100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Cardiff Sixth Form College
Кардіфф, Уельс, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: ~319

Старша школа: вересень від £48800 на рік

Студенты Cardiff Sixth Form College Студенты Cardiff Sixth Form College Студенты Cardiff Sixth Form College Студенты Cardiff Sixth Form College Студенты Cardiff Sixth Form College Студенты Cardiff Sixth Form College Кампус Cardiff Sixth Form College Кампус Cardiff Sixth Form College Кампус Cardiff Sixth Form College Вид на город Кардифф Cardiff Sixth Form College
Cardiff Sixth Form College
Кардіфф, Уельс, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Рік заснування: 2004
Кількість студентів: ~319

Старша школа: вересень від £48800 на рік

Дані оновлені

  В 2022 році 100% випускників вступили до ТОП візів Англії

 #1 серед британських шкіл за результатами A-level

 Сильна академічна підготовка 

 Є клуб NASA

Cardiff Sixth Form College – це не просто школа, а справжній підготовчий комплекс для студентів віком від 15 до 19 років. Заснований у 2004 році як невеликий підготовчий коледж, Cardiff Sixth Form зумів стати справжнім проривом у сфері середньої освіти. Завдяки маленьким класам, комплексному навчанню, а також індивідуальному підходу до кожного студента, коледжу вдалося продемонструвати чудові результати у сфері середньої освіти, а також стати одним із найкращих центрів підготовки до навчання в університеті.

Протягом свого існування коледж продовжує зростати і розвиватися, відкриваючи для себе нові горизонти. У 2009 році заклад вперше прийняв іноземних студентів, і з того часу намагається підтримувати у своїх стінах згуртовану багатонаціональну атмосферу. Кількість міжнародних студентів становить близько 40%, і більшість з них є вихідцями з Малайзії, Ботсвани, Гонконгу та Китаю.

З 2013 року коледж займає топові позиції у рейтингу британських шкіл як заклад із найкращими академічними показниками іспиту A-Level. У 2017 році 92% студентів коледжу склали цей іспит на оцінку А*-А, а 99% – на А*-В. Такі британські видання як The Telegraph і The Times не раз віддавали коледжу перше місце в рейтинговій таблиці за результатами іспиту A-Level.

Відеопрезентація Cardiff Sixth Form College:

Інфраструктура

Cardiff Sixth Form College має велику бібліотеку та добре обладнану лабораторію. Також дітям доступні тренажерні зали, басейни та тенісні корти, які розташовані на базі спортивного комплексу David Lloyd.

Розташування

Коледж розташований у Кардіффі – столиці Уельсу, де старовинна архітектура чудово переплетена з сучасними новобудовами та приголомшливою природою. Відстань до Лондона становить 211 км (близько 3 години шляху на автомобілі).

Результати A-level у 2022 році:

 • 98% студентів коледжу склали цей іспит на оцінку А*-А,
 • 100% студентів коледжу склали цей іспит на оцінку А*-B.

Заклад вісім років поспіль займав топові рядки рейтингу Education Advisers у категоріях Top Private Co-educational Boarding School та Top Independent Sixth Form College.

Коледж дуже відповідально підходить до якості своєї освіти та намагається зробити все можливе, щоб студенти могли повністю розкрити весь свій потенціал. Кожен викладач закладу має не менше 15 років досвіду роботи, і намагається приділяти студентам якнайбільше свою увагу.

Класи складаються з 10-12 осіб, а на одного викладача припадає лише 6 учнів.

Студенти коледжу є одними з найкращих у конкурсі від НАСА – NASA Space Settlement Design Competition, а також у місцевих змаганнях з дебатів.

Перевіряючі Незалежної Шкільної Інспекції залишили лише найпозитивніші відгуки про Cardiff Sixth Form College, зазначивши, що "якість навчальної програми, викладання та студентських досягнень знаходиться на найвищому рівні". Окрім академічних занять, студенти також можуть займатися у спортивних секціях або проводити час у різних клубах за інтересами (тут навіть є клуб NASA).

Коледж надає студентам можливість пройти навчання на програмах 1 Year GCSE та A-Level.

 • 1 Year GCSE – інтенсивна програма для студентів старшої школи, після закінчення якої видається сертифікат про середню освіту. Більшість студентів цієї програми вивчають 8 предметів: англійська мова, математика та наука (2 або 3 наукові предмети) є обов'язковими, а ще 4 предмети для навчання кожен студент обирає самостійно.
 • A-Level – програма підготовки старшокласників, які хочуть продовжити навчання в університетах та коледжах. Тут акцент робиться на інтенсивному вивченні кількох основних предметів, а також покращенні своїх показників для складання відповідної характеристики. До того ж, у коледжі діють програми підготовки до вступу до медичних університетів, бізнес-університетів, Кембрідж та Оксфорд.

Студенти закладу проживають у просторій та сучасній резиденції, кожен у своїй власній кімнаті. У кімнатах є ванна, кухня, а також всі необхідні зручності. У резиденції присутні співробітники школи, які стежать за порядком у будівлі, а також здійснюють цілодобову охорону.

Вартість навчання залежить від програми та терміну початку навчання:

 • 1 Year GCSE – £48800 на рік.
 • A-Level  - від £49300 на рік.

У вартість входить навчальна програма, повний пансіон, харчування, навчальні матеріали, підготовка до складання IELTS (без оплати екзамену), екзаменаційні внески, а також один трансфер з аеропорту. При прийнятті на навчання, також необхідно сплатити реєстраційний внесок – £250, та внести депозит – £9500.

Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • медична страховка;
 • відкриття візи;
 • шкільна форма (£100);
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все