Реєструйся

Для тих, хто бажає здобути найкращу освіту у сфері гостинності та навчатись в ТОПових університетах Швейцарії, Іспанії, Франції чи Великої Британії - День відкритих дверей та зустріч із представником Sommet Education.


 • Коли: 25 листопада, з 10:00 до 18:00
 • Для кого: для всіх, хто хоче здобути найкращу освіту у сфері гостинності та отримати кваліфікацію бакалавра чи магістра

Індивідуальні зустрічі в онлайн форматі з представником приймальної комісії.


Sommet Education - це група освітніх закладів у сфері гостинності та кулінарного мистецтва. Зокрема, до складу групи входять два відомі у всьому світі університети Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, які готують першокласних спеціалістів у сфері гостинності. Обидва навчальні заклади мають акредитацію на найвищому рівні New England Commission of Higher Education.

Все про навчання у найкращих закладах у сфері гостинності від представника Glion Institute! Обирайте будь-який зручний для вас час, реєструйтесь за посиланням нижче, або дзвоніть нам і наш спеціаліст запише вас на зустріч.

Зустрічі проходитимуть в індивідуальному форматі.
Попередня реєстрація обов'язкова!

Реєстрація на захід

Sommet Education Group

До складу Sommet Education входять три заклади освіти, які розташовані в дев'яти кампусах по всьому світу. Кожен кампус має свою унікальну ідентичність та спеціалізацію програми. Кампуси навчальних закладів розташовані в Швейцарії, Іспанії, Франції та Великобританії, а навчання в них проходять студенти з більше ніж 100 країн світу.


Glion Institute of Higher Education

За результатами рейтингу QS World University Rankings 2021 університет Glion займає 3 місце у сфері Hospitality & Leisure Management! І вже не перший рік освітній заклад утримує свою позицію.

Інститут вищої освіти Glion - міжнародна бізнес-школа, що пропонує широкий спектр акредитованих ступенів у галузі готельного бізнесу та подійного менеджменту. Випускники Glion володіють універсальними знаннями та навичками, що дозволяють їм успішно працювати в галузі гостинності, туризму, спортивного менеджменту та інших сферах. 

98% випускників університету Glion отримують одну або кілька пропозицій роботи після завершення навчання.


Glion пропонує абітурієнтам навчання в одному з трьох кампусів: два з яких знаходяться у Швейцарії, в містах Бюль та Гліон, та один в Лондоні. Кампус у місті Гліон - місце де навчаються студенти перших курсів, з вікон кампусу відкривається чудова панорама Женевського озера, швейцарські та французькі Альпи. Кампус Бюлль – сучасний комплекс будівель, розташований за кілька хвилин від центру міста, тут навчаються студенти 2-3 курсів та ті, хто здобувають диплом магістра.

Лондонський кампус Glion - новий, його побудували у 2013 році, розташований на базі одного з найстаріших навчальних закладів Великої Британії - Whitelands College, який є частиною University of Roehampton. 

Реєстрація на зустріч

Отримайте першокласну освіту, що визнається ТОП роботодавцями за такими напрямками:

Бакалаврат
 • Бренд менеджмент в сегменті люкс
 • Event-менеджмент
 • Готельна справа та фінанси
Магістратура
 • Нерухомість, фінанси та розвиток готелів
 • Менеджмент в сегменті люкс та обслуговуванні гостей
 • Гостинність, підприємництво та інновації
 • Міжнародна гостинність

Les Roches International School of Hotel Management

Університет Les Roches входить в п'ятірку кращих, та посідає 4 місце у своїй сфері у світовому рейтингу QS World University Rankings 2021.

Міжнародна школа гостинності Les Roches - пропонує студентам якісну швейцарську освіту на трьох локаціях, в двох країнах: Швейцарії та Іспанії. Швейцарський кампус - Bluche находиться в регіоні Vallais, неподалік від розкішного курорту Кран-Монтана. Теоретичне навчання тут тісно поєднується з практикою. Студенти мають змогу спробувати свої сили в ролі працівників кухні, готельного сервісу, адміністраторів рецепції, щоб відточувати м'які та тверді навички для подальшої роботи у сфері. 


Другий кампус знаходиться на півдні Іспанії в місті Марбелья. У розпорядженні студентів тут чотири професійні тренувальні кухні, демо-бар, служба прийому та розміщення, служба прибирання та номер в готелі.

«Для мене це школа з Ліги плюща шкіл гостинності»

Радха Арора – випускник Les Roches і президент Rosewood Hotels Resorts


Навчання в Les Roches проходить на програмі бакалавріату (3,5 роки), магістратурі (1 рік) чи післядипломній програмі (1 рік). Крім того, тут є короткострокові курси та програми. Після закінчення Les Roches можна отримати диплом:

Бакалавра
 • В сфері гостинності
Магістра
 • З маркетингу та менеджменту в сфері преміального туризму
 • В сфері міжнародного готельного бізнесу
 • В сфері гостинності
 • В сфері стратегічного управління та інтернет-технологій в індустрії гостинності

École Ducasse

Кулінарна школа Ecole Ducasse - являє собою два передові освітні центри, що спеціалізуються на викладанні гастрономії. Навчання кухарському мистецтву проходить у Парижі з 1999 року, а кондитерській майстерності у Іссенжо з 1984 року. Навчання в Парижі проходить у новому сучасному кампусі, який відкрив свої двері у 2020 році. В ньому знаходяться шість технічних кухонь, кондитерський та пекарський класи, обладнана інноваційна лабораторія.

Зареєструватися на зустріч

Кампус в Іссенжо розташований у величному замку Монбарньє. Навчання тут отримують в галузі кондитерських та хлібобулочних виробів, цукерок, шоколаду та морозива. Кондитерське відділення в Іссенжо вважається еталоном з підготовки кондитерів, пекарів та шоколатьє.


Серед відомих випускників - шеф-повар Li Ji-Won,
який минулого року отримав свою першу зірку Мішлен

В Ecole Ducasse можна отримати ступінь бакалавра з кондитерської справи та кулінарії, пройти курси, щоб змінити професію чи підвищити кваліфікацію. Навчальний заклад підтримує найвищі стандарти у своїй галузі; з навчанням та курсами, що зосереджені на практичному навчанні.


Випускники кожного із закладів освіти Sommet Education працюють у відомих компаніях, таких як:

Зареєструватися

Для кого?

 • для тих, хто хоче навчатись в топових університетах сфери гостинності вже в 2022 чи 2023;
 • для учнів 10-11 класів, для студентів, які хочуть здобути освіту в Швейцарії, Великій Британії, Франції чи Іспанії;
 • для батьків, які хочуть забезпечити дітям найкращу освіту в сфері гостинності.

Чому сфера гостинності?

Відповідь дуже проста - це галузь, що постійно розвивається, трансформується та стає ще більш популярною та урізноманітненою. Сфера гостинності - це не лише готельний бізнес, зараз сюди можна віднести такі перспективні напрями: ресторанний бізнес, event-менеджмент, бренд менеджмент, еко-туризм, банківська справа та консалтинг, індустрія розваг, транспортна галузь (авіа , круїзи).

Студенти вишів у сфері гостинності мають дуже широкий вибір спеціалізацій - від маркетингу та фінансів до управління персоналом та можуть працювати в будь-якій країні світу. Це дає більше можливостей для професійного розвитку та успіху.

Реєстрація на освітній захід