100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит

Навчання в Канаді — мрія багатьох українців. Канадські університети дотримуються високих стандартів навчання, тому їхні дипломи високо цінуються на міжнародному рівні. Тут існує спеціальна Рада Міністрів Освіти, де обговорюються всі питання, що стосуються покращення навчального процесу, а також координуються нові шкільні та університетські програми. Питанню освіти в Канаді приділяється особлива увага — 6 з 10 дорослих людей мають диплом.

Інтерв'ю з експертом Karandash про навчання в Канаді >>

 1. Університети Канади
 2. Система вищої освіти в Канаді
 3. Особливості вищої освіти в Канаді
 4. Як вибрати канадський ВНЗ?
 5. Популярні спеціальності в Канаді
 6. Вступні вимоги. Що потрібно для вступу до канадського вишу?
 7. Види програм
 8. Вартість освіти в Канаді
 9. Чи можна заощадити, отримуючи вищу освіту в Канаді?
 10. Мене зацікавила вища освіта в Канаді. Які мої подальші кроки?
 11. Вступити до Канади разом з Karandash

Університети Канади

Cтипендія
Вход в University Canada West
University Canada West
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 8000

Бакалавр: вересень від CAD 20180 на рік

Магістр: вересень від CAD 20317 на рік

Cтипендія
Вход в University Canada West
University Canada West
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 8000

Бакалавр: вересень від CAD 20180 на рік

Магістр: вересень від CAD 20317 на рік

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все
Отзывы о высшем образовании в Канаде
Дивитись все
Відео
ОСВІТА У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ? Кіноіндустрія з MetFilm School

Навчання в Канаді — це престижно. Всього 26 університетів Канади увійшли до рейтингу QS World University Rankings за 2021 рік, а три з них навіть потрапили в ТОП-50 кращих вишів світу.

ТОП-3 університети, де можна отримати освіту в Канаді:

 • #25 University of Toronto
 • #31 McGill University
 • #45 University of British Columbia

Вища освіта в Канаді — наша спеціалізація. Запишіться на консультацію до спеціаліста Karandash. 

Записатись

Система вищої освіти в Канаді

Канадська система вищої освіти передбачає отримання ступенів:

 • бакалавр (4 роки);
 • магістр (2 роки);
 • доктор (2-3 роки).

Дипломи бакалавра можна отримати в коледжі і університеті, а магістра тільки в університеті. 

Тут 2 офіційні мови, тому навчання може проводитися англійською або французькою, залежно від провінції.


Особливості вищої освіти в Канаді

Навчання в Канаді відрізняється прийнятною вартістю, лояльними вимогами під час вступу. Воно знаходиться під контролем держави, відповідає міжнародним вимогам і займає високі позиції в світових рейтингах. Канадський диплом визнаний нарівні з британським або північноамериканським, при цьому вища освіта в Канаді обходиться суттєво дешевша, ніж в США і Англії. Середня вартість від 10 до 18 тис. канадських доларів на рік на бакалаврських програмах і від 8 до 35 тис. — в магістратурі і докторантурі.

Переваги отримання освіти в Канаді

Освіта в Канаді має ряд переваг: система має багато спільного з британською і характеризується хорошим рівнем підготовки фахівців. Студенти мають можливість почати роботу, провчившись пів року, це дозволяє отримати дохід і набути необхідного досвіду. 

Навчання в Канаді практично гарантує гідно оплачувану роботу за фахом.


Навчання в Канаді для українців

Переваги навчання в Канаді для українців: 

 • якісна освіта;
 • низька вартість навчання (порівнянно з США);
 • можливість отримати ПМЖ;
 • можливість працевлаштування під час навчання.

У чому різниця між коледжами та університетами в Канаді?

В Україні коледж є нижчим рівнем в освітній системі, ніж університет. Але коледж в Канаді — це повноцінний навчальний заклад, як і університет, який може видавати дипломи бакалавра і сертифікати післядипломної освіти (Postgrad).

Головна відмінність канадського коледжу в тому, що все направлено на отримання практичних навичок за допомогою різноманітних стажувань. Це дозволяє випускникам коледжів бути конкурентоспроможними на ринку праці. Також навчання в коледжах часто обходиться набагато дешевше, ніж в університетах. 

Як вибрати канадський ВНЗ?

При виборі вишу варто звертати увагу на наявність потрібної програми, вартість навчання та локацію кампуса. 

Програми з однаковою назвою можуть значно відрізнятися залежно від вишу. Наші фахівці допоможуть дослідити наповнення програми, щоб ви вибрали саме те, що потрібно вам.

Вартість навчання значно різниться. У компанії Karandash є партнерські договори з багатьма університетами тож наші студенти отримують найкращу ціну.

Розташування університету впливає на всі супутні витрати: оренда житла, транспорт, харчування. Чим більше і популярніше місто — тим більше потрібно закладати фінансів на рік життя. 


Популярні спеціальності в Канаді:

 • фахівці з роздрібних продажів;
 • аудитори і бухгалтери;
 • інженери;
 • бізнес-аналітики і менеджери по роботі з персоналом;
 • IT-фахівці;
 • рекрутери;
 • медичні опікуни.

Вступні вимоги. Що потрібно для вступу до канадського ВНЗ?

У кожного вишу свої вимоги, але їх не можна назвати жорсткими. Головне — впевнене володіння іноземною мовою, підтверджене результатами мовного тестування. Для англомовних програм це TOEFL, IELTS або CAE, для франкомовних — DALF. Для особливо популярних програм, вимоги до рівня знань мови зазвичай жорсткіші. Навчання в Канаді не передбачає квот на зарахування іноземців.

Які документи необхідні для вступу в Канадський університет? 

 • сертифікат на знання англійської мови — TOEFL (не менше 80 балів) або IELTS (не нижче 6.0);
 • атестат/диплом і виписки з оцінками;
 • мотиваційний лист;
 • рекомендації;
 • резюме (для вступу на магістратуру);
 • портфоліо (для творчих спеціальностей);
 • документи, що підтверджують ваші фінансові можливості.

Студентська віза в Канаду

Для навчання в Канаді потрібен study permit (дозвіл на навчання) — це документ, який дозволяє іноземним громадянам вчитися в певних навчальних закладах.

Study permit відкривається до поїздки і не є візою.

Що потрібно щоб отримати study permit в Канаді? Вам знадобитися документ про зарахування (оффер), мотиваційний лист та фінансові документи (виписка з банку і підтвердження джерела доходу).

Для Канади дуже важливо показати джерело доходу: довідка з роботи, інші документи, що підтверджують ваш регулярний дохід, документи про продаж майна.

Як вплинув карантин на вступ в канадські виші?

З початку пандемії COVID-19 наші студенти, які планували навчання в Канаді, благополучно поступили і вже приступили до навчання.

На даний момент (квітень 2021) більшість навчальних закладів продовжують роботу виключно онлайн.

Види програм

Навчання в Канаді відрізняється практичною спрямованістю. Професійний диплом, який не передбачає отримання ступеня, дуже популярний, оскільки власники сертифікатів і професійних дипломів можуть претендувати на добре оплачувані посади на регіональних промислових підприємствах, в міжнародних компаніях, сфері послуг медицини і туризму.

Підготовчі програми. Їх тривалість становить мінімум 8 тижнів для високого рівня володіння мовою, 16-20 для середнього, 24-36 для найнижчого рівня. Після навчання можна вступати на бакалаврат і на магістратуру, за умови закінченого бакалаврату за відповідною спеціальністю.

Бакалаврат. Навчання розраховане в середньому на 4 роки. Отримати диплом можна за комбінованою програмою: 2 роки коледжу, потім трансфер на 2 курс вишу і ще 3 роки навчання. Диплом бакалавра з прикладної спеціальності при працевлаштуванні цінніший, ніж магістерський, який в основному необхідний для тих, хто збирається присвятити себе науковій діяльності.

Магістра. Вища освіта в Канаді передбачає магістратуру лише в університетах. Програми розраховані на 2 роки. У магістратуру можна поступити з бакалаврським дипломом іншої країни за подібною спеціальністю.

МВА. Програми розраховані на 2-3 семестри. Для зарахування потрібен диплома бакалавра або магістра з економічної спеціальності, або диплом бакалавра і 2 роки роботи на керівній посаді. При вступі необхідно скласти іспит Graduate Management Admission Test (GMAT) — комбіноване тестування з математики, логіки та англійської мови, а також мовний тест TOEFL.

Програми післядипломної освіти. Навчання в Канаді для тих, хто бажає змінити спеціальність, або вдосконалювати знання з вузької спрямованості, розраховані на 2-3 семестри.

Вартість освіти в Канаді

Вища освіта в Канаді є платною для всіх. Вартість навчання для іноземних студентів починається від CAD 13000 на рік і може доходити до CAD 50000 за топ програму в університеті. Крім цього, на проживання студенту знадобиться ще близько CAD 10000-12000 на рік.

Можна отримати знижку на навчання або грант, але в цих варіантів є свої мінуси. Наприклад, знижка на навчання покриває тільки мінімальні витрати. І надається вона тим студентам, які підтримують відмінну успішність.

Навчання в канадському університеті дійсно вартує своїх грошей. Уряд країни робить все можливе, щоб кожен випускник був офіційно влаштований на роботу. Для цього ставка робиться на високі стандарти навчання, які дозволяють зробити з студента фахівця вищого рівня. Країна намагається підтримувати низький рівень безробіття, і випускники не сидять без діла кілька місяців після випуску, а відразу починають працювати.

Чи можна заощадити, отримуючи вищу освіту в Канаді?

Є кілька перевірених способів, які допоможуть зберегти ваші заощадження.

 1. Розумно підійдіть до вибору університету. Оцініть свої можливості, вартість програм, які надає той чи інший виш, а також його розташування. Природно, що навчання де-небудь в Оттаві, Квебеку або Онтаріо буде коштувати набагато дорожче, ніж у Вінніпезі або Манітобі. До того ж, якщо виберете навчання в коледжі, вартість зменшитися в два рази.

 2. Влаштуйтеся на роботу. Кожен студент може офіційно працювати до 20 годин в тиждень по буднях, а також до 40 годин — під час канікул. Даний варіант допомагає накопичити такий необхідний для подальшого працевлаштування досвід і комунікативні навички.

 3. Вибирайте спеціальність в галузі точних наук: хімія, фізика, біологія і т.д. Студенти цих спеціальностей найчастіше отримують стипендії на навчання, а після отримання диплому стають дійсно цінними кадрами для місцевих HRів.

Як отримати стипендію або грант на навчання в університеті Канади?

Головне, що потрібно для отримання стипендії — це суттєві академічні досягнення. Потрібно довести, що саме ви гідні отримати її.

Необхідно подати стандартний пакет документів для вступу з мотиваційним листом. Іноді додатково представники вишу можуть провести скайп-інтерв'ю, так що будьте готові довести чому саме вам потрібна стипендія в їхньому виші. Але пам'ятайте, стипендія на навчання в Канаді це не грошова виплата, а знижка на вартість навчання, яка може бути разова, а може повторюватися щороку.

Компанія Karandash охоче допоможе вам знайти ідеальний виш і правильно подати документи, щоб збільшити шанс отримати стипендію. Стипендії в Канаді для українців це реально!


Мене зацікавила вища освіта в Канаді. Які мої подальші кроки?

Зверніться до фахівців нашого агентства, і ми допоможемо вам вибрати відповідний виш і підготувати всі необхідні документи.

Якщо ви мрієте здобути освіту саме тут, тоді вам потрібно лише зробити перший крок — звернутися до нас, а далі вже справа за нами.

Вступити до Канади разом з Karandash

Освітня агенція Karandash працює з 2013 року. Ми допомогли тисячам абітурієнтів здійснити свою мрію і поїхати вчитися за кордон. Ми ведемо весь процес вступу від початку до кінця і робимо це "під ключ".

Що входить в наші послуги:

 • первинна консультація;
 • допомога з вибором навчального закладу і програми;
 • підготовка пакету документів;
 • допомога з написанням мотиваційного листа;
 • подача документів на вступ та стипендію;
 • допомога з підбором і бронюванням житла;
 • допомога з оформленням візи;
 • допомога з бронюванням авіаквитків.

Вартість послуг зі вступу до Канади:

 • партнерські навчальні заклади — €450;
 • навчальні заклади не партнери — €1200.

Візові послуги — €250.

Лишити запит