Катя, 16 лет
5,0/5
Название учебного учреждения: St. George International College, Vancouver
Расположение: Ванкувер, Британская Колумбия, Канада

Для початку мого не великого коментаря про те, як я провела більшу частину свого літа навчаючись в Канаді, хотілося б сказати, що Ванкувер – найпрекрасніше місто де я побувала. Це неймовірне місце не тільки для життя, розваг та відпочинку, але й для навчання. Особисто я туди їхала для того, щоб вдосконалити свою англійську, але й не сподівалась, що результат, в деякій мірі, перевершить мої очікування. Школа, яку мені допомогло обрати агентство «Карандаш», вразила мене не менше ніж саме місто. Люди, які працюють там, надзвичайно відкриті і уважні до кожного студента, матеріал для навчання розширений та змістовний. Я не можу сказати, що було легко. Легко не могло бути ні в якому випадку, але вчителі, які працювали зі мною робили навчання простішим та яснішим для розуміння. Кожен з них надавав незлічену кількість уваги та матеріалів для навчання.

Класи не великі, що мені дуже подобалось (10-12 чоловік).

SGIC, Ванкувер

Катя, 16 лет Школы английского языка в Канаде >>

Катя в Ванкувере, школа SGICДля мене було також важливим спілкування англійською і я була дуже щаслива бути однією українкою в школі. Цей факт давав мені можливість повністю поринути в англомовне середовище. За час перебування в Ванкувері я практично не зустрічала українців, що мене повністю задовольняло, так як не було іншої можливості спілкуватися, крім англійської :). Перший місяць мого перебування в SGIC Vancouver я провела в класі inter 3, другий – ILTS. Навантаження в класах не дуже різняться, але матеріал зовсім різний. Так, як мета моєї подорожі була підготовка до екзамену ILTS, я вбирала в себе стільки, скільки то було можливо. Кожного дня школа організовувала якісь види активної діяльності, що трошки знімало напругу після навчання і саме цей час був для мене найцікавішим. Ми грали в різні види спорту, організовували пікніки, походи на пляж та різні відомі парки, я ще ніколи в житті не отримувала такої кількості емоцій та нових вражень.

Проживання мені дуже подобалось. Сім’я - одна з найкращих. Спілкування виключно англійською. Всі умови, які можна було отримати, я отримувала.

За період мого перебування в Ванкувері, я не тільки вагомо підняла свій рівень знань англійської мови. Я знайшла дуже багато гарних друзів з різних країн, дізналася про особливості їх культур, а також я зрозуміла, що таке Канада  і здійснила найзаповітнішу мрію свого життя – побувала в Ванкувері. Для тих хто вагається їхати, чи ні, відповідь одна: 100%. Пояснення цьому ви знайдете в першу хвилину перебування в цьому місті. Для тих, хто в Ванкувері, привіт та невеличке побажання: насолоджуватись кожною хвилиною і не втрачати ні одної секунди.

Катя

Отзывы клиентов

Схожі статті
Дивитись все