100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Bedford School
Бедфорд, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для хлопчиків
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: около 1100

Початкова школа: вересень від £20790 на рік

Середня школа: вересень від £24690 на рік

Старша школа: вересень від £30489 на рік

Орекстр Bedford School Студенты Bedford School Театральная постановка в Bedford School Рождество в Bedford School Bedford School
Bedford School
Бедфорд, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для хлопчиків
Мова: англійська
Рік заснування: 1552
Кількість студентів: около 1100

Початкова школа: вересень від £20790 на рік

Середня школа: вересень від £24690 на рік

Старша школа: вересень від £30489 на рік

Дані оновлені

Bedford School – це класична приватна англійська школа для хлопчиків. Навчальний заклад було засновано в 1552 році, за правління короля Едварда VI і вважається однією з найстаріших шкіл для хлопчиків на території Великобританії. У 1811 р. школа набула статусу "boarding" (з можливістю проживати в шкільному гуртожитку під час навчання), а в 1891 р. перемістилася в кампус, в якому вона розміщується вже майже півтора століття. У 2000-х на території кампуса було збудовано: бібліотеку, музичну школу, власні обсерваторію та планетарій. Незважаючи на свою багату історію, навчальний заклад постійно розвивається і через сторіччя залишається одним із найкращих на території країни. Школа є частиною The Harpur Trust – одного з 200 найбільших благодійних фондів у всьому Сполученому Королівстві. Основними принципами виховання у школі є чесність, прагнення та старання. Bedford School налічує десятки відомих випускників, серед яких відомий комедіант Ель Мюррей, політик Педді Ешдаун та ін.

Інфраструктура

Bedford School складається з двох шкіл: Prep School – молодша школа та Upper School – старша школа. У головному будинку кампуса, який є “серцем” старшої школи, знаходяться добре обладнані класні та комп'ютерні кімнати. Також на території навчального закладу розташувалася бібліотека з багатьма корисними ресурсами, які можуть бути використані як під час навчання, так і під час позакласних занять. Окреме місце в кампусі займають будинки з повністю обладнаними навчальними лабораторіями для проведення наукових досліджень, музична та художня школи, театр, обсерваторія та планетарій, центр відпочинку та занять спортом, ігрові поля, а також обідні зали та зали для проведення різноманітних заходів – виставок, виступів , концерти.

Розташування

Bedford School – це класична англійська приватна школа для хлопчиків, яка знаходиться у головному місті церемоніального графства Бедфордшир – Бедфорді, в Англії, на березі річки Уз. Графство Бедфордшир розташоване у Східній Англії, яке омивається Північним морем. Місто Бедфорд знаходиться в одному регіоні з такими великими містами як Лутон, Кембридж і Норідж і розташоване всього за 80 км від Лондона.

 • єдина школа у всьому Сполученому Королівстві, яка має власну обсерваторію та планетарій;
 • одна із передових та найстаріших англійських приватних шкіл для хлопчиків від 7-18 років, яка пропонує як денне навчання, так і навчання з проживанням на території школи;
 • Навчальний Центр школи (Bedford Study Centre), де проводиться підготовка учнів до вступу до вищих навчальних закладів, акредитована міжнародною організацією – Британська Рада;
 • освітній процес у Bedford School розвиває такі якості своїх учнів як: чесність, порядність, шляхетність, відповідальність, прагнення, допитливість. Навчання спрямоване не лише на придбання обов'язкових знань та навичок, а й на розвиток креативності та впевненості у власних силах.

Перспективи та можливості

Випускники Bedford School успішно складають іспити, отримують сертифікат про середню освіту та продовжують навчання у найкращих англійських та світових університетах. Протягом свого існування школа налічує багато видатних особистостей, котрі колись були учнями цього навчального закладу: відомий англійський письменник Джон Фаулз; політик Педді Ешдаун; легендарний весляр Джек Бересфорд та ін.


Bedford School складається з:

Prep School – молодша школа, навчання якої починається з 7-ми років. На цьому етапі шкільна освітня програма націлена на розвиток індивідуальних здібностей та талантів кожної дитини. Окрім загальноосвітніх предметів – математика, наука та технологи, мови, вивчають мистецтво, гру на різних музичних інструментах, драму. Навчання у Prep School закінчується у 13 років.

Upper School – старша школа, де розпочинають навчання з 13-ти років. На цьому етапі шкільна програма стає більш насиченою, вивчають мови, прикладні науки, гуманітарні науки, займаються спортом та творчим розвитком. У Upper School навчання націлене на розвиток впевненості у власних силах та критичного мислення, які стануть у нагоді кожному хлопчику у його подальшому навчанні та подальшому житті. У Bedford School закінчують навчання у 16 чи 18 років. У 18 років закінчують навчання ті учні, які вступають у два останніх класи старшої школи Sixth Form, у яких зазвичай, виходячи з британської освітньої системи, відбувається підготовка до отримання сертифіката про середню освіту, для подальшого вступу до вищих навчальних закладів.

Для іноземних студентів, які навчаються у Bedford School проживання передбачене на території школи у повністю мебльованих, просторих та світлих кімнатах. Учні проживають в одно- або двомісних кімнатах, переважно з дітьми, які розмовляють іншою мовою. Це допомагає швидше адаптуватися до англомовного середовища. Крім того, школа пропонує окреме приміщення для проживання батьків, які можуть відвідувати своїх дітей у будь-який час. Bedford School пропонує збалансований раціон смачної та корисної їжі для своїх учнів.

Школа
Вартість за рік
Молодша (7-13 років)
£25317
Старша (13-16 років)

£30057
SixthForm (16-18 років)
£37113

У вартість включено:

 • навчання;
 • більшість навчальних матеріалів;
 • проживання;
 • живлення;
 • позакласні заходи

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • медична страховка;
 • реєстраційний внесок – £100;
 • депозит (підтвердження місця) – від £500;
 • додатковий депозит для іноземних студентів – £8500
 • інші витрати (додаткові індивідуальні уроки музики, співу, репетитори зі шкільних предметів) – від £40 на годину;
 • послуга опікунства;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все