Мова: англійська, німецька
Кількість студентів: около 350
Середня школа: серпень від 47136 євро на рік
Старша школа: серпень від 47136/50604 євро на рік
Мова: англійська, німецька
Рік заснування: 1949
Кількість студентів: около 350
Середня школа: серпень від 47136 євро на рік
Старша школа: серпень від 47136/50604 євро на рік
Stiftung Louisenlund (Школа Луїзенлунда) – німецька школа-пансіон на півночі країни у невеликому містечку Гюбі. Будівля навчального закладу розташовується у старовинному замку, збудованому у другій половині 18 століття. Пізніше споруда перейшла у володіння герцога Фрідріха Шлезвіг-Гольштейна, який у 1949 році заснував тут приватну школу. Місце розташування для школи обрано досить вдале: міської суєти немає, навколо тихо і спокійно, а сам кампус розташований у парковій зоні з доріжками для бігу та велопрогулянок. Неподалік знаходиться гарне озеро Шлей. Вся навколишня обстановка сприяє навчанню та відпочинку.
На сьогоднішній день у Луїзенлунді навчається близько 350 дітей від 10 до 19 років з усієї земної кулі. Основна частина учнів – німці, близько 30% – підлітки з інших куточків світу (Австралія, Нова Зеландія, Канада, США, країни Європи). Навчальні програми Луїзенлунда гармонійно поєднують передові технології в освіті з класичними традиціями. Учні, які закінчили цю школу-пансіон, легко вступають у будь-які університети світу, оскільки мають хорошу базу для подальшого навчання та кар'єри в майбутньому.
Основна мета школи Stiftung Louisenlund – виховати соціальну відповідальність підлітків. Педагогічний склад для Луїзенлунда підбирався досить ретельно, всі педагоги володіють ефективними методиками навчання і мають психологічну підготовку для мотивації підлітків до знань. Класи у школі невеликі, у кожному їх навчається від 10 до 20 учнів. Це дозволяє організовувати грамотний індивідуальний підхід, приділяти час кожному підлітку, робити ефективнішим навчальний процес, і навіть дає можливість дитячому колективу стати згуртованим.
Рівень знання німецької мови, необхідної для вступу до Stiftung Louisenlund, повинен бути не нижче рівня Upper-Intermediate (B2). Однак, школа пропонує додаткові курси з німецької для тих, хто не володіє мовою досконало.
Видеопрезентация Stiftung Louisenlund:
Інфраструктура
Незважаючи на те, що навчання відбувається у старовинному замку, внутрішнє оснащення навчального закладу сучасне. Тут є комп'ютерні класи, наукові лабораторії, спортивні комплекси, велика бібліотека. На території кампуса розташовані творчі майстерні, дві їдальні, різноманітні спортивні майданчики, зони відпочинку. Wi-Fi доступний практично скрізь: і в кафетерії, і будівлі навчального закладу, і в резиденції.
Репутація
Stiftung Louisenlund є членом світової спільноти Round Square, до якої входить понад 80 середніх освітніх закладів у різних точках земної кулі.
Керівництво Луїзенлунда приділяє велику увагу не лише навчанню, а й розвитку особистісних якостей, одним із яких є лідерство. Діти навчаються як роботі у команді, так і самостійного засвоєння матеріалу. Кожен учень має вміти відстояти свою думку, цьому добре сприяють різноманітні спільні проекти.
Всебічний розвиток підростаючого покоління – одна з основних цілей Stiftung Louisenlund. Після закінчення уроків діти беруть активну участь у суспільному житті школи, є членами позашкільних організацій, гільдій, приділяють час хобі. Учні Луїзенлунда із задоволенням займаються вітрильним спортом та плаванням, грають у волейбол та баскетбол, гольф та настільний теніс, їздять верхи, об'єднуються у команди для ігор у футбол, хокей чи регбі. Заняття з інтересів – невід'ємна частина гармонійного розвитку особистості. Студенти Stiftung Louisenlund відвідують гуртки з образотворчого мистецтва, беруть участь у театральних постановках, приділяють час музиці та танцям, займаються декоративно-ужитковим мистецтвом, захоплюються фотографією і навіть видають журнал. Є шкільні соціальні організації з пожежної безпеки, захисту довкілля, асоціація «червоний хрест» та інші.
Викладання в школі-пансіоні Stiftung Louisenlund ділиться на два етапи: це середня школа (йде за програмою Abitur) та підготовка до вступу до університету за програмою - IB (International Baccalaureate). Молодші школярі навчаються виключно державною мовою. Але вже в 7 класі додається англійська мова, і географія з історією викладаються нею. Починаючи з 10 класу у студентів з'являється шанс навчатися лише англійською. В 11 класі додається іспанська мова як третя іноземна. Після проходження програми International Baccalaureate складається письмовий іспит, успішні результати якого дають можливість вступити до будь-якого вищого навчального закладу світу. Старшокласники можуть звертатися до консультантів, які нададуть повну інформацію про обрану професію або допоможуть з її визначенням. Також учні випускних класів мають можливість пройти практику в одній із великих компаній, з якими співпрацює школа.
Якщо Ви плануєте вступати в німецький університет, можна продовжити навчання німецькою та отримати німецький диплом про середню освіту (Abitur).
Abitur - Німецький Бакалаврат (Baccalaureat allemand). Цей атестат буде дійсним під час вступу до будь-якого провідного вишу Великобританії, США, Швейцарії та інших країн світу. Від студента вимагається лише успішне складання іспиту на знання мови (крім Австрії, Люксембургу, Ліхтенштейну та німецькомовної частини Швейцарії та Бельгії).
Програма Abitur включає предмети загальноосвітньої середньої школи:
- математика;
- мистецтво;
- історія;
- IT;
- фізкультура;
- географія;
- музика;
- основи релігії;
- соціологія;
- хімія;
- фізика;
- біологія.
Іноземні мови:
- німецька;
- Ділова англійська;
- англійська;
- латина;
- іспанська.
IB (International Baccalaureate) – Міжнародний Бакалавріат. Це універсальна міжнародна програма тривалістю два роки, після закінчення якої видається відповідний диплом. Він є підставою для вступу до будь-якого вишу світу
Усі предмети програми поділяються на 6 груп, і учні обирають з однієї дисципліни з кожного розділу:
- рідна мова (німецька, китайська, англійська, російська, іспанська);
- іноземна мова (французька, англійська, німецька);
- суспільні науки (економіка, бізнес та менеджмент, географія);
- експериментальні дисципліни (хімія, розробка проектування, біологія, фізика);
- математика (математичні дослідження, математика);
- Образотворче мистецтво.
Три предмети вивчаються поглиблено, три мають стандартний рівень вивчення.
Учні Stiftung Louisenlund (близько 250 осіб) мешкають у гуртожитках на території кампуса. Таких будинків тут 25, і хлопчики мешкають окремо від дівчаток. Кожна резиденція знаходиться під контролем кураторів, які не тільки стежать за дисципліною, але й підтримують підлітків у вирішенні щоденних завдань. Апартаменти мебльовані та оснащені необхідною технікою для комфортного проживання. Всі кімнати розраховані на 1-2 учнів, відрізняються вони лише класом: "стандарт" або "номер підвищеної комфортності" (туалет та душ у кімнаті). У спільне користування дітям надається пральня, вітальня, кухня, зали для самопідготовки.
Для дітей організовано триразове харчування в одній із двох їдалень на території кампуса. Меню включає як національну кухню, так і європейські страви.
5-12 класи – 47136 євро на рік.
Якщо розпочати навчання з 10 класу – вартість буде вищою (додатково 260 євро на місяць до кінця навчання).
Середня школа за програмою IB – 49920 євро на рік
IB (старша школа) – 50 604 євро на рік.
У вартість включено:
- проживання;
- харчування;
- навчання.
Додатково оплачується:
- реєстраційний збір – 1900 євро;
- депозит, що повертається – 10000 євро;
- підручники;
- додаткові заняття;
- медичне страхування;
- екскурсії;
- авіапереліт/трансфер;
- консульський збір;
- послуги компанії Karandash.