100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит

Нью-Йорк – культурная, экономическая столица мира, известный центр исследований, инноваций, символ «американской мечты» о процветании, свободе, успехе. Этот быстро развивающийся мегаполис, известный динамичным, активным ритмом, открывает целый ряд возможностей. Проживание, обучение, работа в New York City обеспечивают высокий уровень жизни, престижное образование, карьерные перспективы и множество других преимуществ, рассмотренных ниже. 

  1. Університети Нью-Йорку
  2. Перспективи вищої освіти в університетах Нью-Йорку
  3. Напрями навчання
  4. Найкращі університети Нью-Йорка
  5. Вартість навчання
  6. Здобуття освіти в Нью-Йорку разом з Karandash

Університети Нью-Йорку

City College of New York
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: около 15000

Бакалавр: січень, травень, серпень від $14880 на рік

Магістр: січень, травень, серпень від $17010 на рік

Підготовчі: січень, травень, серпень від $10500 на рік

City College of New York
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: около 15000

Бакалавр: січень, травень, серпень від $14880 на рік

Магістр: січень, травень, серпень від $17010 на рік

Підготовчі: січень, травень, серпень від $10500 на рік

Long Island University
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 7000

Бакалавр: сентябрь, январь от $16 839 в год

Магистр: сентябрь, январь от $1155 за 1 кредитный час

Long Island University
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 7000

Бакалавр: сентябрь, январь от $16 839 в год

Магистр: сентябрь, январь от $1155 за 1 кредитный час

Pace University
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 13 000

Подготовительные: январь, май, август от $20750 в год

Бакалавр: январь, май, август от $39 728 в год

Магистр: январь, май, август от $47000 за програму

Pace University
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 13 000

Подготовительные: январь, май, август от $20750 в год

Бакалавр: январь, май, август от $39 728 в год

Магистр: январь, май, август от $47000 за програму

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все
Отзывы о высшем образовании в США
Дивитись все
Відео
ОСВІТА У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ? Кіноіндустрія з MetFilm School

Перспективи вищої освіти в університетах Нью-Йорку

Рішення здобувати вищу освіту в Нью-Йорку має цілу низку переваг. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом топ-10 перспектив навчання у вишах Нью-Йорку:

1. Престижна всебічна освіта

Університети в Нью-Йорку славляться багатим академічним середовищем з широким вибором дисциплін. У місті розташовано понад 110 вищих навчальних закладів із різними навчальними програмами та дисциплінами. Здобуття вищої освіти в Колумбійському, Фордхемському, Нью-Йоркському та інших престижних вишах дає великі переваги при працевлаштуванні.

2. Різноманіття культур

У Нью-Йорку, найбільшому, густонаселеному та культурно впливовому місті США з населенням 8,4 млн. осіб, зібрано всі культури. Тут живуть люди всіх національностей, релігій з усього світу, що створює багатокультурне середовище. Це означає, що іммігрантам легше адаптуватися у міському оточенні, а також розширюється їх світогляд. Місто має різні етнічні райони − Чайна-Таун (Китайський квартал), Джермантаун («Німецьке Містечко»), Кореятаун (Корейський квартал), Маленькі Італія, Індія, Ірландія.

3. Великий вибір розваг

У Нью-Йорку широко розвинені індустрія розваг, туристична сфера. Незалежно від інтересів, для кожного знайдеться заняття до душі: перегляд бродвейського шоу, спортивна гра, круїз на човні, відвідування крафтової пивоварні, – Нью-Йорку є що запропонувати кожному.

Відвідування історичних, культурних пам'яток, включаючи Манхеттен, Бруклін, Статую Свободи на острові Елліс, Емпайр-стейт Білдінг, Уолл-стріт, Карнегі-хол, Таймс-сквер, Центральний парк – чудовий спосіб активного відпочинку.

4. Вибір їжі на будь-який смак

Нью-Йорк – місце для гурманів, де працюють понад 800 ресторанів, кафе, що подають страви різної кухні – від піцерій за 99 центів до ресторанів, відмічених зіркою Мішлен. Кожен залишиться задоволеним кулінарними пропозиціями міста.

5. Жвавий ритм мегаполісу

New York City відоме як «місто, яке не спить» через свій насичений, активний ритм. Це шумний мегаполіс, що швидко розвивається, де завжди можна зустріти людей на вулиці. Таке середовище надихає кожного наполегливо працювати, кинути виклик самому собі, щоб вийти із зони комфорту, збільшити шанси на успіх.

6. Зручне, швидке пересування містом

Громадський транспорт дозволяє швидко дістатися будь-якої точки міста. Місцева система метро – найбільша у світі за кількістю станцій. Маршрутна мережа включає 36 ліній, 28 маршрутів із 472 станціями. Метро працює цілодобово, без вихідних. Також доступні громадські автобуси, таксі, Uber.

7. Відпочинок на свіжому повітрі

У Нью-Йорку 180 міських парків, що ідеально підходять для прогулянок, виконання домашніх завдань, читання книг. Центральний парк, Брайонт-парк, ботанічний сад у Бронксі з більш ніж мільйоном живих рослин – найпопулярніші місця для відпочинку на свіжому повітрі.

8. Можливості для стажування

Тут базується понад 50 компаній зі списку Fortune 500, штаб-квартири міжнародних організацій, зокрема ООН. Коледжі Нью-Йорка підтримують партнерські відносини із великими консалтинговими фірмами, промисловими підприємствами США з усього світу. Це дозволяє організовувати стажування для студентів, допомагати їм у пошуку роботи.

9. Налагодження ділових зв'язків (Нетворкінг)

Поряд зі стажуванням, університети Нью-Йорку для іноземців надають найкращі можливості для нетворкінгу. Багато компаній шукають нещодавніх випускників для працевлаштування. У студентів, особливо тих, що живуть у кампусі, є можливість підтримувати тісний контакт з іншими студентами, професорами. Участь у навчальних спільнотах, клубах дозволить завести нові знайомства у галузі, встановити ділові контакти з людьми, які допоможуть у пошуку стажування, роботи, кар'єрному зростанні.

10. Фінансова допомога

Державні коледжі в Нью-Йорку, школи дають багато можливостей для отримання стипендій, у тому числі TAP (програма допомоги в оплаті навчання), спеціальні програми освіти для студентів, які досягають успіху в математиці, природничих науках. Крім грантів, стипендій, студенти також мають право подати заявку на отримання федеральної допомоги, включаючи грант Пелла, студентські позички.

Напрями навчання

Нью-Йоркські університети пропонують програми навчання практично у всіх галузях знань, наприклад, економіці, юриспруденції, бізнесі, IT, мистецтві, журналістиці.

Нью-Йорк – великий центр наукових досліджень, особливо у галузі медицини та природничих наук. Тут знаходиться 15 провідних американських академічних дослідницьких інститутів та медичних центрів. У місті діє дослідницький центр Pfizer у Бронксі, де основна увага приділяється геноміці рослин, дисципліні молекулярної систематики, вивченню ДНК. Інститут космічних досліджень Годдарда (GISS) при Columbia University – лабораторія Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA).

Найкращі університети Нью-Йорка

New York City займає 19-е місце у рейтингу найкращих університетських міст QS Best Student Cities. 13 університетів Нью-Йорка увійшли до списку найкращих вищих навчальних закладів в США згідно з рейтингом QS World University Rankings: USA 2021. Нижче наведено 5 найкращих із них.

1. Колумбійський університет (Columbia University)

Колумбійський університет визнано найкращим закладом вищої освіти Нью-Йорку 2021 року. Це найстаріший університет міста та 5-й найстаріший виш США.

Columbia University – приватний ВНЗ, член асоціації Ліги плюща. Це провідний світовий дослідницький центр, що пропонує широкий вибір дисциплін та предметів. Головний навчальний корпус розташований на Манхеттені. Тут працює 4200 викладачів. 36% із 33 000 студентів приїжджають з інших країн. Серед знаменитих випускників вишу – 44-й президент США Барак Обама. 104 Нобелівських лауреати проходили навчання, працювали у виші. Школа журналістики Columbia University присуджує престижну нагороду в галузі журналістики – Пулітцерівську премію, і понад 100 випускників вишу стали її лауреатами.

2. Нью-Йоркський університет (New York University, NYU)

Нью-Йоркський університет – приватний виш, найбільший науково-дослідний центр США. ВНЗ включає 16 інститутів, коледжів, шкіл, де навчається 52 000 студентів. Головний навчальний корпус розташований на Манхеттені, глобальні академічні центри розташовані по всьому світу.

3. Корнеллський університет (Cornell University)

Приватний ВНЗ, член Ліги плюща, включає 14 коледжів та шкіл. Це перший ВНЗ США, який надає науковий ступінь з ветеринарії та викладає далекосхідні мови. Однією з найпопулярніших освітніх програм вишу є спеціальність «інженерна фізика». У 2017 році відкрився інноваційний інженерний кампус Cornell Tech на острові Рузвельта. Школи фінансової інженерії, медицини та архітектури розташовані на Манхеттені. В закладі навчається 24 000 осіб зі 122 країн світу.

4. Фордхемський університет (Fordham University)

Фордхемський університет у Нью-Йорку, також відомий як Єзуїтський університет, є одним з провідних католицьких вишів. Складається з 10 коледжів на Манхеттені та в Бронксі, включаючи чотири для студентів та шість для аспірантів. В основних кампусах навчається 15 000 студентів. ВНЗ надає наукові ступені бакалавра, магістра, доктора в галузі гуманітарних, природничих наук, мистецтв.

5. Коледж Баруха (Bernard M. Baruch College)

Коледж імені Баруха на Манхеттені належить до державної системи освіти CUNY. Тут навчаються 18 500 студентів зі 168 країн. Коледж включає три навчальні факультети:

1. школи бізнесу;

2. мистецтв та наук;

3. суспільних та міжнародних відносин.

Вартість навчання

В університетах Нью-Йорку вартість навчання залежить від їх статусу, спеціальності, освітньої програми, наукового ступеня, що присвоюється. Середня вартість річного навчання на бакалавраті − від 16 000$ до 45 000$.

Здобуття освіти в Нью-Йорку разом з Karandash

Тим, хто задумався чи приймає рішення про здобуття освіти за кордоном, але не знає з чого почати, варто знати, що найпростіший і найбезпечніший спосіб організувати навчання – звернутися до професіоналів. Фахівці агентства Karandash допомагають підібрати та вступити до іноземного університету своєї мрії, оформити навчальну візу, обрати спеціальність, навчальну програму, отримати стипендію чи знижку на навчання, надають підтримку під час навчання у вишах Європи, Великобританії, Ірландії, США, Канади.

Вартість наших послуг:

  • зарахування до партнерських університетів – від €450;
  • вступ до непартнерських вишів – від €1500;
  • реєстрація візи – €250.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та вже почати втілювати американську мрію.


Лишити запит