Анастасия, 13 лет
5,0/5
Название учебного учреждения: EC, Brighton
Расположение: Брайтон, Великобритания

1.  Что больше всего запомнилось за время поездки? 

Найбільше мені сподобались нові друзі, постійне спілкування та неймовірна атмосфера завдяки роботі Стафів. Також сподобались поїдки та прогулянки по самому Брайтону.

2.  Расскажите об уроках, проживании и питании: что организовано хорошо, а что не понравилось? 

Уроки проходили в незвичному для мене ритмі, тому дуже сподобались. Завжди була активність, і вчитель допомогав з мовою, яку я вчила. Харчування було непогане, сподобалось те, що кожний студент мав вибір у своєму денному раціоні. У кампусі було постійне прибирання кімнати та зручні меблі.

3.  Какие развлечения и экскурсии были включены в программу? Какие запомнились больше всего?

Було дуже багато різних екскурсій. Найбільше запам’ятався Арундельський палац та поїздка у Лондон. Також запам’ятався Brighton Pier, це парк розваг у Брайтоні. Були різномтічні квести і челенджі по місту. Завдяки цьому ми покращували спілкування і роботу в команді, а  також більше дізнавались про місто.

4.  Что посоветуете будущим ученикам этой школы?

Не хвилюватись за те, що у тебе слабий рівень. Завжди є люди у яких рівень кращий, але це є стимулом щоб самовдосконалюватись. Також не хвилюйтесь про нові знайомства і друзів на період перебування у школі. Це я вам гарантую, адже не у всіх ваших друзів з рідного міста є знайомі із різних куточків світу. Просто потрібно бути відкритим і не боятись застосовувати мову, яку ви приїхала покращувати.

Дати програми: 08.08.2017 – 22.08.2017.

Схожі статті
Дивитись все