100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Glenalmond College
Перт, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Кількість студентів: 400 чел.

Початкова школа: вересень від £26565 на рік

Старша школа: вересень від £41145 на рік

Футбольная команда Glenalmond College Спортивные игры в Glenalmond College Игры в крикет в Glenalmond College Обучение студентов в Glenalmond College Студенты Glenalmond College Ученики на практическом занятии в Glenalmond College Glenalmond College
Glenalmond College
Перт, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 1847
Кількість студентів: 400 чел.

Початкова школа: вересень від £26565 на рік

Старша школа: вересень від £41145 на рік

Дані оновлені

Glenalmond College має давню історію. Він був заснований в 1847 для підготовки хлопчиків до служіння в Шотландській єпископальній церкві. За минулі десятиліття все змінилося: починаючи з 1990 року в коледжі спільно навчаються хлопчики та дівчатка за загальноосвітньою програмою.

Персонал та викладацький склад школи створюють затишну та турботливу атмосферу проживання та вимогливе ставлення до навчання. Для учнів обов'язковою є шкільна форма, яку можна придбати на території Glenalmond College.

У коледжі навчаються 80% дітей із Великобританії та 20% дітей з інших країн.

Серед випускників є безліч відомих людей, які досягли успіхів у мистецтві, спорті, науці, журналістиці, політиці та інших сферах.

Для ознайомлення з умовами проживання та навчання допускається відвідування території школи та пробних занять.

Відеопрезентація школи

Інфраструктура


На території 300 акрів (120 гектарів) розташовані окремі навчальні та житлові корпуси, збудовані в неоготичному стилі. Крім того, тут є медичний центр, спортивні майданчики та фітнес-зал, художня школа, театральна зала, басейн, бібліотека та інші будівлі. У коледжі є все необхідне обладнання для проведення активного відпочинку, подорожей та захоплень у вільний від навчання час.


Репутація


Школа регулярно перевіряється Королівською службою (HM Inspectors from Education Scotland) та державною службою (Care Inspectorate) з контролю освіти; високі результати перевірок відображаються у щорічних звітах.
Школа регулярно нагороджується за здоровий спосіб життя учнів, зокрема у 2014 році отримала нагороду «За здорове харчування» (Healthy Eating Plus Award).


Розташування


Glenalmond College розташований за 13 км від міста Перт в центрі Шотландії, далеко від промислових центрів, в екологічній зеленій зоні.
Місто Перт – один із історичних центрів Шотландії, знаходиться поблизу Скунського абатства, в якому зберігається Камінь Долі, на якому коронуються шотландські монархи. В даний час Перт – великий торговий та фінансовий центр, з населенням 44 тис. жителів.
Проїзд до школи від міжнародних аеропортів в Единбурзі та Глазго займає 1 годину автомобільним або залізничним транспортом.


 • кураторство коледжу здійснюється товариством колишніх учнів школи (OG), які надають спонсорську допомогу школі, а також сприяють працевлаштуванню її випускників;
 • у Glenalmond College дотримуються шотландські традиції;
 • над кожним учнем веде кураторство окремий викладач школи, який допомагає виявити його найкращі здібності та рекомендує напрями навчання для досягнення більших успіхів;
 • широка освітня програма і технічна база школи сприяють повної самореалізації учнів у творчості, гуманітарних та точних науках, що дозволяє виявити їх можливості для вибору майбутньої спеціальності;
 • затишні умови проживання у екологічній зоні;
 • сильна мовна підготовка та практика спілкування з носіями англійської мови.


Перспективи та можливості


Навчальний план та програми тестування, що проводяться в коледжі, сприяють визначенню студентом подальшої професійної діяльності.

Навчальна програма складена з урахуванням вимог Оксфорда, Кембріджа та інших провідних світових університетів, що підвищує гарантію вступу до цих університетів та, відповідно, після закінчення одного з них отримання будь-якої престижної роботи.

Крім того, сприяння у працевлаштуванні надається колишніми учнями школи (OG).


До коледжу приймаються діти 12-18 років за результатами тестування для молодших класів та іспитів для старших класів. Для іноземних громадян обов'язковий іспит на знання усної та письмової англійської мови, що відповідає рівню 4.0 IELTS.

У коледжі прийнято 6-денне навчання.

Для учнів передбачено стипендію, розмір якої залежить від рівня знань учня, що визначаються тестуванням, або встановлюється на індивідуальних умовах.


Середня школа


У середній школі проводиться навчання за загальноосвітньою програмою GCSE (General Certificate of Secondary Education).

Навчальна програма середньої школи надає максимальний вибір предметів, щоб надати учневі можливість визначити предмети, що його цікавлять, для подальшого більш поглибленого вивчення.

Після проходження навчання у середній школі учень складає іспити з 7-9 предметів та отримує загальне свідоцтва про середню освіту.


Старша школа


У старшій школі проводиться навчання протягом 2 років за програмою A-Level.

У ході навчання за програмою A-Levels обов'язковим є вивчення 8-9 предметів, які учень обирає за своїм бажанням з 15-20 запропонованих школою (Мистецтво, Дизайн, Біологія, Хімія, Історія, Технології дизайну, Драматична майстерність, Економіка, Економіка та бізнес, Англійська література, Географія, Історія мистецтв, Латинська мова, Математика, Іноземні мови, Музика, Філософія, Фізична культура, Фізика, Психологія, Історія релігії), залежно від того, яким напрямом студент планує подальше навчання в університеті.

Після навчання за програмою A-Levels учень складає іспити та отримує диплом про повну середню освіту.

У вільний від навчання час у школі організовано безліч програм активного відпочинку та захоплень із кваліфікованими викладачами. У школі є все необхідне обладнання для професійних занять мистецтвом, спортом, музикою (туризм, музика, гра на волинці, акторська майстерність, баскетбол, крикет, легка атлетика, футбол, гольф, лакрос, нетбол, поло, верхова їзда, англійська лапта, регбі , вітрильний спорт, стрілянина, катання на лижах, плавання, теніс, волейбол та інші).

Проживання в комфортних житлових корпусах домашнього типу, розташованих на території школи. Учні проживають у кімнатах по 3-4 особи. Крім того, в житлових корпусах є кімната для відпочинку, кухня, кімнати для ігор і кімната для занять.

У школі організовано триразове харчування у шкільній їдальні.

Крім того, для учнів середньої школи передбачено обов'язкові готові сніданки, а учні старшої школи можуть приготувати собі сніданок самостійно на кухні житлового корпусу.

У школі приділяється велика увага етикету та дієтичному харчуванню. Компанія Chartwells протягом 15 років постачає для школи їжу, виготовлену висококваліфікованими кухарями. Учні отримують здорове та повноцінне харчування зі зниженим вмістом солі та цукру, без використання смаження та насичених жирів.

Початкова школа:

Навчання та пансіон за 1 академічний рік – £26565.

Стара школа:

Навчання та пансіон за 1 академічний рік – £41145.

У вартість включено:

 • навчальні матеріали;
 • державні податки за іспити;
 • заняття у післяосвітній час та вихідні дні;
 • wi-fi та технічна підтримка;
 • прання, ремонт одягу.

Додатково оплачуються:

 • авіаперельот, трансфер;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все