100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Concord College
Шропшир, Актон Бернелл, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: ~575

Старша школа: вересень від £48900 на рік

Підготовка до університету: вересень від £48900 на рік

Студенты Concord College Школа Concord College Библиотека Concord College Лаборатория Concord College Территория школы Concord College Concord College
Concord College
Шропшир, Актон Бернелл, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Рік заснування: 1949
Кількість студентів: ~575

Старша школа: вересень від £48900 на рік

Підготовка до університету: вересень від £48900 на рік

Дані оновлені

 ТОП-10 кращих британських шкіл-пансионів

 25 место у рейтингу "The Times"

 81% студентів коледжу здали екзамени A-Level на оцінку А*-А

Concord College (Конкорд Коледж) – незалежна школа-пансіон змішаного типу для підлітків віком від 12 до 19 років. Одна з найпопулярніших та затребуваних шкіл Великобританії, яка також має суттєву популярність і у закордонних країн, включаючи Україну.

Рік у рік студенти Конкорд Коледж показують видатні академічні результати, завдяки чому заклад постійно перебуває в ТОП-10 британських шкільних рейтингів. Більшість випускників закладу вступають у найкращі університети Великобританії та Європи та продовжують свою наукову діяльність там. Для видатних випускників на сайті університету передбачено окрему сторінку, де кожен охочий може ознайомитися з історією цих студентів, а кожен з батьків має можливість у майбутньому побачити фотографію своєї дитини.

Завдяки своїм показникам коледж постійно розвивається і розширюється. На сьогоднішній день тут навчається близько 575 студентів, що є рекордним показником для коледжу. У 2015 році заклад задумав зробити значні зміни – збільшити територію кампуса на 32 акра, побудувати новий пансіон для дівчаток молодших класів та вкласти £12 млн у розвиток нового наукового блоку. Усі ці плани вдалося реалізувати вже у 2018 році.

У 2016 році Concord College потрапив до десятки Найкращих незалежних шкіл-пансіонів Великобританії (Best independent co-educational schools in the UK) за версією видання The Times. У 2019 році заклад посів 25 місце у національному рейтингу найкращих шкіл Великобританії за версією того ж "The Times". Через широку світову популярність коледж є справжнім міжнародним співтовариством, де зібрані представники з усіх куточків землі, включаючи Туреччину, Румунію, Сінгапур, Іспанію.

Відеопрезентація Concord College

Інфраструктура
Кампус Concord College займає площу 20 га, де розташовано все, що потрібно студенту: резиденції, навчальні корпуси, бібліотека, спорткомплекс.

Розташування
Concord College, розташований у північно-західній частині Великобританії, поряд із Шрусбері. Поруч із коледжем знаходяться руїни старовинного замку.


Конкорд Коледж відомий в Англії своїми академічними показниками. На який би рейтинг британських шкільних закладів ви не натрапили б, там завжди буде присутній цей коледж.

У 2022 році 81% студентів коледжу склали іспити A-Level на оцінку А*-А, а 89% студентів старшої школи отримали A*-A за іспит GCSE/IGCSE.

Найкращі показники з таких дисциплін, як математика, вища математика, економіка та природничі науки. З інших дисциплін бали трохи нижчі, але теж перевищують стандартні показники по країні. Такий ефект є результатом чудової викладацької роботи та залучення самих студентів. Кожен викладач відкритий для того, щоб додатково провести час зі студентом і детальніше пояснити йому ту чи іншу тему. Але основну роль тут відіграють саме студенти – кожен з них просто тяжіє жагою до знань, а також "горить" новими ідеями, тому намагається якнайсильніше перейнятися академічним духом і розвинути свої навички до максимального рівня. Після закінчення навчання багато випускників обирають різні наукові напрями як свій подальший орієнтир.

Конкорд Коледж також відомий тим, що значна кількість його студентів обирає медичні та ветеринарні університети. Коледж пройшов перевірку Незалежної Шкільної Інспекції у лютому 2019 року та отримав відмінні результати за всіма показниками.

Школа надає студентам можливість пройти такі програми навчання – GCSE/IGCSE та A-Level.

GCSE/IGCSE – програма для студентів старшої школи, після закінчення якої видається сертифікат про середню освіту. Тут студенти активно вивчають від 8 до 9 предметів: 4 обов'язкові та 4 на вибір, а також готуються до навчання у старших класах.

A-Level – програма підготовки студентів, які бажають продовжити навчання в університеті. Тут акцент робиться на інтенсивному вивченні кількох основних предметів, а також покращенні своїх показників для складання відповідної характеристики. Тут студенти також вивчають французьку, іспанську та німецьку мови.

Також зазначимо, що у Concord College діє спеціальна літня школа, яка дозволяє підліткам весело та з користю скоротати літні канікули. При цьому акцент робиться не тільки на вивченні англійської мови, а й удосконаленні знань з певних предметів, які студенти обирають самі.

Concord College Summer School надає студентам можливість:

 • виробити впевненість у своїх можливостях;
 • підтягнути знання з певних предметів;
 • взяти участь у різних активностях, екскурсіях та спортивних змаганнях;
 • перейнятися британською культурою та стилем життя;
 • завести нових друзів та знайомих;
 • покращити знання англійської мови.

У рамках літньої підготовки Concord School надає спеціалізовані програми для студентів молодших класів (10-12 років), старшокласників (13-17 років), а також підготовчі курси для вступу до університету.

Студенти проживають в одній із 17 резиденцій коледжу в одно-або двомісних кімнатах. Хлопчики та дівчатка проживають окремо. Спеціальні куратори спостерігають за дотриманням порядку у будинках, а також стежать за безпекою дітей. Всі резиденції оснащені всіма зручностями та необхідною побутовою технікою. Всім студентам надається повноцінне харчування, що складається з великої кількості різноманітних страв, включаючи вегетаріанські.

Вартість навчання у школі-пансіоні – £48900 на рік.

У вартість входить навчальна програма, повний пансіон, триразове харчування, навчальні матеріали, цілодобова охорона, прання, екскурсії в Шропшир та інші місця.

Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • медична страховка;
 • відкриття візи;
 • послуги агенції Karandash.

Concord Summer School (01/07/2023 - 18/07/2023; 22/07/2023 - 08/08/2023):

Junior (10-12 років):

 • General Study (English) + Discovery Workshop - £3995
 • General Study (Science) + Discovery Workshop - £4395

Senior (13-17 років):

 • Academic Projects (Arts & Social Sciences)+General English - £3995
 • Academic Projects (Arts & Social Sciences)+General Science - £4395
 • STEM:Global Innovation Projects + General English - £4395
 • STEM:Global Innovation Projects + General Science - £4795

У вартість входить навчальна програма, повний пансіон, триразове харчування, навчальні матеріали, цілодобова охорона, прання, екскурсії, фотографії та трансфер з/в аеропорт.

У вартість не входить:

 • авіаперельот;
 • медична страховка;
 • відкриття візи;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все