Іван, 14 років

Іван, 14 років


(5)
Название учебного учреждения: DID, Berlin
Расположение: Берлин, Германия

Поїздка мені неймовірно сподобалася. Вчителі пояснювали матеріал цікаво і зрозуміло. Ми спілкувалися на різні теми, читали тексти, написані учнями інших країн, дивилися фільми, вирішували тести…

В кімнаті жило шестеро осіб. Кімнати були достатньо великі, світлі, чисті. Годували смачно. Проте, я частково вегетаріанець і мені було забагато м’яса. Овочі і фрукти були у достатній кількості. 

У вільний від навчання час у нас були розваги у вигляді спортивних ігор (теніс, баскетбол, футбол та інші за бажанням), прогулянок містом і парком, барбекю, дискотек, переглядів фільмів.

Дуже сподобались екскурсії з відвідуванням Рейхстагу, музею Мадам Тюссо. Вразив експонатами технічний музей, де були представлені історія радіотехніки, фотознімальної апаратури, лодки, літаки, машини, тощо (хотів би відвідати його ще раз у майбутньому). Мали пізнавальну екскурсію у Лейпціг.

Всім наступним студентам рекомендую брати додаткові уроки німецької мови двічі на тиждень!

 

 

Дати поїздки: 18.06.2017-01.07.2017.

Оставьте запрос и получите индивидуальный ответ:×
*поля, обязательные для заполнения
Заполняя эту форму, вы принимаете условия пользовательского соглашения.
Спасибо за доверие!×
Вы гарантированно получите ответ
в течение 24 часов или в ближайший рабочий день.
 
Связаться прямо сейчас:

M : +38 (050) 313-10-21
M : +38 (096) 960-36-80
partnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartner
× Задайте нам вопрос