100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Box Hill School
Суррей, Міклхем, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: ~425

Старша школа: вересень, січень від £37380 на рік

Box Hill School Box Hill School Ученики Box Hill School Ученики Box Hill School Ученики Box Hill School Box Hill School Box Hill School
Box Hill School
Суррей, Міклхем, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Рік заснування: 1959
Кількість студентів: ~425

Старша школа: вересень, січень від £37380 на рік

Дані оновлені

 Входить до десятки кращих шкіл у Сурреї для старшокласників

 Кожному студенту надається особистий учбовий планшет

Box Hill Surrey School – незалежна школа-пансіон змішаного типу для хлопчиків та дівчаток віком від 11 до 18 років. Заклад заснований Роєм МакКомішем – директором та викладачем мистецтва у школі Гордонстоун у Шотландії – у 1959 році. Школа є одним із членів-засновників міжнародної асоціації Round Square, до якої сьогодні входить близько 200 навчальних закладів. Члени цієї організації вірять, що молодь можна добре підготувати до життя, якщо правильно вибудувати навчальну програму, яка буде водночас і цікавою, і вимогливою. Школа підтримує ідеї інтернаціоналізму та міжнародного громадянства – керівництво закладу всіма силами намагається, щоб третина учнів закладу складалася з іноземних студентів, чия рідна мова не є англійською. Таким чином, школа намагається навчити дітей з повагою ставитися до представників інших країн і культур.

Box Hill School дотримується схолістичної системи освіти. Тобто дитина намагається знайти сенс і мету життя, а також самоідентифікуватися через зв'язок із суспільством, природою, а також гуманістичними цінностями, такими як мир і співчуття. Незважаючи на те, що академічним успіхам студентів приділяється велика увага, викладачі школи вважають, що навчання має будуватись не лише на цих показниках, а й на розвитку характеру учнів. Тому цей навчальний заклад може стати чудовим вибором для тих батьків, які хочуть не просто дати своїм дітям чудову освіту, а й зробити з них повноцінних особистостей.


Відеопрезентація Box Hill School


Інфраструктура
На території школи є все необхідне для навчання, проживання та повноцінного відпочинку. Школа постійно модернізує територію: добудовує нові корпуси, оновлює спортивні майданчики та резиденції для проживання. Школа має у своєму розпорядженні відкритий басейн, де працює секція плавання.
Для хлопців передбачена вся потрібна інфраструктура для занять спортом прямо на території кампусу.

Розташування
Школа розміщується на 40 акрах землі і знаходиться всього за 45 хвилин їзди від Лондона.

Усі, хто вперше відвідують цей навчальний заклад, насамперед відзначають його сучасність та високотехнологічність. А усі приміщення школи можна вважати шедеврами сучасних дизайнерських рішень.

Класи обладнані останніми технічними новинками – від HD-екранів замість шкільних дощок до потужних персональних комп'ютерів із тачскринами та проекційною клавіатурою.

Кожному студенту видається учбовий планшет, який допомагає у подальшій роботі. А потік електроенергії надходить через сонячні батареї, якими оснащені практично всі приміщення школи.

Кількість студентів у класах не перевищує 10 осіб, тож викладачам легше приділити окрему увагу кожному учневі. До того ж, на 1 викладача припадає всього 3 студенти, тому якщо у дитини виникають будь-які питання, вона завжди може обговорити їх з викладачем поза заняттями.

Згідно з останнім звітом Незалежної Шкільної Інспекції (Independent Schools Inspection), Box Hill School продемонструвала чудові результати за всіма основними параметрами, включаючи й академічну успішність студентів. Зазначається, що результати тестів студентів Box Hill School з GCSE/IGCSE та A-Level набагато вищі за середньостатистичний національний рівень, а результати International Baccalaureate цьому рівню відповідають.

Школа надає студентам можливість пройти такі програми навчання – GCSE/IGCSE, A-Level та International Baccalaureate.

 • GCSE/IGCSE – програма для студентів старшої школи, після закінчення якої видається сертифікат про середню освіту.
 • A-Level – програма підготовки студентів, які бажають продовжити навчання в університеті. Тут акцент робиться на інтенсивному вивченні кількох основних предметів, а також покращенні своїх показників для складання відповідної характеристики.
 • International Baccalaureate – міжнародна програма, диплом якої дозволяє студентам вступити до найкращих університетів Європейського Союзу, а також Великобританії.

Крім цього, для іноземних студентів також працює Міжнародний освітній центр, де кожен бажаючий може пройти спеціалізовану програму підготовки до навчання на IGCSE, A-Level або IB. Для іноземних студентів також передбачено однорічний інтенсивний курс IGCSE для подальшого навчання на IB, однорічний неінтенсивний курс IGCSE для подальшого навчання у старших класах, одно- або двотриместровий курс підготовки для навчання на GCSE, а також літні курси англійської мови.

Студенти проживають на території школи в одному із 6 будинків. Хлопчики та дівчатка проживають окремо. Спеціальні куратори спостерігають за дотриманням порядку у будинках, а також стежать за безпекою дітей. Усі будинки оснащені просторими кімнатами, які передбачають розміщення від 2 до 3 осіб. Всі будинки оснащені кухнею, супутниковим телебаченням та Wi-Fi. Всім студентам надається повноцінне харчування, що складається з великої кількості різноманітних страв, включаючи вегетаріанські.

Вартість навчання на повному пансіоні – від £37380 на рік.

Вартість навчання у Міжнародному освітньому центрі – від £40573 на рік.

У вартість входить:

 • навчальна програма;
 • повний пансіон;
 • живлення;
 • навчальні матеріали.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний збір;
 • депозит за надходження;
 • депозит за навчання;
 • внесок у розвиток школи;
 • екзаменаційні збори;
 • додаткові заняття;
 • додаткові заходи та екскурсії.

У вартість не входить:

 • авіаперельот;
 • медична страховка;
 • відкриття візи;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все