100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Cobham International School
Кобхем, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 1500

Середня школа: серпень від £51470 на рік

Старша школа: серпень від £51540 на рік

Вид сверху на Cobham International School Занятие в Cobham International School Студенты Cobham International School Спортивные занятия в Cobham International School Оркестр в Cobham International School Бассейн Cobham International School Теннисное поле Cobham International School Комната для мальчиков Cobham International School Комната для девочек Cobham International School Cobham International School
Cobham International School
Кобхем, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 1500

Середня школа: серпень від £51470 на рік

Старша школа: серпень від £51540 на рік

Дані оновлені

Cobham International School - міжнародна школа-пансіон, в якій навчаються та проживають діти з понад 100 країн віком від 12 до 18 років.

Щоб заповнити відсутність близьких та переключити увагу від навчальної програми, у школі організовані такі обов'язкові заходи, що розвивають як: історичні екскурсії та подорожі, відвідування музеїв, пам'яток та постановок провідних світових театрів Лондона та Великобританії, а також різноманітні заходи школи.

Підтримку вказаних заходів надають такі компанії, як KORI Community Partnership, Outward Bound, Duke of Edinburgh, World Challenge Namibia, Mid-Winter Ski Trip.

У вільний від навчання час особлива увага педагогів приділяється особистісному зростанню та розвитку лідерських якостей.

Кожен учень розподіляється до куратора-викладача, який допомагає розвивати особистіcні якості, справлятися з питаннями по уроках, відносинами з вчителями та учнями, а також контролює дотримання навчальної програми. У школі також є консультанти, адвокати та медсестра.

Під управлінням креативних викладачів у школі організовано різноманітні програми активного відпочинку та захоплень у вільний від навчання час. Для учнів надається необхідне обладнання для професійних занять (мистецтво, музика, акторська майстерність, спорт, туризм, футбол, плавання, теніс, танці, регбі та інші), а також для проведення культурних та спортивних заходів локального та міжнародного рівня.

У школі організовано 57 спортивних команд та 60 клубів, які завойовують нагороди у місцевих та міжнародних змаганнях.

Батьки учнів школи автоматично стають учасниками Батьківської шкільної організації (PSO, Parent-School Organisation), основні функції якої – підтримка школи та учнів.

Батьківська шкільна організація щорічно проводить пікнік для нових учнів та їхніх батьків на території школи для ознайомлення з умовами навчання.

Інфраструктура

На території школи, яка займає понад 50 гектарів, є:

 • оснащені найвищому рівні сучасні навчальні приміщення;
 • інтерактивний навчальний центр;
 • басейн;
 • кафе;
 • Центр Мистецтв;
 • новий театр;
 • спортивний центр з численними залами, майданчиками та спорудами.

На всій території школи є Wi-Fi.

Відеопрезентація Cobham International School:

Репутація

Робота школи регулярно перевіряється та отримує найвищі оцінки від Інспекції Незалежних Шкіл (Independent Schools Inspectorate, ISI).
Дані про процес навчання школи та досягнення її учнів регулярно аналізуються Інститутом соціальних досліджень ISST (The International Society for Study of Time) та публікуються у провідних виданнях Великобританії, таких як KronoScope, Time's News.
Школа є учасником Ліги плюща та Рассел Груп (Ivy League & Russell Group), що відрізняє школу високою якістю освіти та дозволяє отримувати дослідницькі гранти та докторські ступені як британським студентам, так і багатьом студентам з інших країн.
Перша міжнародна та єдина школа в Європі, що пропонує програму Advanced Placement Capstone Diploma.
Міжнародна школа Кобем є основним конкурентом Американської школи в Лондоні (American School of London) і визнана однією з найкращих у Великій Британії у напрямку розвитку лідерських якостей та досягнення особистих цілей.


Розташування

Навчальний заклад розташований у передмісті Лондона – містечку Кобхем, до якого від центру Лондона можна дістатися за 30 хвилин.
Кобхем – це містечко з малоповерховими спорудами, що передають колорит Стародавньої Англії. Містечко знаходиться в парковій зоні, поблизу парку Колн Веллі. Населення 9 тис. чоловік.
Прекрасне транспортне сполучення дозволяє відвідувати одну з найунікальніших столиць світу та отримати максимальний доступ до його багатої культури, ресторанів, сучасних розважальних та спортивних заходів.


 • широка освітня програма та технічна база спрямовані на виявлення всіх здібностей учнів для вибору майбутньої спеціальності;
 • індивідуальне кураторство учня із боку керівника;
 • комфортні умови проживання у екологічній зоні;
 • висока мовна підготовка та практика спілкування з носіями англійської мови;
 • більшість випускників школи продовжують своє навчання в престижних Університетах Великобританії та за кордоном з різних спеціальностей;
 • інноваційні програми та технічні засоби навчання;
 • навчання проходить за британською та американською програмами;


Перспективи та можливості

Сувора академічна програма гарантує вступ до провідних університетів світу та здобуття престижної спеціальності.

Програми школи надихають учнів на вивчення кількох навчальних дисциплін, стати успішними та відповідальними громадянами світу.

Школа пропонує комплексний навчальний план здобуття вищої освіти, який задовольняє потреби та амбіції всього міжнародного студентського співтовариства та відповідає міжнародним стандартам, а також спрямований на знання у галузі мов, особистості та суспільства, експериментальних наук, математики, мистецтва. Навчання відбувається з використанням сучасних інформаційних технологій, iPad та мобільних технологій. Академічний рік складається з 2 семестрів і триває з серпня до червня.

 • Середня школа (Middle School)

Програма дозволяє розкрити в учнях академічний, соціальний, емоційний та творчий потенціал. Крім основних академічних предметів учні також вивчають: іноземні мови, драматичне та музичне мистецтво, здоров'я та інше.

 • Старша школа (High School)

Всесвітньо популярний навчальний план спрямований на підготовку для отримання диплому Міжнародного бакалавра (International Baccalaureate Diploma), яка проходить під керівництвом досвідчених викладачів, використовуючи методи мотивації та заохочення.

Школа надає умови для вивчення максимальної кількості предметів, співпраці та позакласних заходів, участі у різних факультативах та клубах.

 • Диплом міжнародного бакалавра (International Baccalaureate Diploma Programme, IBDP)

Програма передбачає навчання з 6 груп предметів: мова та література, знання мови, особистість та суспільство, експериментальні науки, математика, мистецтво.

У процесі навчання студенти набувають навичок критичного мислення та розширеного есе, беруть участь та проявляють ініціативу в локальних та глобальних проектах та благодійних роботах.

Випускникам школи, які пройшли навчання та отримали 24 бали після проходження тестування, видається диплом IBDP.

 • Advanced Placement courses, AP

Навчання проходить поглиблено з таких предметів: англійська мова та література, статистика, літочислення, історія Європи, географія, макроекономіка, мікроекономіка, історія США, психологія, хімія, біологія. Випускників за програмою АР, які продемонстрували видатні досягнення на випускних іспитах, нагороджують стипендією і, безумовно, можуть подавати документи до найрейтинговіших університетів світу.

 • Advanced Placement International Diploma, APID

Програма спрямована на здобуття ступеня бакалавра та підготовку для навчання в університетах інших країн.

 • Advanced Placement Capstone Diploma, APCD

Програма спрямована на здобуття ступеня бакалавра за інноваційною програмою, спрямованою на розвиток критичного мислення. Стимулює дослідницькі, аргументаційні, комунікаційні, письменницькі та професійні навички.

 • Highly Able Programme

Програма для підвищення рівня підготовки перед вступом до університету.

 • US High School Diploma with Honours, US Diploma

Усі випускники школи, які отримали 20 балів та вище на випускних іспитах, отримують диплом US Diploma. Для отримання An Honours Diploma необхідно 24 бали.

Проживання в комфортабельних резиденціях, розташованих поруч із навчальними корпусами та оточених прекрасним видом на паркову та спортивну зони. Житлові корпуси поєднують у собі сучасні умови та атмосферу турботи, безпеки, підтримки та дружелюбності.

Учні мешкають по 2 особи в одній кімнаті з особистою ванною кімнатою. Кімнати обладнані всіма необхідними меблями, у просторих холах кожного житлового корпусу є телевізор та DVD-плеєр, пральня та невелика кухня.

Харчування учнів передбачено у новій їдальні, розташованій поруч із навчальним корпусом. Організовано 3-разове харчування (сніданок, ланч, обід) багатонаціональною, різноманітною, свіжою та поживною їжею, приготовленою на місцевій кухні кваліфікованими кухарями. У меню щодня присутні овочі, фрукти, молочні продукти та м'ясо місцевих виробників за принципом від "ферми до вилки".

Студенти мають можливість платити за харчування або за допомогою біометричного відбитка пальця або за допомогою системи Upay, що забезпечує високу швидкість обслуговування.

7-8 клас (вік 12-14 років)
£48520
9-10 клас (вік 14-16 років)
£51470
11-12 клас (вік 16-18 років)
£51540

Схема оплати:

 • передоплата за 21 та більше днів до приїзду – £2500;
 • передоплата за 20 і менше днів до приїзду– £5000;
 • передоплата у квітні за кожний наступний академічний рік – £2500.

У вартість включено:

 • навчальні матеріали;
 • державні податки за іспити;
 • заняття у післяосвітній час та вихідні дні;
 • wi-fi;
 • прання;
 • трансфер.

Додатково оплачуються:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • комісія на розвиток школи (при вступі) – £1000;
 • комісія за подання заявки на вступ £200 (не гарантує вступ та не повертається при не вступі);
 • реєстраційний депозит £2500 (не повертається після закінчення школи);
 • туристичні поїздки;
 • зовнішні іспити;
 • подання анкети на вступ до університету;
 • церемонія вручення дипломів;
 • відшкодування вартості втраченого/зламаного iPad або книг;
 • додаткові заняття;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все