100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит

У США одна з найкращих систем освіти у світі, головна мета якої – допомогти студенту знайти своє покликання та максимально розвинутися у вибраному напрямку. США посідають перше місце за кількістю іноземних студентів серед усіх країн світу.

Магістратура в Америці являє собою другий ступінь вищої освіти. Магістерські програми називаються «graduate», тобто закінчена освіта. Диплом бакалавра дозволяє влаштуватися на роботу в будь-якій сфері, але для здобуття високої посади або розвитку академічної кар'єри необхідно закінчити магістратуру, яка дає більш практичну освіту та професійну спеціалізацію. Фахівці з дипломом магістра високо цінуються на ринку праці та, звичайно, заробляють більше, ніж бакалаври. Магістратура дає можливість вступити до докторантури та захистити дисертацію на ступінь доктора філософії (PhD), яка відкриває шлях до наукової кар'єри.

Можливість вивчати предмети з інших факультетів, поміняти обрану спеціальність або отримати double major degrees – два дипломи з різних курсів, – ось що приваблює в США студентів перших років навчання. До того ж американські університети надають учням стипендії та гранти.

Американські програми для магістрів всесвітньо відомі своїм комплексним підходом до післядипломної освіти, яка поєднує поглиблені знання з предметів й дослідницькі можливості з розвитком обов'язкового набору навичок.

 1. Університети, що пропонують ступінь магістра у США
 2. Навіщо навчатися у США на магістра?
 3. Основні особливості магістратури у США
 4. Ступені магістра у США
 5. Як вступити до магістратури у США
 6. Програма підготовки до вступу на магістратуру Pre-Masters
 7. Вартість магістратури в США
 8. Перспективи після здобуття ступеня магістра США
 9. Вступ до магістратури в США з Karandash

Університети, що пропонують ступінь магістра у США

Відмінно: 5,0/5 (1)
Рейтинг: 801–1000
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Florida Atlantic University
Форт-Лодердейл, Бока-Ратон, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 31000

Бакалавр: травень, серпень, січень від $20720 за рік

Магістр: травень, серпень, січень від $21768 за рік

Підготовчі: травень, серпень, січень $6126

Відмінно: 5,0/5 (1)
Рейтинг: 801–1000
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Florida Atlantic University
Форт-Лодердейл, Бока-Ратон, Флорида, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 31000

Бакалавр: травень, серпень, січень від $20720 за рік

Магістр: травень, серпень, січень від $21768 за рік

Підготовчі: травень, серпень, січень $6126

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все
Отзывы о высшем образовании в США
Дивитись все
Ivan Bondar
Назва навчального закладу: Florida Atlantic University
Оцінка:
5,0/5
Посещал Executive MBA в Florida Atlantic University, и я должен сказать, что уроки сложные, а образовательная составляющая очень полезна и актуальна. Я применил большую часть полученных знаний. Факт...
Детальніше
Відео
ОСВІТА У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ? Кіноіндустрія з MetFilm School

Навіщо навчатися у США на магістра?

 • Американські університети не мають собі рівних

Згідно з рейтингом Times Higher Education, 24 із 50 найкращих університетів світу знаходяться у США. Понад 150 американських університетів та коледжів займають провідні позиції у міжнародних рейтингах.

 • Доступність навчання для людей із різними фінансовими можливостями

Навчання в Америці на магістратурі відоме своєю високою ціною. Проте в Америці існують тисячі доступних курсів із ціною 5000 доларів або навіть менше за рік навчання. Разом із тим, існують навчальні програми, вартість яких може перевищувати 50 000 доларів на рік.

 • Академічна гнучкість

Американська система освіти відома своєю демократичністю, і студентам університетів надається достатньо свободи щодо присутності на заняттях, виконання завдань та вибору дисциплін.

 • Унікальне студентське життя та заходи на території кампуса

Студенти можуть відвідувати спортивні центри, драматичні чи музичні гуртки на території кампуса, займатися волонтерством та благодійністю.

 • Можливість дослідити унікальні туристичні пам'ятки США

У вільний час студенти можуть подорожувати та знайомитися з культурними особливостями країни.

 • Можливість стажуватися у найкращих світових компаніях

У США на магістратурі вищі навчальні заклади пропонують студентам стажування, які дозволяють отримати цінний професійний досвід уже під час навчання.

 • Використання передових технологій у науковій діяльності студентів

Використання SMARТ-технологій дозволяє зробити навчальний процес максимально ефективним та підвищити професійні компетенції студентів.

 • Поєднання навчання в університеті та професійної практики

Багато програм спрямовано на кар'єрний розвиток: у них передбачено не менше одного семестру оплачуваної практики в державних та міжнародних компаніях.

Запис вебінару про освіту в США: як влаштована система освіти, вимоги до абітурієнтів та покроковий план вступу до університету


Основні особливості магістратури у США

Триває магістратура у США зазвичай 2 роки (від 1 року до 3 років). У вишах діє особлива система, за якою за пройдені години навчання та за самостійну роботу студент отримує кредити. 1 кредит дорівнює 30 навчальним годинам. Для успішного закінчення вишу необхідно набрати 30-64 кредитів, залежно від спеціальності.

Академічний рік триває дев'ять місяців і зазвичай ділиться на осінній та зимовий семестри, які розпочинаються у серпні-вересні та січні-лютому.

Навчальні програми складаються з двох блоків – основних предметів та додаткових, більш спеціалізованих. Студенти мають велику свободу у виборі дисциплін, що вивчаються, і самі формують розклад.

Типи програм та відповідні їм ступені у магістратурі

До основних типів магістерських програм належать: дослідницькі, академічні та професійно-орієнтовані.

Дослідницькі програми націлені на підготовку майбутніх науковців, включають великий обсяг досліджень у групі або з науковим керівником та завершуються написанням і захистом наукового дослідження з обраної теми.

Навчальні, або академічні програми мають звичний формат лекцій і семінарів. Вони найбільше підходять тим, хто вирішив змінити спеціальність. Завершуються написанням та захистом дипломної роботи за спеціальністю.

Професійно-орієнтовані програми, окрім лекцій і семінарів, включають тривалу оплачувану практику в країні навчання або в іншій іноземній державі й можуть завершуватися не академічним дослідженням, а проєктом, виконаним для компанії, де студент проходив стажування. При вступі потрібен досвід роботи за спеціальністю.

Що таке середній бал?

У більшості програм магістратури у США використовується система середнього балу — Grade Point Average (GPA), що відображає успішність учнів. Це загальний показник балів за виконання поточних завдань: есе, групових проєктів, презентацій і тестів.

Простіше кажучи, середній бал – це середнє значення всіх поточних оцінок, отриманих вами на певному курсі. Важливість оцінки залежить від кількості годин, відведених на конкретний предмет. При підрахунку GPA враховуються отримані під час семестру оцінки й кредити.

Якщо ви отримуєте стипендію у США на магістратурі, важливо підтримувати високий середній бал успішності.

Ступені магістра в США

В американській магістратурі існують загальні ступені та ступені у певній предметній галузі. Професійних ступенів існує менше, ніж предметних галузей, але все ж досить багато.

Приклади загальних магістерських ступенів:

• у сфері гуманітарних наук та мистецтв – MA (Master of Arts);

• у сфері технічних, точних та природничих наук – MS (Master of Science).

Приклади ступенів із зазначенням предметної галузі:

• дослідні – MSPA (Master of Science in Public Affairs);

• професійні − LLM (Master of Laws), MeD (Master of Education), MEng (Master of Engineering), M. Arch (Master of Architecture), MFA (Master of Fine Arts).

У сфері юриспруденції та медицини існує окремий вид ступенів, наприклад Doctor of Jurisprudence, Doctor of Law, Doctor of Medicine. На їхнє отримання потрібно до 4-х років, і вони підтверджують лише професійну кваліфікацію, але не академічну.


Як вступити до магістратури у США

Освітня система в Америці децентралізована, і тому кожен університет має свої правила прийняття до магістратури. Однак, можна виділити стандартні вимоги магістратури у США, які ставлять абітурієнтам майже всі вищі навчальні заклади.

Для вступу знадобляться:

• Завірена копія диплома бакалавра (середній бал GPA не менше 3.0);

• Академічний витяг з оцінками;

• Рекомендаційні листи від викладачів та/або роботодавців;

• Мотиваційний лист;

• Додаткові вступні іспити (GRE/GMAT);

• Проєкт дослідження (для вступу на наукові напрямки);

• Сертифікат TOEFL 78+/IELTS 6.5+;

• CV.

Найвищі бали з усіх тестів вимагають в елітних вишах США. Прохідні бали з мовних тестів зазвичай вищі на гуманітарних та юридичних напрямках. При вступі також враховується досвід роботи та участі у проєктах, пов'язаних з обраною спеціалізацією.

На деяких програмах проводяться вступні іспити. Вступні іспити до магістратури більш поширені у системі освіти США, ніж в інших країнах. Вони дозволяють університету оцінити загальні навички студента, такі як абстрактне та критичне мислення, здатність справлятися з поставленими завданнями.

Використовуються кілька тестів, але два найпоширеніших – це іспити GRE (Graduate Record Examination) та GMAT (Graduate Management Admission Test). Загальний тест GRE не стосується якоїсь конкретної дисципліни (хоча існують деякі варіанти з окремих предметів). GMAT зазвичай здають під час вступу на програми MBA у бізнес-школах.

Після схвалення заявки, університет може організувати інтерв'ю. Зазвичай це стосується університетів із високим конкурсом.

Кожен університет інформує про свої вимоги щодо вступних іспитів та документів на своєму офіційному сайті.

Програма підготовки до вступу на магістратуру Pre-Masters

Для вступу до магістратури в США є два варіанти − прямий вступ, і за підготовчою програмою Pre-Masters. Розраховувати на прямий вступ можуть студенти з високим середнім балом диплома бакалавра та мовними сертифікатами TOEFL / IELTS з оцінками на рівні C1. Для тих, хто хоче підвищити свій рівень англійської та академічні навички, підійде програма Pre-Masters – 1 рік підготовки при американському університеті, після якого передбачається зарахування до магістратури.

Підготовчий рік буде потрібний і тим, хто хоче змінити спеціальність та набрати достатню кількість навчальних годин з основних предметів. Підготовка проходить на базі обраного вишу, і якщо студенти справляються − отримують автоматичне зарахування.

Щоб стати учасником курсу Pre-Masters, кандидат має відповідати таким вимогам програми:

• мати диплом бакалавра із середнім балом GPA 2.25-2.99;

• отримати мовний сертифікат IELTS чи TOEFL;

• за потреби пред'явити мотиваційний лист та/або рекомендації від викладачів.

Такі курси дозволяють студентам, що бажають розвиватись у науковій сфері, отримати додатковий освітній імпульс безпосередньо перед тим, як вони почнуть навчатися у магістратурі.

Вартість магістратури в США

Вища освіта у США платна. Університети США мають репутацію дорогих університетів, але фактично, відносно небагато студентів магістратури оплачують повну вартість свого курсу. Існує безліч варіантів отримання стипендій: багато студентів отримують фінансування від університету, держави чи приватних організацій.

Ціна за навчання в США на магістра у державних університетах зазвичай нижча, ніж у приватних, завдяки державному фінансуванню. У середньому вона становить від 20 000 до 60 000 доларів на рік. Ці ціни стосуються стандартних академічних програм. Ціни магістратури у США на професійних програмах, ймовірно, будуть вищими – особливо у випадку програм МВА, які пропонують відомі бізнес-школи.

Вартість магістратури у США

 

Назва ВНЗ

Вартість магістратури за рік навчання

Гарвардський університет

66,900 USD

Массачусетський технологічний інститут

58,240 USD

Стенфордський університет

44,184 USD

Каліфорнійський технологічний інститут

48,111 USD

Чиказький університет

45,000 USD

Перспективи після здобуття ступеня магістра США

Ступінь магістра американського вишу дає право користуватися всіма перевагами однієї з найпрестижніших систем освіти у світі.

Закінчивши академічну програму, ви отримаєте широкі знання зі свого предмета та навички, що дозволяють продовжити свій науковий шлях на докторантурі в США (або в іншій країні).

Крім того, магістратура в США для українців відкриває ширші перспективи для працевлаштування. Після закінчення професійної магістерської програми, ви отримаєте високу кваліфікацію в американській освітній системі, яка, як і раніше, вважається однією з найкращих у світі.

Якщо після закінчення навчання ви не плануєте подавати заяву на роботу в США, ви повинні переконатися, що ваша ступінь магістра підходить для професійної діяльності в країні, де ви хочете працювати.

Вступ до магістратури в США з Karandash

Обираючи університет для здобуття магістерської освіти, потрібно звертати увагу не лише на його рейтинг, а й на те, наскільки сильні певні напрямки у ньому. Слід враховувати розташування, вартість навчання, матеріальну базу, можливість отримання стипендій та грантів, а також перспективи в галузі, що вас цікавить.

Karandash організовує вступ до навчальних закладів за кордоном, у тому числі до найелітніших університетів.

Агентство Karandash надає такі послуги з супроводу вступу до університетів США:

1. Підбір університету, вибір навчальної програми, підготовка всіх необхідних документів (від €450);

2. Організація мовних курсів (€190);

3. Супровід під час навчання (€1050 за рік);

4. Відкриття навчальних віз (від €100);

5. Організація турів університетами (по запиту);

6. Профорієнтація (€100);

7. Виїзні консультації (UAH 850/год).

В агентстві вам готові надати найповнішу, докладну і точну інформацію про будь-який університет або програму навчання, що вас цікавить. Якщо ви хочете максимально спростити процес зарахування, заповнюйте заявку — ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Лишити запит