100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Kilgraston School
Пертшир, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для дівчаток
Мова: англійська
Кількість студентів: 340

Початкова школа: вересень від £34200 на рік

Середня школа: вересень від £34200 на рік

Старша школа: вересень від £42045 на рік

Главное здание Kilgraston School Аллея Kilgraston School Выпускники Kilgraston School Kilgraston School Досуг студентов Kilgraston School Урок музыки в Kilgraston School Студенты с преподавателем Kilgraston School Студенты Kilgraston School Занятия конным спортом в Kilgraston School Kilgraston School
Kilgraston School
Пертшир, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для дівчаток
Мова: англійська
Рік заснування: 1930
Кількість студентів: 340

Початкова школа: вересень від £34200 на рік

Середня школа: вересень від £34200 на рік

Старша школа: вересень від £42045 на рік

Дані оновлені

Школа Kilgraston була заснована в 1930 організацією Святе серце (Sacred Heart). Основна будівля школи – особняк, збудований у 1800 році. У школі постійно проводиться модернізація будівель та обладнання. Так, за останні 5 років було переобладнано спортивний комплекс, музичну студію, навчальний корпус старшої школи, науковий центр та театральний зал.

Висококваліфікований склад викладацького та персоналу школи створюють затишну та турботливу атмосферу проживання та вимогливе ставлення до навчання. У школі обов'язковою є шкільна форма, яку можна придбати прямо на території.

У Kilgraston School навчаються діти із Великобританії та інших країн світу. Учні школи можуть проходити навчання в школах інших країн, які є учасниками міжнародної організації Sacred Heart Schools.

Репутація

Учні школи традиційно займають найвищі екзаменаційні оцінки у Великій Британії, у тому числі навіть діти з дислексією, що підтверджує акредитація Ради з реєстрації шкіл Великобританії з навчання дітей з дислексією.

Шотландська екзаменаційна система високо оцінюється провідними світовими університетами та прирівнюється до вступних оцінок університетів Групи Рассел, Санкт-Ендрю, Ватерлоо в Канаді, Оксфорд та Кембридж.

Постачальник харчування школи акредитований та регулярно проходить перевірки організацією «За здорове харчування» (Healthy Eating Plus Award).


Відеопрезентація Kilgraston School:

Інфраструктура


На території школи, що займає 29 гектарів, розташовані окремі навчальні та житлові корпуси. Крім того, тут є спортивна зала, кінна школа, басейн, бібліотека та інше. У Kilgraston School є все необхідне обладнання для проведення активного відпочинку, подорожей та захоплень у вільний від навчання час.


Розташування


Kilgraston School розташована у маленькому містечку Брідж оф Ерн з населенням 2,3 тис. осіб, поблизу великого торгового та фінансового центру Перт. Школа знаходиться в мальовничій місцевості в оточенні зелених долин, гір, річок та узбережжя Північного моря.

Проїзд до школи від міжнародних аеропортів в Единбурзі та Глазго займає 1 годину автомобільним або залізничним транспортом.

 • широка освітня програма і технічна база школи сприяють повної самореалізації учнів у творчості, гуманітарних та точних науках, що дозволяє виявити їх можливості для вибору майбутньої спеціальності;
 • наявність кінної школи;
 • високі досягнення у навчанні дітей з дислексією;
 • висока кваліфікація викладачів та вихователів;
 • затишні умови проживання у екологічній зоні;
 • висока мовна підготовка та практика спілкування з носіями англійської мови;
 • більшість випускників школи продовжують своє навчання за різними спеціальностями у престижних Університетах Великобританії та за кордоном.


Перспективи та можливості

Реєстрація в каталозі ISCO та у службі підбору персоналу (Higher Education Guidance Service) сприяє вибору ученицею затребуваної спеціальності.

До школи приймаються діти після проходження тестування для молодших класів та іспитів для старших класів. Учні з різних країн віком від 8 до 18 років постійно мешкають у школі.

Для іноземних громадян обов'язковим є складання іспиту на знання англійської мови, що відповідає рівню 4 IELTS, рекомендації з попередньої школи та виписки оцінок за попередні роки.

У школі проводиться навчання дітей 8-13 років у початковій школі (Prep School), 14-16 років – у середній школі (Middle School) за програмою GCSE (General Certificate of Secondary Education), 7-18 років – у Старшій школі (Sixth Form) за програмою A-Level.

Для навчання обов'язкова наявність у учениці iPad Mini чи iPad.

Можливе отримання стипендії для найталановитіших дітей у мистецтві, музиці, спорті та верховій їзді, які визначаються за конкурсом, або для дітей із незабезпечених сімей на розсуд адміністрації школи.

 • Початкова та середня школа

При навчанні у початковій та середній школі найвищий пріоритет надається таким предметам: англійська мова, французька мова, математика, точні науки, технології, історія, географія, музика, театр, мистецтво, фізкультура, релігійне виховання з вивченням латинської мови.

Програма спрямована на підвищення здібностей навчання та навичок мислення.

 • Старша школа

Навчання у старшій школі за програмою A-Levels проходить з кількох обов'язкових предметів (не більше 10), залежно від того, яким напрямом студент планує подальше навчання в університеті. Учень вибирає обов'язкові предмети на власний розсуд з 15-20 запропонованих школою: Мистецтво, Дизайн, Біологія, Хімія, Історія, Технології дизайну, Драматична майстерність, Економіка, Економіка та бізнес, Англійська література, Географія, Історія мистецтв, Латинська, Математика, Іноземні мови, Музика, Філософія, Фізична культура, Фізика, Психологія, Історія релігії.

Основна мета програми – використання всього потенціалу учня та надання йому впевненості у своїх силах для вступу до університету за напрямами гуманітарних, точних наук, у творчості чи спорті.

Після закінчення навчання за програмою A-Levels складаються іспити, які є вступними іспитами для вступу до Університету, видається диплом про повну середню освіту.

У школі організовано різноманітні програми активного відпочинку та захоплень під управлінням кваліфікованих викладачів у вільний від навчання час, участь у змаганнях. Для учнів надається необхідне обладнання для професійних занять (мистецтво, музика, акторська майстерність, спорт, туризм, футбол, гольф, верхова їзда, регбі, катання на лижах, плавання, теніс, бадмінтон, крикет, танці, карате, скелелазіння, регбі, йога та інші).

Проживання у комфортабельних житлових корпусах поруч із навчальними корпусами, учениці молодших класів живуть у кімнатах по кілька осіб, старших класів – по одній у кімнаті. Крім того, в житлових корпусах є кімната для відпочинку, кухня, кімнати для ігор і кімната для занять. У корпусах цілодобова присутність вихователя.

Харчування 4-разове.

Школа пропонує учням смачне, різноманітне та збалансоване харчування, приготовлене кухарями мережі Inspire, що становить 90% усіх закладів громадського харчування Шотландії. Меню містить вегетаріанські страви, десерти або свіжі фрукти, можна замовляти окремі страви для щоденного харчування. М'ясні страви готуються із яловичини високої якості місцевого виробництва.

 • Початкова та середня школа – £11400 у триместр (£34200 на рік).
 • Старша школа – £14015 у триместр (£42045 на рік).

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • навчальні матеріали;
 • державні податки за іспити;
 • заняття у післяосвітній час та вихідні дні;
 • wi-fi;
 • прання;
 • трансфер.

Додатково оплачуються:

 • реєстраційний збір - £100
 • гарантійний депозит - £3500
 • авіаперельот;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все