100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Bishopstrow College
Вормінстер, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: около 80

Програма коледжу для молодшої школи  від £33300 на рік.

Програма коледжу для середньої школи від £38700 на рік.

Програма старшої школи та 1 Year IGCSE  від £42900 на рік.

Студенты Bishopstrow College Студентка Bishopstrow College на занятии Студенты Bishopstrow College Студенты Bishopstrow College Студенты Bishopstrow College на практике Студенты Bishopstrow College на занятии Студенты Bishopstrow College на практике Студенты Bishopstrow College Проживание студентов Bishopstrow College в резиденции Стденты Bishopstrow College на занятии Студенты Bishopstrow College на занятии спортом Студенты Bishopstrow College Студентка Bishopstrow College в библиотеке Студенты Bishopstrow College Bishopstrow College
Bishopstrow College
Вормінстер, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 2006
Кількість студентів: около 80

Програма коледжу для молодшої школи  від £33300 на рік.

Програма коледжу для середньої школи від £38700 на рік.

Програма старшої школи та 1 Year IGCSE  від £42900 на рік.

Дані оновлені

Bishopstrow College - один з найбільш відомих навчальних центрів Великобританії, який готовить іноземних студентів до вступу в престижні англійські та зарубіжні школи.

Bishopstrow College розташований на околиці мальовничого містечка Уормінстер на південному заході країни. Дорога до Лондона займає близько півтори години поїздом або машиною. Поблизу знаходяться міста Солсбері та Бат, цікаві своєю давньою історією та архітектурою. Від коледжу зручно добиратися до аеропортів, найближчими з яких є Хітроу та Гатвік у Лондоні та міжнародний аеропорт Брістоля.

Кампус коледжу займає територію площею 8 акрів, на якій знаходяться навчальні та житлові будинки, об'єкти для занять спортом, а також ігрові майданчики та зони відпочинку. Класні приміщення оснащені інтерактивними дошками та комп'ютерами, у коледжі обладнано наукову лабораторію, бібліотеку, студентів мають доступ до Wi-Fi та IT Suit. Спортивна інфраструктура включає майданчики для ігор до баскетболу, волейболу, тенісу, регбі, футболу. Взимку студенти відвідують спортивний комплекс.

Навчальний заклад засновано у 2006 році і сьогодні тут навчається близько 80 іноземних студентів, які представляють 20 національностей.

Робота Bishopstrow College організована за схемою класичної британської школи-пансіону, але із гнучкою системою навчання, яка займає від 1 до 4 років. Для студентів розробляються індивідуальні плани підготовки до складання вступних іспитів та інтерв'ю у зв'язку із вступом до загальноосвітньої школи.

Акредитації

Коледж має акредитації:

 • Independent Schools Association
 • Boarding Schools' Association
 • Council for the teaching of English в UK

Bishopstrow College має членство в Раді британських міжнародних шкіл, BAISIS (Британська Асоціація незалежних шкіл з іноземними студентами). Коледж є уповноваженим центром екзаменації з англійської мови в Кембриджському університеті, тут також можна скласти Кембриджські міжнародні іспити.

Відеопрезентація школи Bishopstrow College:

 • Студенти коледжу успішно продовжують навчання у понад 125 провідних школах-пансіонах у різних країнах.
 • Невеликі класи – не більше 12 для вивчення академічних предметів і не більше 8 – для вивчення англійської мови.
 • Партнерські відносини з більш ніж 70 школами-пансіонами Великобританії.
 • Всі викладачі англійської мають ступеня EFL (навчання англійської як іноземної).
 • У 2017 році 100% учнів склали Кембриджський іспит з англійської мови; більш ніж 55% при здачі IGCSE отримали бал А*.
 • Різнопланове дозвілля: заняття спортом – футбол, баскетбол, волейбол, нетбол, крикет, хокей, англійська лапта, регбі, великий теніс; позакласні заходи – клуби з інтересів, екскурсії, заняття музикою, верховою їздою тощо.

Програми Bishopstrow College розраховані на студентів 7-17 років. Основна увага приділяється поглибленому вивченню англійської мови та академічних предметів, включених до британської загальноосвітньої програми.

Програму коледжу повністю адаптовано до вимог національної системи освіти Англії. Учні отримують необхідний багаж навичок та академічних знань відповідно до основних етапів британської шкільної програми – 2, 3 та 4.

Програми молодшого, середнього та старшого коледжу – для учнів 7-17 років (дати початку програм – вересень, січень, березень, червень).

 • 7-11 років (молодша школа) - навчальні роки 3-6, при вступі до школи відповідають ключовому етапу 2 або 11+. Тривалість навчання – від 1 до 4 років.
 • 11-14 років (середня школа) - навчальні роки 7-9, при вступі до школи відповідають ключовому етапу 3 або 13+. Тривалість навчання – від 1 до 4 років. Студенти займаються 25 години на тиждень + 5 годин академічної підготовки під керівництвом викладача. Крім того, щотижня 15 годин відводиться для занять спортом, відвідування клубів за інтересами та шкільних заходів.
 • 14-17 років (старша школа) – навчальні роки 9-12, при вступі до загальноосвітньої школи відповідають ключовому етапу 4 або GCSEs/IGCSEs. Тривалість навчання – від 1 до 4 років. Студенти інтенсивно готуються до вступу до старшої школи, у т.ч. на програми GCSE, A Levels та IB Baccalaureate. Академічне навантаження – 30 годин на тиждень + 7,5 години академічної підготовки під керівництвом викладача. Щотижня 7 годин приділяється для занять спортом та інших шкільних заходів.

Річна програма IGCSE/Pre-IB для учнів 15-16 років (дата початку – вересень). Програма призначена для студентів з високим рівнем підготовки з англійської та математики, які хочуть продовжити навчання у британських школах та Sixth Form за програмами A Levels або IB Baccalaureate. Студенти займаються 30 годин на тиждень + 7,5 години академічної підготовки під керівництвом викладача. Щотижня 7 годин приділяється для занять спортом та іншими активностями.

Програма Pre A-Level (вік 16 років, початок програми – січень, березень). Програма розрахована на студентів з високим рівнем англійської мови (не нижче В2), які хочуть підготуватися до вступу до загальноосвітніх шкіл на програми A-Level або IB. Студентам пропонується індивідуальний план навчання з інтенсивним режимом вивчення англійської мови (рівень IELTS 5,5-6,5). Навантаження – 30 годин на тиждень + 7,5 години академічної підготовки під керівництвом викладача. 7 занять на тиждень відводиться для спорту, творчості, відвідувань клубів з інтересів.

Всі програми передбачають щотижневі екскурсії вихідними Солсбері, Бат, Брістоль, Лондон, Стоунхендж.

Студенти Bishopstrow College проживають у резиденції Barrow House, розташованій у центрі головного кампусу. Кімнати розраховані на 2-8 осіб; студенти старшої школи розміщуються по 2-3 особи у кімнаті. Дівчата-старшокласниці проживають у Barrow House, а юнаки – у гуртожитку Aldhelms, що знаходиться неподалік коледжу. Близько половини номерів обладнані ванними кімнатами, у резиденціях є спільні кухні, пральні. У розпорядженні студентів навчальні кімнати, зони відпочинку з настільними іграми, столи для тенісу, затишні вітальні з фортепіано, де можна поспілкуватися з друзями або посидіти з книгою. Усі студенти мають доступ до Wi-Fi.

Адміністрація коледжу приділяє велику увагу питанням харчування, оскільки повноцінний раціон є необхідною умовою ефективного навчання. Щоденне меню включає холодні та гарячі страви, виготовлені з екологічно безпечних продуктів. Раціон школярів може складатися з урахуванням індивідуальних дієтичних побажань.

Зразковий щоденний раціон:

Сніданок – мюслі, йогурт, тости, яєчня, соки, фрукти, чай, кава.

Ранковий перекус – чай, кава, гарячий шоколад, круасани.

Обід – суп, хліб, друга м'ясна страва, салати.

Полудень – булочки, чай, сік.

Вечеря – м'ясо, гарніри, сир, овочі.

До послуг студентів різноманітний салат-бар та широкий вибір десертів.

Програма коледжу для молодшої школи  – £33300 на рік.

Програма коледжу для середньої школи – £38700 на рік.

Програма старшої школи та 1 Year IGCSE  – £42900 на рік.

У вартість програми входить:

 • навчання;
 • проживання;
 • харчування (повний пансіон);
 • екскурсійна програма;
 • послуги пральні.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний внесок – £150;
 • депозит, що повертається – £1200;
 • шкільна форма – £250;
 • екзаменаційний внесок – £120;
 • плата за користування навчальними посібниками – £50-300;
 • медична страховка;
 • трансфер;
 • індивідуальні заняття (музика, гольф, верхова їзда тощо);
 • візові витрати;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все