100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
d'Overbroeck's College
Оксфорд, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Проживання: резиденція, приймаюча родина
Кількість студентів: ~475

Старша школа: вересень від £48645 на рік

Підготовка до університету: вересень від £47490 на рік

Территория колледжа d'Overbroeck's College Территория колледжа d'Overbroeck's College Территория колледжа d'Overbroeck's College Студенты d'Overbroeck's College Условия проживания в d'Overbroeck's College Места для отдыха и общения в d'Overbroeck's College Территория колледжа d'Overbroeck's College Территория колледжа d'Overbroeck's College d'Overbroeck's College
d'Overbroeck's College
Оксфорд, Велика Британія
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Рік заснування: 1977
Кількість студентів: ~475

Старша школа: вересень від £48645 на рік

Підготовка до університету: вересень від £47490 на рік

Дані оновлені

 50% студентів здали екзамени A-Level на оцінку А*-А

 Школа знаходиться у Оксфорді

 Входить у ТОП-100 кращих приватних шкіл-пансионів Британії

 Великий вибір дисциплін для A-level

d'Overbroeck's College (Довербрукс коледж) – незалежний коледж змішаного типу для студентів віком від 11 до 18 років. Цей заклад було засновано у 1977 році як коледж для підготовки старшокласників (Sixth Form College). За свою історію воно зуміло довести, що є однією із найкращих британських шкіл за якістю навчання на програмах Sixth Form. Британський гід зі шкіл "The Good Schools Guide" описує заклад як "провідний у питаннях навчання старшокласників".

d'Overbroeck's College складається з трьох основних секцій підготовки:

 • Years 7-11 – для студентів 7-11 класів;
 • Sixth Form – підготовка програмі A-Level;
 • International School – підготовка іноземних студентів до складання іспиту IGCSE, а також навчання на A-Level та ІВ.

Коледж отримав акредитацію Independent School Council та British Council для International School.

Відеопрезентація d'Overbroeck's College

Розташування


d'Overbroeck's College розташований в одному з найвідоміших міст Великобританії - Оксфорді, недалеко від однойменного університету. До Лондона можна дістатися поїздом за 2 години, а до найближчого аеропорту Хітроу дорога займе лише 1 годину.


Інфраструктура


Коледж обладнано всім необхідним – високотехнологічними комп'ютерними класами, науковими лабораторіями та великою бібліотекою – для того, щоб діти могли черпати потрібні знання. До того ж тут є драмгурток, фотомайстерня та творчі класи для розкриття креативної натури студентів. Для активніших учнів існують спортивні секції – футбол, волейбол, хокей, теніс, сквош, скелелазіння, крикет, легка атлетика тощо.

63% студентів коледжу склали іспит GCSE на оцінку А*-А/9-7

66% студентів отримали оцінку А*-А за іспит A-level у 2022 році

 • Коледж має велику популярність завдяки спокійній та дружній атмосфері, а також індивідуальному підходу до кожного студента. Кредо закладу будується на людських відносинах і на тому, що кожен студент має унікальні здібності, які необхідно розкрити. У той же час, тут є гнучкий підхід до освіти і здорова доза веселощів і гумору, які дозволяють підтримувати невимушену атмосферу. Завдяки цьому кожен студент та викладач мають можливість бути самими собою у стінах цього закладу. Таким чином, студенти отримують стимули до здобуття нових знань, а разом з ними – до зростання та розвитку.
 • У 2017 році коледж відвідала Незалежна Шкільна Інспекція, щоб перевірити його відповідність за всіма основними параметрами, включаючи благополуччя та академічні успіхи студентів. Згідно з результатами перевіряючих, коледж продемонстрував чудові показники з усіх пунктів.
 • Завдяки прогресу за програмами A-Level школа була відзначена як "value added" британським освітнім порталом. "Value added" – коефіцієнт збільшення знань та успішності учнів. Багато випускників школи з першого разу вступають до обраних університетів, включаючи такі знамениті як Оксфорд, Імперський коледж Лондона, університет Шеффілда і т.д.

Коледж надає студентам можливість проходити навчання в одному з трьох основних розділів підготовки:

Years 7-11 – цю програму можна віднести до типової британської старшої школи. Учні вивчають 4 основних предмета і 4-5 додаткових. По цим предметам вони готуються до сдачі іспиту на отримання атестату про британську середню освіту – GCSE. На жаль, в коледжі передбачається лише щоденна форма навчання по цій програмі.

Sixth Form – одна із самих старих і востребованных секцій коледжу, яка передбачає підготовку за програмою A-Level. Одна з її особливостей міститься в тому, що коледж пропонує для вивчення 35 дисциплін – дуже велике число для частних шкіл. Студенти A-Level зазвичай відлучаються від інших учнів, щоб не відтягуватися від процесу навчання.

International School (Year 9 - 11) – програма для навчання міжнародних студентів, яка, нарівні з активним вивченням англійської мови, пропонує підтягнути знання також і з інших дисциплін – математики, природничих наук, гуманітарних наук, а також дає можливість вивчити додаткову мову – французьку або німецьку. Міжнародна школа пропонує наступні варіанти навчання: 1 Year IGCSE, 2 Year IGCSE, Pre-IGCSE, UK Study Abroad.

Іноземні студенти проживають в одній із чотрирьох резиденцій в кімнатах від 1 до 3 осіб. Мальчики і девочки проживають окремо. Спеціальні куратори спостерігають за порядком спостереження в домах, а також стежать за безпекою дітей. Всі будинки оснащені кухнею, супутниковим телебаченням і Wi-Fi. Є також можливість проживання в приймальній сім'ї.

Вартість навчання Sixth Form — від £47490 за рік (навчання £26190 на рік, проживання на території школи £21300 на рік)

Можна обрати інші варіанти проживання:

 • Upper Sixth Studio Flats: £8200/ триместр
 • Приймаюча сімя: від £5400/триместр (залежить від умов проживання)

Також необхідно буде оплатити збір за прийняття мсця  - £825 та вступний депозит – £3200, ланч - £400/триместр (за бажанням).


International School

 • Year 9 - £29445 (£9815 навчання за семестр)
 • Year 10 - £30000 (£10000 навчання за семестр)
 • Year 11 (11-15 - £31965 (£10655 навчання за семестр)  

Проживання: £19200 (£6400 за семестр)

Також необхідно буде оплатити збір за прийняття мсця  - £825 та вступний депозит – £3200.

У вартість входить:

 • навчання;
 • проживание;
 • круглосуточная охрана;
 • харчування.


Додатково оплачується:

 • страховка;
 • учбові матеріали;
 • Додадкове заняття музикою/вокалом - £36 (35 хв)
 • EAL (English as an additional language) - £4000/рік
 • екзаменаційні збори;
 • авіаперельоти;
 • візові збори
 • послуги агентства Карандаш.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все