100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
David Game College, London
Лондон, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська

Старша школа: вересень, січень, квітень від £49000 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, квітень від £31250 на рік

Студенты рядом с главным входом в David Game College, London Улица, ведущая к David Game College, London Занятия в David Game College, London Кухня в резиденции David Game College, London Обед в David Game College, London Аудитория в David Game College, London David Game College, London
David Game College, London
Лондон, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1974

Старша школа: вересень, січень, квітень від £49000 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, квітень від £31250 на рік

Дані оновлені

David Game College готує студентів до вступу до найкращих університетів Сполученого Королівства з 1974 року. Завдяки традиційним методам навчання з використанням сучасних технологій курси підготовки у David Game College є високоефективними та високоякісними. За 40 років роботи коледж допоміг тисячам студентів досягти їхньої мети – реалізувати свої амбіції та вступити до найкращих університетів.

David Game College зручно розташований у центрі Лондона, в районі Ноттінг Хілл, в пішій доступності від метро. Поблизу коледжу знаходяться різноманітні визначні пам'ятки, серед яких: Кенсінгтон-Хай-Стріт, Гайд-парк та Кенсінгтонські сади. Так як Ноттінг Хілл - це житловий район Лондона, поблизу коледжу також знаходяться різноманітні кафе, книгарні, бібліотеки та театри. Крім того, на території самого коледжу є достатньо місця для роботи та відпочинку:

 • бібліотека та кімната для роботи, де студенти можуть поринути у навчання, використовуючи численний фонд бібліотеки, всілякі буклети, а також використовувати інтернет;
 • IT лабораторії – це п'ять повністю оснащених комп'ютерних лабораторій із більш ніж 50 комп'ютерами, високошвидкісним інтернетом та доступом до Wi-Fi;
 • наукові лабораторії – оснащені всім необхідним обладнанням для практичних занять. У коледжі є хімічна, біологічна та фізична лабораторії;
 • кімната мистецтв – це велике, просторе та світле приміщення, де студенти можуть себе творчо проявляти. Крім того, кімната також оснащена сучасним обладнанням із найкращим програмним забезпеченням;
 • фотолабораторія є фотостудією, темною кімнатою для прояву фотографій і секцією з комп'ютерами;
 • загальна кімната та їдальня – місце, де студенти можуть побалакати, зустрітися з друзями, відпочити та поїсти.

David Game College приділяє особливу увагу талановитим студентам, та надає стипендії до 5000 фунтів на програми A-level та GCSE тим хлопцям та дівчатам, які досягли високих результатів та можуть це продемонструвати.

Відеопрезентація David Game College:

Регулярно, раз на три роки, David Game College перевіряється Ofsted'ом – організацією, яка відповідає за перевірку стандартів навчання. Вступники, а також їхні батьки завжди можуть ознайомитись зі звітом на сайті коледжу. Для контролю за дітьми, на сайті коледжу є спеціальний розділ, де батьки можуть відстежувати інформацію про перебіг навчального процесу своїх дітей. Крім того, двічі на рік, у листопаді та березні, коледж проводить батьківські вечори.


David Game College фокусується не лише на вдалій сдачі іспитів студентами, але й на атмосферу навчання загалом. Політикою коледжу є створення особливої атмосфери, за якої студент почуватиметься впевнено та спокійно. Також, одне з основних завдань викладача - правильна мотивація майбутніх студентів для досягнення мети, в такий спосіб, щоб навчання проходило легко і з ентузіазмом.

One Year GCSE/IGCSE (General Certificate of Secondary Education) курси

Річні курси призначені для підвищення рівня мови перед навчанням на мовних курсах AS та A levels. Ці курси також можуть служити як остання стадія підготовки до складання іспитів для тих, хто навчався вдома.

University Foundation Program

Переваги програми: невеликі розміри класу, нове арт-відділення, індивідуальна увага та підтримка, викладання практикуючими художниками та дизайнерами. Завдяки цьому студент отримує не лише чудову підготовку, а й відмінне портфоліо, яке дає великі шанси на вступ. Випускники UFP – це люди з практичними та теоретичними навичками, які з повною впевненістю можуть створювати та формулювати свої ідеї. University Foundation Program (UFP) – це річна програма, яка готує студентів до вступу до провідних університетів Великобританії.

Ці курси є підготовчими та гарантують вступ до університету. Оскільки університети Великобританії приймають студентів лише віком від 18 років, мінімальний вік для проходження цих курсів – 17 років. Студенти Foundation Program вивчають всього 6 предметів: 3 основних (математика, IT та комунікативні навички) та 3 профільних, на вибір: бізнес та фінанси, закон та соціальні науки, інженерія та технології, наука, мистецтво та дизайн.

A-level:

 • AS (Advanced Subsidiary) level course перша частина курсу A level. Після закінчення року навчання, учні складають іспит. Для проходження курсів AS level студент має обрати чотири предмети. На вибір представлені: бухгалтерська справа, мистецтво та дизайн (образотворче мистецтво), біологія, бізнес, хімія, економіка, електроніка, англійська література, французька мова, вища математика, математика, географія, право та політика, німецька мова, історія, інформаційно-комунікаційні технології, філософія, фізика, психологія, мистецтво та дизайн (фотографія), соціологія, іспанська мова. Також можна вибрати індивідуальне навчання іншим іноземним мовам.
 • Two year A-level course - як правило, дворічні курси. Вважаються «золотим стандартом» у англійській освітній системі. Університети Сполученого Королівства та США вимагають саме цього рівня володіння мовою. Для вступу до найкращих університетів студенти мають отримати високі бали за іспити з трьох обраних предметів, а також з одного предмета з програми AS level. Щоб навчатися на курсах A level, студент повинен пройти підготовку протягом року на курсах AS level і добре скласти іспити з чотирьох предметів. Предмети на вибір: бухгалтерська справа, мистецтво та дизайн (образотворче мистецтво), біологія, бізнес, хімія, економіка, електроніка, англійська література, французька мова, вища математика, математика, географія, право та політика, німецька мова, історія, інформаційно-комунікаційні технології, філософія, фізика, психологія, мистецтво та дизайн (фотографія), соціологія, іспанська мова. Також можна вибрати індивідуальне навчання іншим іноземним мовам.
 • One year intensive A-level course призначений для інтенсивної підготовки до складання іспитів. Програма інтенсивного курсу розроблена таким чином, щоб зосередити роботу на розвитку тих можливостей, які необхідні безпосередньо для складання іспитів.
 • 18 Month A-Level Courses – унікальна пропозиція, яка практикується лише в кількох університетах Лондона. Особливість 18-місячного курсу A level полягає в тому, що AS level курси починаються у січні, а не у вересні, як усі 2-річні A level курси. Тим не менш, скорочення терміну тривалості курсів AS level ніяк не позначається на якості. Глибина та обсяг знань дається такий самий, як і на звичайних курсах. Такий формат курсів було запущено, щоб ті, хто з якихось причин не зміг розпочати курси з вересня, не гаяв час і могли отримати знання та рівень мови вже з січня.

Також доступні програми музичної підготовки, які ведуть до вступу до найкращих університетів Великобританії у таких напрямках як музика, театр, кінематографія, радіо та телебачення.

Програми:

 • GCSE Music (1 рік)
 • AS Music (1 рік)
 • A-level Music Technology (2 роки)

Лондон – досить дороге місто для проживання, але коледж допоможе знайти своїм студентам житло за доступною ціною та недалеко від місця навчання. На вибір студентів надаються кімнати для одного або двох, а також харчування напівпансіон (сніданок і вечеря) або самостійне харчування. У резиденціях є кухні, де студенти можуть готувати самі, а також пральні машини. У кожній кімнаті є телевізор та холодильник. У деяких кімнатах є окрема ванна кімната.

 • Dawes House. Триповерховий будинок у вікторіанському стилі знаходиться на Дейвс Роуд. Резиденція розрахована на 12 студентів, які готують собі самі їжу. Знаходиться за 8 хвилин від станції метро Fulham Broadway.
 • Fairholme House. Триповерхова будівля, на розі Fairholme Road та Glenstanes Road, побудована у вікторіанському стилі вміщує 15 студентів одночасно. Всі кімнати оснащені центральним опаленням, умивальником, телевізором та холодильником. У трьох кімнатах є особисті ванна кімната та туалет, а три інші – студії.
 • Penywern House. П'ятиповерхова будова у вікторіанському стилі знаходиться на Penywern Road. Передбачає розміщення 20 студентів та самостійне харчування. Усього за три хвилини від станції метро Earl's Court.
 • Shepherd’s Bush House. Чотириповерховий будинок в едвардіанському стилі знаходиться за п'ять хвилин від станції Shepherd's Bush. Розділено на п'ять квартир та вміщує до 20 студентів.
 • Квартири. У триповерховому будинку Fulham Road надається шість однокімнатних квартир. Будинок знаходиться за п'ять хвилин пішки від Gloucester Road і 12 хвилин від станції метро South Kensington.
 • резиденція Notting Hill. Резиденція Notting Hill знаходиться на тихій вулиці житловій, недалеко від станції метро Notting Hill Gate. Будинок розрахований на 272 мешканців, однак, для студентів коледжу надається лише 11 кімнат для одного та 8 для двох.
Назва курсу
Ціна за рік
GCSE & IGCSE courses 
£29500
University Foundation Program:
Business & Finance
Law, Humanities & Social Sciences
Engineering & Computing
Pharmacy & Medical Science
Architecture, Art & Design
Medicine
£17450
£17450
£17950
£17950
£20450
£24950
Two year A-level course
£29500
One year intensive A-level course
£29500
18 Month A-Level Courses
£53000 (за курс)

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • медична страховка;
 • проживання, харчування;
 • реєстраційний збір;
 • депозит (повертають, після завкінчення навчання)
 • навчальні матеріали;
 • трансфер;
 • предмети, які будуть вивчатися додатково
 • розваги та екскурсії;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все