100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Earlscliffe College
на вибір, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: около 80

Старша школа: вересень, січень, квітень від £40950 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, квітень від £40950 на рік

Главный вид Earlscliffe College Комната отдыха в резиденции Earlscliffe College Холл в Earlscliffe College Отдых у камина в Earlscliffe College Место для обеда в Earlscliffe College Место для обеда Earlscliffe College Комната студента в Earlscliffe College Комната студента в Earlscliffe College Комната студента в Earlscliffe College Earlscliffe College
Earlscliffe College
на вибір, Велика Британія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1870
Кількість студентів: около 80

Старша школа: вересень, січень, квітень від £40950 на рік

Підготовка до університету: вересень, січень, квітень від £40950 на рік

Дані оновлені

Міжнародний коледж Earlscliffe розташований у місті-порту Фолкстоун на південному узбережжі Англії. Всього за годину їзди поїздом звідси можна дістатися Лондон, а за годину польоту літаком – до Парижа і Брюгге.

Earlscliffe займається навчанням дітей віком від 15 до 19 років. Коледж пропонує програму освіти на рівні A-level, готує учнів до вступу до університету. Кількість учнів у класах невелика – по 9 осіб, тож кожен отримує достатньо уваги для успіху у навчанні.

По середах, у вихідні дні та вечорами, студенти грають у ігри (сквош, футбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс) та активно проводять час. У літній період відкриті поля для тенісу та гольфу. Неподалік коледжу розміщені поля для гольфу British Open venue та Royal St. George's at Sanwich, які можуть відвідувати студенти Earlscliffe.

Завдяки значним інвестиціям, навчальні класи та лабораторії Earlscliffe реконструйовано у 2011 році. Але все ж таки, гарний вікторіанський фасад коледжу залишився незайманим.

Інфраструктура

На території коледжу розташовані тренажерний зал, великий критий басейн, майданчики для гри в теніс, поле для гольфу, 3 пансіонати, бібліотека, в яку поставляється свіжа преса (The Times, The British Medical Journal, The New Scientists) .

Відеопрезентація школи:

Репутація

 • Earlscliffe коледж займає 38 місце у Великій Британії за результатами A-Level;
 • щорічно студенти коледжу беруть участь у Фестивалі Науки університету Cambridge;
 • студенти, які досягають успіху в математиці та природничих науках, успішно беруть участь у щорічному конкурсі “Senior UK Mathematics Challenge Competition”.

Коледж щороку спонсорує творчі виставки студентів. Двічі на тиждень влаштовує майстер-класи із відомими політиками, музикантами, художниками, бізнесменами, спортсменами, медичними працівниками, філософами.

Керівництво коледжу організовує регулярні екскурсійні поїздки до Лондона, Парижа, Бельгії та на північне узбережжя Франції.

Щотижня студенти добровільно надають волонтерську підтримку у будинках для людей похилого віку, лікарнях, школах, благодійних магазинах.

A Level (2 роки). Програма навчання спрямована на підготовку до університету. Із запропонованих дисциплін (історія, географія, математика, економіка, хімія, біологія, фізика, політологія, французька, російська, арабська, китайська, іспанська, японська, турецька та інші мови) студенти повинні вибрати 4. На вивчення кожного предмета виділено 9 уроків у тиждень.

International Transition Year (1 рік). Підготовчий курс для студентів пропонує наступний перелік предметів: англійська, математика, природничі науки, гуманітарні науки.

Business Diploma (1 рік). Курс складається з 6 модулів, що охоплюють аспекти бізнесу та управління. Для учнів старше 16 років.

University Foundation Year (1 рік). Програма підготовки вступу до університету для студентів із закінченою середньою освітою.

English for Academic Purposes (1-3 семестри). Базова програма підготовки до A-Level.

EPQ Розширений проект – це шанс для студентів завершити дослідницький проект з обраного предмета.

Пансіонати для студентів кардинально реконструйовано у 2014 році. Одне приміщення розраховане для дівчаток, інші два – для хлопчиків. Номери двомісні з власною ванною кімнатою. У кожного студента є своя вбиральня та робоче місце. Безкоштовний Wi-Fi. Їдальня знаходиться на території коледжу Earlscliffe. Харчування 3-х разове та різноманітне: англійська, японська, мексиканська, індійська кухні. Будь-які дієтичні потреби можуть бути включені в меню на індивідуальний запит.

Для студентів A-Level, International Transition Year, University Foundation Year вартість повного пансіону £40950 на рік. 

Обов'язкові внески:

 • реєстраційний внесок – £295;
 • депозит - £2785;
 • CAS (для student visa) - £215.

Додатково оплачується:

 • авіаперельот, трансфер;
 • опікунство;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • послуги компанії Karandash.

 

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все