трансфер з/до аеропорту, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу українською стороною та особистих витрат. 

Детальніше про школу

Школа-пансіон Institut Monte Rosa


Institut Monte Rosa — приватна школа, розташована в 3-х хвилинах від м. Монтре. Школа приймає учнів з усього світу на програми мовної підготовки та активного відпочинку. Є два варіанти - денна школа, або школа повного дня. Учні можуть вивчати англійську або французьку мову. Уроки проходять з понеділка по п'ятницю - в першій половині дня, а після закінчення курсу кожен отримує сертифікат.

На учнів чекають катання на лижах/сноуборді на відомих курортах: Верб’є, Кран-Монтана, Гштаад, Вільярс, Моржен, Ле Крозе та ін. З інших активностей: катання на ковзанах, санках, відвідування музеїв, міст та визначних місць: Женева, шоколадна фабрика тощо. Одноденна екскурсія Glacier 3000 з незабутньою прогулянкою на вершину.
 
Мінімальний період перебування - 1 тиждень

 • Дати: 11.01.22-11.02.22
 • Вік: 8-19 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 1 тиждень: €4145 у вартість включено все (проживання, харчування, екскурсійна програма та навчання, спортивне спорядження (крім одягу), супровід неповнолітньої дитини, трансфер з/до аеропорту, application fee, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу українською стороною та особистих витрат. 

Детальніше про школу

Школа Lovell Camps


Lovell Camps — табір, призначений для навчання та відпочинку дітей у безпечній, комфортній та веселій атмосфері у мальовничому регіоні Швейцарії, Гштаад. Є варіант повного дня із заїздом в неділю та виїздом в суботу. Денний варіант передбачає перебування у таборі з 9:00 до 17:30 в будні. Суботні та недільні гірськолижні або екскурсійні програми пропонуються для тих хто залишається на повний день - на два або більше тижні. Вивчення англійської чи французької мов гармонійно поєднується із катанням на лижах чи сноуборді.

Відвідувачі денного табору можуть приєднатися до програм вихідного дня за додаткову щоденну плату.

 • Дати: 19.12.21-27.03.22
 • Вік: 5-16 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 1 тиждень: €3245 у вартість включено все (проживання, харчування, екскурсійна програма та навчання, спортивне спорядження (крім одягу), супровід неповнолітньої дитини, трансфер з/до аеропорту, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу українською стороною та особистих витрат. 

Детальніше про школу

Табір Les Elfes International


Les Elfes International — програма зимового мовного табору, що знаходиться у швейцарських Альпах на курорті Вербьє, поєднує вивчення англійської, французької, німецької чи іспанської мови, а також активну програму заходів та екскурсій, і, звісно ж, катання на лижах або сноуборді. 

Діти можуть обрати катання на лижах чи сноуборді (є різні рівні для діток із різною підготовкою - Beginner, Intermediate, Advanced) і, за бажанням, вивчати одну із запропонованих мов. Всі учні розділяються на групи відповідно до рівня володіння мовою.

 • Дати: 04.12.21-09.04.22
 • Вік: 6-17 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 7 ночей: €4300 у вартість включено все (проживання, харчування, екскурсійна програма та навчання, спортивне спорядження, трансфер з/до аеропорту, application fee, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу дитини та особистих витрат.   

Детальніше про школу

Школа для дівчат Surval Montreux


Surval Montreux — унікальна школа виключно для дівчат. Розташована в мальовничому місці Швейцарії, місті Монтре. Перевага школи - її невеликий розмір, що дає можливість індивідуально підходити до навчання та розвитку кожної дівчинки.

Програма зимового табору дозволяє поєднувати навчання з фізичним розвитком у чудовому регіоні Швейцарії з видом на Женевське озеро та гори. Тут студентки розвивають свої мовні навички англійської чи французької, відвідують різноманітні курси (за бажанням), та мають змогу насолодитись катанням на лижах.

 • Дати: 09.01-21-14.04.22
 • Вік: дівчата 12-19 років
 • Вартість: орієнтовна ціна за 3 тижні: €11250 у вартість включено все (проживання, харчування, екскурсійна програма та навчання, трансфер з/до аеропорту, application fee, deposit, ПЛР тест, послуги компанії Karandash) крім авіаквитків, супроводу дитини та особистих витрат.   
Детальніше про школу
Для перебування в країні потрібно пред’явити один з документів:
 • сертифікат про повний курс вакцинації;
 • негативний результат ПЛР тесту;
 • негативний результат швидкого тесту на антиген;
 • підтвердження про хворобу та одужання від COVID-19 протягом останніх 6 місяців;
 • + через 4-7 днів після в’їзду здати повторний тест на COVID-19 (окрім вакцинованих громадян чи тих, хто одужав).

Діти віком до 16 років звільняються від тестування.
Лишити запит
Схожі статті
Дивитись все