100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Berlin Brandenburg International School
Клайнмахнов, Німеччина
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська, німецька
Проживання: резиденція
Кількість студентів: около 700 чел

Старша школа: вересень від €42100 на рік

Студенты на занятии в Berlin Brandenburg International School Урок музыки в Berlin Brandenburg International School Класс Berlin Brandenburg International School Выступление студентов Berlin Brandenburg International School Спортивные занятия в Berlin Brandenburg International School Студенты Berlin Brandenburg International School на отдыхе Выпускники Berlin Brandenburg International School Berlin Brandenburg International School
Berlin Brandenburg International School
Клайнмахнов, Німеччина
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська, німецька
Рік заснування: 1990
Кількість студентів: около 700 чел

Старша школа: вересень від €42100 на рік

Дані оновлені

Berlin Brandenburg International School (BBIS) – приватний освітній заклад, який пропонує вивчення англійської мови у німецькому мовному середовищі. Навчальний заклад знаходиться в містечку Клайнмахнов, яке розташоване недалеко від Берліна та Потсдама. Добре налагоджене транспортне сполучення дозволяє дістатися обох міст на шкільному або рейсовому транспорті. Дорога до берлінського аеропорту Шенефельд машиною займе менше години.

Школа Berlin Brandenburg International School працює вже понад 25 років і є одним із небагатьох навчальних закладів, що пропонує 2 програми Міжнародного бакалаврату (IB). Школярі можуть навчатися за програмами:

 • програма Диплому (IBDP) – 16-19 років;
 • програма, орієнтована кар'єру (IBCP) – 16-19 років.

Видеопрезентация Berlin Brandenburg International School:

Школа приділяє особливу увагу розвитку індивідуальних особливостей школярів, формування критичного мислення. Широке коло позашкільних заходів є продовженням навчального процесу, представляючи єдину виховно-освітню систему.

Явними перевагами BBIS є:

 • можливість вивчити англійську та німецьку мови;
 • високий рівень випускних екзаменаційних балів;
 • висока ймовірність вступу до престижних університетів Німеччини та інших країн;
 • високі стандарти безпеки, цілодобова опіка над школярами.

Інфраструктура

Територія школи займає площу близько 400 000 км², де в оточенні щільного кільця дерев розташувалися навчальні корпуси, приміщення пансіону, спортивні майданчики, озеро Seeberg. Шкільний кампус складається з 4-х сучасних будівель, спортивної зали, павільйону. Заняття проводяться у просторих обладнаних класах – для початкової, середньої та старшої школи; тут є комп'ютерні та наукові лабораторії, музичні класи, художня студія та лабораторія дизайну, виставкова зала, кімната відпочинку. Молодші школярі можуть проводити вільний час на ігрових майданчиках.

Заняття спортом відбуваються на сучасному стадіоні зі штучним трав'яним покриттям та шістьма біговими доріжками. Окрім футбольного поля тут знаходяться майданчики для баскетболу, пляжного волейболу, а також сектор для стрибків у довжину, висоту, метання диска та штовхання ядра. Трибуни можуть умістити понад 800 осіб, що робить стадіон зручним для проведення масштабних змагань. Спортивний комплекс включає тренажерні зали, 3 спортзали, майданчики для командних ігор, тенісу, скеледрому. Крім того, приміщення використовується для проведення концертів та вистав. У школі є бібліотека, приміщення для виставок, концертів, вистав, затишні кафетерії.


BBIS пропонує освітні послуги більш ніж 700 студентам, які представляють країни СНД, Європи, Азії, Північної Америки. Школа постійно інвестує кошти у реконструкцію та модернізацію студентського містечка, забезпечуючи тим самим гідні умови для навчання, проживання та відпочинку. Для студентів є можливість розвинути спортивний чи творчий потенціал, відвідуючи численні секції, драматичну чи музичну студію, дискусійний клуб.

У школі є програма шкільного консультування для студентів, батьків, викладачів. Її діяльність спрямована на підвищення ефективності навчання, оздоровлення школярів, надання допомоги у вирішенні емоційних та соціальних проблем учнів.

У школі постійно є медичний працівник, який може надати кваліфіковану допомогу в екстрених ситуаціях. BBIS сертифікована Європейським центром дослідження алергії (ECARF), що характеризує шкільне середовище як гіпоалергенне.

Навчання у школі ґрунтується на програмах IB для старших класів. Заняття відбуваються у групах чисельністю до 18 осіб, що дозволяє приділити максимальну увагу кожному студенту. Додаткова освітня підтримка надається школярам, для яких англійська не є рідною мовою.

Програми старшої школи

IB Diploma – для молоді 15/16-18/19 років (10-12 класи). Навчальний план включає предмети, розподілені за 6-ма тематичними групами, а також загальний комплекс (ядро).

IB Career-Related Programme (IBСР) – для студентів 15/16-18/19 років, які хочуть здобути ступінь міжнародного бакалавра, поєднавши це з поглибленим вивченням профільних предметів. Студенти повинні вивчати мінімум 2 курси з програми IB Diploma, загальний комплекс (ядро), що складається з 4-х компонентів та предмети, що стосуються майбутньої кар'єри. Після закінчення програми отримання диплома школярі складають іспити, оцінювання яких проводять зовнішні екзаменатори IB. Предмети, які входять у ядро, оцінюють лише на рівні школи.

Профільні курси (один із варіантів на вибір):

 • мистецтво та дизайн;
 • спорт;
 • Подорожі та туризм.

З 14-річного віку іноземні студенти проживають у шкільній резиденції – сьогодні це представники більш як з 30 країн. Пансіон розташований на території кампусу, поблизу навчальних корпусів та спортивного комплексу. Проживанням пропонуються одно- та двомісні номери з душовими кабінами; у загальному користуванні знаходяться дві кухні, їдальня, пральня, кімната для відпочинку, тренажерний зал; для прогулянок можна використовувати затишний внутрішній дворик. Номери обставлені новими функціональними меблями, прибирання проводиться 2 рази на тиждень.

Орієнтовний розпорядок дня:

7.15 сніданок, перевірка номера
8.00 – 14.55
навчання, обід у школі
15.00 – 16.30
позашкільні заходи
18.00 – 18.30
вечеря
19.00 – 20.30
виконання домашніх завдань
20.30 – 22.00
особистий час
22.00 – 22.30
перевірка кімнат та побажання на добраніч
22.30 – 06.00
нічний відпочинок

Окрім проживання та харчування, студентам пропонується цікава програма позашкільних заходів, що проводяться у будні та вихідні дні. Школярі можуть займатись у спортивних, музичних, драматичних гуртках, відвідувати дискусійні клуби. Студенти, які мешкають в інтернаті, можуть брати участь у додаткових заняттях з німецької мови. На вихідні зазвичай заплановані виїзні екскурсії та інші заходи.

Вартість навчання:

10 клас - від €42100 евро на рік

11 клас - від €42700 евро на рік

12 клас - від €42800 евро на рік

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • харчування.

Додатково оплачується:

 • збір за розгляд документів (не повертається) - €200
 • реєстраційний внесок за навчання та проживання (одноразово) – €6000;
 • транспортний збір (на рік) – €1498;
 • депозит на підручники – €300;
 • застава, що повертається після закінчення навчання – €2000;
 • додаткова плата за одномісне розміщення – €4300/рік;
 • особисті витрати;
 • авіапереліт;
 • візовий збір;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все