100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Abbey DLD college, London
Лондон, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 350

Старша школа: вересень, січень від £53100 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, червень від £53100 на рік


Abbey DLD college, London Abbey DLD college, London Аудитория Abbey DLD college, London Аудитория Abbey DLD college, London Класс изобразительных искусств в Abbey DLD college, London Класс изобразительных искусств в Abbey DLD college, London аудитория в Abbey DLD college, London Комната отдыха в Abbey DLD college, London Вручение наград в Abbey DLD college, London Студенты Abbey DLD college, London Студенты на практике в Abbey DLD college, London Процесс обучения в Abbey DLD college, London Комната студента в Abbey DLD college, London Abbey DLD college, London
Abbey DLD college, London
Лондон, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1931
Кількість студентів: 350

Старша школа: вересень, січень від £53100 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, червень від £53100 на рік


Дані оновлені

Abbey DLD college London — один із найстаріших та найпрестижніших коледжів Великобританії, заснований у 1931 році. Коледж був розділений на два кампуси, які розташовані в серці Лондона неподалік Вестмінстерського абатства і Біг Бена (Marylebone Campus, Belgravia Campus). Але вже у вересні 2015 року відкрився новий, більш модернізований кампус у самому центрі Лондона, в якому студенти почуваються набагато комфортніше та цікавіше проживаючи та навчаючись в одній будівлі. І так, повірте, жоден коледж чи школа не зможуть надати такий шикарний варіант проживання. Висококваліфіковані викладачі коледжу свого часу навчалися в Кембриджі та Оксфорді, а також мають вчені ступені кандидатів наук та магістрів та мають великий досвід роботи у сфері освіти.

Abbey DLD college London прагне захистити та забезпечити добробут своїх студентів, тому створені умови для навчання – ідеальні. У коледжі є дві укомплектовані аудиторії для виконання уроків, кінотеатри на 80 місць, студії звукозапису зі спеціальним програмним забезпеченням. Також коледж пропонує студентам відвідати деякі гуртки з образотворчого мистецтва, скульптури та кераміки, шиття та в'язання. Є три арт-студії. Для тих студентів, кому цікаві точні науки, коледж має біологічні, хімічні та фізичні лабораторії, обладнані на вищому рівні. Ті, кому цікаві комп'ютери та програмування, можуть відвідати аудиторії, призначені для вивчення інформаційних технологій. Усі аудиторії обладнано таким чином, щоб забезпечити комфортне навчання студентам.

Наша екскурсія по школі:

Інфраструктура

Лондон – це світова культурна столиця. Безліч музеїв, театрів, галерей, архітектурних шедеврів нікого не залишать байдужими. Рідне місто Шерлока Холмса, королеви Єлизавети II та Rolling Stones. Він чудовий у всіх сенсах. Колесо Огляду, Біг Бен, Національна галерея, музей мадам Тюссо, Букінгемський палац і багато чого іншого можна відвідати в цьому чудовому місті контрастів.

Після Другої Світової коледж проводив короткострокові курси для підготовки до складання іспитів. Брудні класи у погано освітлених горищах, брак обладнання не зруйнували, а лише зміцнили дух викладачів коледжу, яким вдалося підняти навчальний заклад на вищий рівень, хоча це було дуже складно у повоєнний час.

Коледж сьогодні:

GCSE – дворічна інтенсивна програма для іноземних студентів, яка викладається для груп із восьми осіб. Щоб вступити на цю програму, студент повинен скласти іспит IELTS на бал 4.5. Предмети програми GCSE – англійська мова, англійська література, мистецтво, біологія, хімія, історія цивілізації, драматургія та театр, географія, графіка, історія, математика, музика, фізика, релігієзнавство.

Також є "прискорена" програма GCSE для сильних учнів - One Year GSCE.

A-Level programme тривалістю: 2 роки та 18 місяців пропонує вивчення таких предметів, як біологія, хімія, драматургія та театр, економіка, англійська мова та література, історія, релігія, політологія, механіка, медіа, психологія, соціологія, фільмографія, вища математика , фотографія, бізнес, мистецтво, інформаційні технології.

Academic Preparation Programme – програма, яка допоможе покращити та поглибити знання англійської мови. Досліджувані предмети – академічна англійська, математика, соціологія, фізкультура, а також до програми входять екскурсії та поїздки пам'ятними місцями Англії.

International Foundation Programme дає можливість вивчати основи бізнесу, музичні технології та мистецтво.

BTEC Two/One Year Programme (1 чи 2 роки) – програма, заснована на практиці та націлена на професійну підготовку. При перерахуванні результатів іспитів BTEC у бали UCAS вони еквівалентні A-Levels. Учні можуть обирати одну з чотирьох спеціалізацій: Business, Creative Media Production, Hospitality та Travel & Tourism.

British Boarding School Experience - стандартна академічна програма для іноземних учнів/студентів, які хочуть у майбутньому переїхати вчитися до Великобританії, які допомагають інтегруватися в британську систему освіти, ритм життя та особливості культури. Тривати від 1 до 3 триместрів.

DLD College London пропонує всім студентам проживання у резиденції.

DLD College London забезпечує студентів кімнатами у резиденції, яка налічує 15 поверхів із більш ніж 200 кімнат. Кожна кімната забезпечена ліжком, письмовим столом, коморою та вбиральнею. Також коледж має в своєму розпорядженні невелику кількість двомісних кімнат.

Студенти, які проживають у резиденції, щодня харчуються разом із викладачами у їдальні коледжу. Харчування триразове: сніданок, ланч, вечеря. Також студенти можуть відвідати місцеве кафе Starbucks, де можна придбати гарячі напої та фастфуд.

У резиденції є спільні кімнати на кожному поверсі. До таких загальних кімнат входить кухонька, де студенти можуть готувати самостійно, посидіти в колі друзів або просто почитати книгу.

У резиденції живуть вихователі та медсестра, які стежать за порядком та благополуччям студентів та завжди прийдуть на допомогу у будь-яку скрутну хвилину.

Розклад

Уроки починаються о 8.50 ранку та закінчуються о 16.40 вечора. Є дві п'ятнадцятихвилинні зміни і одна велика сорокахвилинна зміна на ланч.

Програма
Вартість 
(за рік, без проживання)
A-level programme

£33000

A-level Programme (18 місяців)
£28700 (перші 6 міс., потім 
£33000)

GCSE (2 года)
£33000
One Year GSCE
£33000
International Foundation Programmes
£33000
BTEC Two/One Year Programme
£33000
British Boarding School Experience
£12100 - 18500  (за триместр, з проживанням;
 вартість залежить від пори року, коли приїзжає студент)
Academic Preparation Programme
£9400 за триместр

Проживання:

Резиденція
£20100 - £28850

Додатково оплачується:

  • авіапереліт;
  • консульський збір;
  • медична страховка;
  • проживання, харчування;
  • реєстраційний збір – £500;
  • застава - £2000;
  • трансфер;
  • розваги та екскурсії;
  • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все