100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Brooke House College
Маркет Харборо, Лестершир, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: около 200 чел.

Старша школа: вересень, січень від £38910 на рік

Студенты Brooke House College на экскурсии Студенты Brooke House College на прогулке в городе Вид с улицы на Brooke House College Урок в Brooke House College Ученики Brooke House College Brooke House College
Brooke House College
Маркет Харборо, Лестершир, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: около 200 чел.

Старша школа: вересень, січень від £38910 на рік

Дані оновлені

Brooke House College – це приватний британський коледж, який знаходиться у мальовничому та колоритному місті Маркет Харборо, недалеко від Лондона. Незважаючи на те, що з кінця вікторіанської епохи пройшло вже багато часу, проте вигляд місцевості досить мало змінився: погляд все також радують червоні цегляні будівлі, вимощені бруківкою вузькі вулиці та встелені цілий рік зеленою рослинністю горбисті ландшафти.

Коледж вміло поєднує у собі найкращі британські освітні традиції з інноваційними методами навчання та новими віяннями – саме цим і пояснюється процвітання закладу у наш час.

Відеопрезентація Brooke House College:

Інфраструктура

Підтримка освітнього процесу на всіх рівнях та якісне поєднання практики з теорією є головною причиною успішності коледжу. Для цього студентам надається все необхідне. Вони мають у своєму розпорядженні просторі аудиторії з мультимедійною технікою, навчальні лабораторії із сучасним обладнанням, велику бібліотеку з інтерактивними фондами, музичну студію та спортивний комплекс для різнобічного розвитку.

Також для учнів доступні тури університетами Великобританії. Вони зможуть відвідати Кембридж, Оксфорд та Единбург, побачити умови та технічне забезпечення університетів на власні очі, і вкотре мотивувати себе гарним навчанням для успішного вступу.

У вільний від навчання час студенти можуть розширити свій світогляд, відвідавши безліч музеїв та театрів Лондона. Саме там Вільям Шекспір заснував свій театр, а Британський історичний музей не зможе зрівнятися з жодним музеєм у світі.

Поза навчальними аудиторіями студенти також можуть зайнятися активним відпочинком і як слід набратися сил і гарного настрою на вечорах кіно, студіях дебатів, драми та музики. Розім'ятися після занять можна на тенісних кортах, на полях для гольфу та крикету, за більярдним столом та зігравши пару партій у шахи. Також школа відома своїм автоспортом.

Дуже розвинена транспортна інфраструктура: до найближчого аеропорту Бірмінгем лише година їзди на машині, до аеропорту Хітроу – півтори, до Лондона не більше години.


Репутація

Brooke House College – це елітний коледж, який був заснований у 1967 році у зв'язку з наростаючою популярністю британської освіти та прагненням уряду забезпечити всіх бажаючих якісною базою для вступу до університетів країни.

До сьогодні коледж продовжує слідувати за обраним вектором: згідно з минулорічною статистикою 95% випускників стали студентами топових університетів Великобританії.

Серед відомих випускників актор Найджел Хейверс, ювелір і дизайнер Тео Феннелл, африканський бізнесмен Гідеон Мій, власник популярного лісового санаторію лорд Ерік де Саумарез, президент французької компанії Дормель Домінік Дормель, завідувач шотландської національної галереї сучасного мистецтва Річард Карвоцо гравець футбольної команди Ноттінгем Форест Микола Тодоров, міс Всесвіт 2012 Лейла Лопес.

 • 95% випускників приймається до передових вузів світу, таких як Кембридж, Оксфорд, Брістоль, Кардіфф, Лондонська школа економіки, Імперіал коледж та Уорвіцький університет;
 • член британської освітньої асоціації Independent Further Education;
 • міжнародна акредиція CSCI;
 • студенти – численні переможці світових олімпіад;
 • договір про співпрацю з університетом Лестершир.


 • заснований для забезпечення кадрами передових вишів країни;
 • займає високі позиції у британських освітніх рейтингах;
 • випускники отримують сертифікати GCSE та A-level;
 • студенти, що професійно займаються футболом, можуть продовжити свої заняття у Football Academy
 • престижний коледж із інноваційними методиками освіти;
 • забезпечений передовим навчальним та науково-дослідним обладнанням;
 • просторі аудиторії з інтерактивними дошками;
 • багата бібліотека, яка налічує безліч унікальних видань;
 • великі стадіони та просторі зали для багатьох видів спорту;
 • наявність культурно-масових студій дозвілля та мистецтва;
 • Лондон знаходиться у годині їзди.

Коледж розподілений за своєю структурою на кілька вікових груп від 14 до 20 років, в основі яких класична класно-урочна форма навчання з повним спектром загальних шкільних дисциплін. Окрім повноцінної середньої школи з усіма її атрибутами у стінах закладу починається формування основних вузькопрофільних знань та умінь, які будуть необхідні у подальшому навчанні.

Ближче до закінчення класичної освіти, всі випускники повинні скласти на вибір один або кілька іспитів для вступу до університетів. Саме цьому приділено левову частку навчального годинника у випускних класах.

GCSE

Сертифікат про закінчення коледжу, який більшість із британських студентів отримують у віці від 16 до 18 років. Є одним із найбільш поширених та основних затребуваних документів для вступу до світових вузів. Включає іспити з 4 або 8 предметів. У коледжі пропонується підготовка до повного спектру навчальних дисциплін, таких як математика, фізика, хімія, біологія, комбіновані науки, англійська мова, історія, географія, ІТ, бізнес та мистецтво. Залежно від індивідуального рівня та віку студента підготовка до цього іспиту займає від 1 до 2 років.

A-level

Програма, після закінчення якої отримують найбільш солідний та аргументований сертифікат; його зазвичай подають під час вступу до університетів найкращі випускники. Отримати його на порядок складніше, однак у коледжі для цього створені всі умови. Зазвичай випускники сертифікуються з 3 чи 4 предметів. Підготовка до іспиту починається з 16-річного віку і триває 2 роки. Коледж пропонує підготовку з усіх навчальних дисциплін цього іспиту: математики, фізики, хімії, біології, історії, англійської мови, мистецтва, фотографії, права, політології, економіки, бізнесу, географії, психології та соціології.

Foundation (UFP)

Програма однорічної доуніверситетської підготовки, спрямована на максимально ефективну акліматизацію іноземних випускників. Має неймовірний попит серед тих, хто закінчив середній освітній заклад у рідній країні і хотів би продовжити свою освіту в Британії. В рамках програми буде запропоновано підготовку з таких дисциплін, як бізнес, техніка, мистецтво та архітектура та багато інших.

Інтенсивні курси англійської мови

Будуть цікаві для тих, хто має труднощі у вільному володінні та сприйнятті англійської мови, і кому необхідно підвищити свій рівень максимально швидко. Проводиться до початку загального академічного курсу з урахуванням індивідуальних потреб студента, допомагаючи якнайретельніше підготуватися до іспитів GCSE, A-level або UFP.

Територія кампусу займає близько 2 га. Крім навчальних корпусів, тут знаходиться студентська резиденція, стадіон та спортзали для різних видів спорту, кафетерій та пральня.

Студенти проживають у просторих та комфортних одно- та двомісних кімнатах, в яких є все необхідне: окремі ванні кімнати, побутова техніка, Wi-Fi.

Вартість навчання – £38910 на рік, або £12970 у триместр.

Вартість навчання з відвідуванням Football Academy £41400 на рік, або £13800 у триместр.

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • живлення;
 • дозвілля та спортивні заняття.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • реєстраційний внесок (не повертається) – £350;
 • депозит – £5000;
 • послуги опікунства;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все