100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Abbey DLD college, Manchester
Манчестер, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Проживання: резиденція, приймаюча родина
Кількість студентів: 220

Старша школа: вересень, січень від £34450 в рік

Підготовка до університету: вересень, січень від £34450 в рік

Студенты Abbey DLD college, Manchester Студенты на территории Abbey DLD college, Manchester Студенты Abbey DLD college, Manchester перед забегом Студенты Abbey DLD college, Manchester Футбольная команда Abbey DLD college, Manchester Abbey DLD college, Manchester Библиотека Abbey DLD college, Manchester Класс изобразительного искусства в Abbey DLD college, Manchester Главный вид здания Abbey DLD college, Manchester Вход в Abbey DLD college, Manchester Кухгя для студентов в Abbey DLD college, Manchester Кухня для студентов в Abbey DLD college, Manchester Комната студента в Abbey DLD college, Manchester Комната студента в Abbey DLD college, Manchester Комната студента в Abbey DLD college, Manchester Abbey DLD college, Manchester
Abbey DLD college, Manchester
Манчестер, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1990
Кількість студентів: 220

Старша школа: вересень, січень від £34450 в рік

Підготовка до університету: вересень, січень від £34450 в рік

Дані оновлені

Abbey College Manchester знаходиться в центрі мальовничого міста Манчестер. Коледж було засновано у 1990 році, як частина Alpha Plus Group of independent schools and colleges. Він пропонує студентам особливу атмосферу, в якій викладачі та студенти працюють спільно, щоб досягти відмінних результатів. Викладачі ставляться до студентів, як до самодостатніх, дорослих людей, що сприяє легкому спілкуванню та взаєморозумінню. Abbey College Manchester прагне самореалізації кожного студента. Коледж приділяє особливу увагу підготовці студентів до вступу до університету, оскільки подальше майбутнє та кар'єра є дуже важливими. Навчаючись в Abbey College Manchester, студенти повністю занурюються у вивчення тієї програми, яку вони обрали, але дозвілля ніхто не скасовував. Студенти можуть займатися будь-яким видом спорту, відвідувати цікаві заходи, волонтерську роботу.

Коледж заслужив на гучну репутацію, як у місцевому, так і в міжнародному масштабі. Він прославився завдяки своєму чудовому викладацькому складу та сильній освітній системі.

Abbey College Manchester знаходиться в сучасній п'ятиповерховій будівлі в самому центрі міста. Усі аудиторії та лабораторії обладнані за вищим розрядом, що забезпечує комфортні умови для навчання. Ті студенти, які вивчають біологію, хімію та фізику, мають можливість навчатися у спеціальних лабораторіях, в яких надано все обладнання для проведення дослідів та експериментів.

Ті, кому до вподоби мистецтво можуть займатися у спеціально відведених аудиторіях, де є інструменти на будь-який вибір. У коледжі є центр для виконання домашніх завдань, де студенти можуть скористатися безлімітним інтернетом.

Відеопрезентація школи:

Інфраструктура

Манчестер – унікальне сучасне місто, відоме своїми видатними комерційними, культурними та спортивними досягненнями. Це сучасний центр північно-західної Англії та другий за значимістю центр бізнесу та освіти після Лондона. Чудова архітектура міста ідеально поєднується із вкрапленнями сучасної архітектури. Також Манчестер відомий своїми футбольними командами, Manchester United та Manchester City. Але також популярні й інші види спорту: крикет, бадмінтон, сквош та велоспорт. Манчестерський аеропорт – найбільший аеропорт за межами Лондона. На околицях міста можна насолодитися прекрасними нерукотворними ландшафтами і відвідати національний парк Peak District або озерний край Lake District.

2015 року коледж відсвяткував свою 25 річницю;

В Abbey College Manchester навчається понад 200 студентів на різних факультетах.

A-LEVEL (2 роки): математика, біологія, фізика, історія, економіка, хімія, психологія, географія, мистецтво, гуманітарні науки, бізнес та мовні курси; Студенти вивчають 3-4 предмета, пов'язані з майбутньою спеціальністю.

ONE YEAR RETAKE A-LEVELS: підходить для студентів, які вже дали A-Level раніше, але хочуть покращити свої оцінки, щоб отримати доступ до престижніших університетів.

КУРСИ GCSE/IGCE (2 роки, 18 міс., 1 рік): математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська та французька мови, мистецтво, фотографія, релігія. Учні вивчають до 9 предметів.

INTERNATIONAL FOUNDATION PROGRAMS (2 роки, 18 міс., 1 рік): це повноцінні програми, призначені для підготовки іноземних студентів до прямого вступу в більшість британських університетів. До них відносяться члени престижної групи Russell, такі як Bath, Birmingham, Bristol, Durham, King’s College, Manchester, Nottingham, Queen Mary, Sheffield, Southampton та York.

Сфери підготовки: бізнес, мистецтво, інженерія, медицина, науки, спорт, навколишнє середовище, гуманітарні науки.

ACADEMIC STUDIES WITH FOOTBALL/BASKETBALL TRAINING/CYCLINGпрограма для студентів 14+, які професійно займаються футболом, баскетболом або велосипедною їздою і хочуть продовжувати. Утром вони будуть займатися заняттями, а ввечері тренування.

Для іноземних студентів коледж пропонує якісні умови проживання. Студенти проживають у приймаючих сім'ях. Сім'ї пройшли ретельний відбір для того, щоб створити студентам затишну атмосферу для навчання та відпочинку. Студент має власну кімнату з усіма зручностями. Ванна кімната – загальна, але в деяких сім'ях є дві ванні кімнати і тому друга виділяється повністю в особисте користування студента.

Студенти старші 16 років можуть також обрати проживання у резиденції -  Clydesdale House. Резиденція знаходиться у центрі Манчестера, та пропонує високу якість проживання, безпеку і розташована за 10 хвилин ходьби від Abbey College Manchester.

Програма
Вартість 
(за рік, 
без проживання)
One Year GCSE
£26305
GCSE (18 місяців)

£17510 (за 6 місяців, далі - як за повний рік)
GSCE (2 роки)
£22440
A-Level 
£26305
International Foundation Programme
£26305

International Foundation Programme (18 місяців)
£17510 (за 6 місяців, далі - за повний рік)
International Foundation Programme (2 роки)
£22400
ACADEMIC STUDIES WITH FOOTBALL/BASKETBALL TRAINING/CYCLING
£32950 - £38500 (з проживанням)
ONE YEAR RETAKE A-LEVELS
під запит

Проживання:

Резиденція Clydesdale House (для студентів 16+)
£14350 - £16995
Приймаюча сім'я
£12050

Додатково оплачується:

  • авіаперелет;
  • консульский сбор;
  • медична страховка;
  • проживание, питание;
  • реєстраційний збір – £250;
  • бронювання житла – £250;
  • повертаемый депозит – £2000;
  • трансфер;
  • розвлечения і екскурсії;
  • послуги компанії Карандаш.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все