100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Dulwich College
Лондон, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для хлопчиків
Мова: англійська
Кількість студентів: около 1500

Початкова школа: вересень від £47949 на рік

Середня школа: вересень від £47949 на рік

Старша школа: вересень від £47949 на рік

Главный вид Dulwich College холл Dulwich College Внутренний двор Dulwich College Внутренний двор Dulwich College Вид сбоку на Dulwich College Dulwich College
Dulwich College
Лондон, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для хлопчиків
Мова: англійська
Рік заснування: 1619
Кількість студентів: около 1500

Початкова школа: вересень від £47949 на рік

Середня школа: вересень від £47949 на рік

Старша школа: вересень від £47949 на рік

Дані оновлені

Dulwich College – це державний класичний британський коледж, який розташований у передмісті Лондона – містечку Далвіч. У 2019 році з моменту заснування коледжу виповнилося 400 років. Це один із найдавніших освітніх навчальних закладів Британії, де тісно переплелися найкращі традиції, які трепетно зберігаються і до цього дня, і передові методи навчання. Можна легко відчути себе учнем Хогвардса, прогулюючись старовинними корпусами, де за 400 років навіть стіни вже давно стали професорами.

Відеопрезентація

Інфраструктура


Керівники коледжу пильно стежать за тим, щоб навчання студентів проходило на найвищому рівні і щоб вони могли як слід відпочити після виснажливих занять. Студенти повністю забезпечуються усіма потрібними матеріалами. У їхньому розпорядженні лабораторія з новітнім обладнанням, яка одночасно поєднує науку та мистецтво, велику бібліотеку із середньовічними фондами, археологічний музей, картинну галерею з роботами Франциско Пісарро та екземплярами з колекцій монархів. Вочевидь, що навчальний процес відбувається у затишних аудиторіях зі склепінчастими стелями, де слухали лекції безліч діячів Британії. Примітно, що коледж розташувався в безпосередній близькості від Кембриджа і Оксфорда, з якими коледж має договори про співпрацю. З таким значним оточенням студенти повністю сконцентровані на навчанні та особистісному зростанні – кожен зацікавлений у майбутньому стати новим Ньютоном та Хокінгом.

Студенти можуть добре розім'ятися після навчання на просторих стадіонах. У коледжу 12 стадіонів для регбі, 10 футбольних полів, 8 полів для крикету та 3 тенісних корти. Крім того, величезний спортзал із 25 метровим басейном. Слід зазначити, що регбі є національним британським надбанням і коледж має свою юнацьку команду, яка збирає на свої ігри величезну кількість уболівальників. Крім цього в сільській місцевості обладнаний туристичний стаціонар, де учні можуть подихати свіжим повітрям, і находитися досхочу по наймальовничішим ландшафтам Національного парку Брекон Бекон. Звичайно ж, всі вони можуть легко відвідати Лондон і Вестмінстерське абатство, ознайомитися з визначними пам'ятками та складовими британської культури, адже до них не більше години їзди.


Репутація


Dulwich College був заснований в 1619 сіром Едвардом Алленом - відомим на той час аристократом і меценатом, і спочатку був призначений для виховання в його стінах національної еліти. Найбільші політики та державні діячі є покровителями коледжу. Він дбайливо береже свою історію і пильно стежить за новітніми інноваціями, щоб дати своїм студентам усе найкраще.

За минулий рік 120 студентів мали 100% успішність з усіх дисциплін і добре закінчили навчальний рік. Близько 30 випускників коледжу було прийнято в Оксфорд та Кембридж без іспитів. Практично всі студенти після закінчення отримують престижні сертифікати IGCSE та GCSE – які відіграють вирішальне значення для майбутнього вступу до технічних університетів.

 • має тісні зв'язки з передовими вузами, серед яких Оксфорд та Кембридж;
 • займає найвищі рейтинги серед освітніх закладів;
 • випускники отримують сертифікати IGCSE та GCSE;
 • престижний та старовинний коледж;
 • нова апаратура в лабораторіях та бібліотеках;
 • величезні стадіони та спортивні майданчики;
 • студії з інтересів та центри мистецтва;
 • Лондон у годині їзди.


Перспективи та можливості


Оскільки Dulwich College – це класичний британський коледж, то треба говорити про нього як про серйозний стартовий майданчик для подальшого навчання університету. Студентів готують як для гуманітарних, так і для технічних вишів. Дуже великий акцент зроблено на різноплановій підготовці, але студенти можуть самі вибирати, що їм більше до вподоби. Випускники отримують сертифікати IGCSE та GCSE та користуються рядом привілеїв. Найуспішніші з них можуть вступати до ТОПових світових вишів за спрощеною схемою.

Junior School – є невід'ємною частиною коледжу, розділяючи ті самі цілі та цінності, але має відмінні та спеціальні якості молодшої шкільної освіти. Академічна програма досить широка і дозволяє врахувати усі їхні індивідуальні інтереси та таланти, зацікавити дитину для подальшого навчання. Головні предмети на даному етапі – це англійська мова, математика, точні науки, історія, географія, релігія та теологія, сучасні мови, музика та образотворче мистецтво, театр та драма, технологія проектування, інформаційні технології, фізкультура.

Lower School (7-8 клас) – акцент для цієї школи робиться у надбанні та розробці обґрунтованих наукових та організаційних навичок. Вивчаються такі предмети, як: мистецтво, китайська мова, дизайн та технології, драма, англійська мова, французька чи іспанська мови, географія, історія, інформаційні технології, латинська, математика, музика, релігія та теологія, точні науки. Крім того, щотижня всім хлопчикам відводиться два заняття для ігор.

Middle School (9-11 клас) – у цей період починається серйозна підготовка та формування вузькопрофільних спеціальних навичок. Студенти ґрунтовно готуються до складання іспитів IGCSE та GCSE.

Вводяться нові предмети та поглиблюються старі: математика, фізика, хімія, біологія, географія, історія, релігія та теологія, дизайн та технології, музика, англійська мова, французька або іспанська мови, фізкультура.

У 10 та 11 класі освітня програма передбачає, що студенти повинні вибрати по одному предмету з наступних груп для факультативів:

Група 1 - історія, географія, релігія та теологія.

Група 2 - німецька, технологія проектування, латинська, релігія та теологія, іспанська, китайська, географія, французька, образотворче мистецтво.

Група 3 – географія, образотворче мистецтво, музика, німецька, грецька, релігія та теологія, технологія проектування.

Upper School (12-13 клас) – студенти вибирають для вивчення 4 предмети з наступних: біологія, хімія, фізика, математика, прикладна математика, обчислення, технологія проектування, економіка, географія, давня історія, історія, політика, образотворче мистецтво, класичні мови (латинська та грецька), іспанська, англійська, французька, німецька, італійська, музика, фізична культура, релігія та теологія, театральні дослідження.

Наприкінці навчання студенти складають іспити по обраним ними предметам та отримують сертифікат А2.

Крім того, студенти прослуховують курс вільних наук, який може включати критичне мислення, ІКТ, китайську або англійську як додаткову мову.

Коледж надає всім вступникам у 7-й та 9-й клас стипендії, які покривають від 10% до 1/3 вартості навчання.

Передбачено численні стипендії для талановитих студентів усіх вікових груп у галузі науки, спорту та мистецтва. Також коледж виділяє дотації студентам, чиї батьки не спроможні повністю оплачувати навчання.

Для їх отримання потрібно заповнити необхідні заявки, а також пройти співбесіду та показати свій професіоналізм у наведених вище дисциплінах.

Коледж розташований на 28 гектарах зеленого поля та має гарний кампус із зручними та комфортабельними кімнатами. Студенти проживають у будинках-пансіонах із кімнатами на 2-3 особи. На території пансіонів знаходиться басейн, огороджений стіною сад та баскетбольний майданчик. Усередині є зручні дивани та крісла, супутникове телебачення, комп'ютери з бездротовим доступом до Інтернету, душ і ванна. Між будинками постійно ведеться змагання з академічної успішності. Корпуси були спроектовані геніальним архітектором Чарльзом Баррі у 1870 році. Через сім років він був нагороджений за цей проект золотою медаллю Королівського інституту британських архітекторів. Серед його робіт можна назвати також фасад та двір Королівської академії мистецтв на площі Пікаділлі у Лондоні. До 400-х роковин розроблено генеральний проект з удосконалення кампусу. Крім того, як альтернатива, ви можете обрати проживання в сім'ї.

Вартість для всіх шкіл – £47949 на рік.


У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • харчування;
 • дозвілля та спортивні заняття.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • реєстраційний внесок (не повертається) – £320;
 • депозит – £4000 (повертається після закінчення школи);
 • послуги опікунства;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все