Мрієте подарувати своїй дитині найкращі канікули в її житті? Чудово, тоді ця стаття спеціально для вас. 

Ми підготували кілька варіантів літніх таборів за кордоном на літо 2021, де діти зможуть підняти свій рівень англійської мови, взяти участь в різних спортивних і розважальних заходах, а також знайдуть друзів з різних куточків світу.

Давайте проведемо це літо круто!

Список доступних таборів оновлюється під час відкриття нових країн для поїздок.


Запишіться у список та першими отримуйте актуальну інформацію про відкриті країни та табори! В зручний для вас месенджер 1 раз на тиждень.
Записатись


Туреччина

Літній табір Natillus Bursa

Natillus — один з кращих освітніх центрів Туреччини з вивчення іноземної мови. На літо 2021 він пропонує студентам провести незабутні канікули в таборі в історичному місті Бурса, у 20 км від Мармурового моря. 

Програма Turkish Summer Delight розрахована на дітей від 10 до 17 років, які крім вивчення англійської, познайомляться з турецькою культурою, побувають на різноманітних заходах і екскурсіях, а також знайдуть нових друзів. 

Кожен навчальний тиждень передбачає 16 годин занять в класі та практику розмовної англійської під час екскурсій, ігор, майстер-класів, кінопереглядів, вечірок. Всі викладачі є носіями англійської мови.

  • Дати: 28.06.21-25.07.21
  • Вік: 10-17
  • Вартість: €1140 (2 тижні)
Детальніше про школу

Умови в'їзду в країну: ПЛР тест за 72 години до вильоту з України.

Кіпр

Літній табір English in Cyprus

English in Cyprus – найбільша мовна школа на Кіпрі. Родзинка школи — чудове поєднання високих стандартів освіти, які відповідають усім європейським нормам і задоволення від перебування в чудовому субтропічному кліматі.

Школа розташована на базі Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі (UClan Cyprus). Це ідеальне місце для студентів, щоб розважитися на сонці і завести друзів з усього світу. Студенти проживають в студентському містечку UCLan в абсолютно нових студентських апартаментах з ванними кімнатами.

Стандартний курс англійської мови включає 20 уроків на тиждень (15 годин) і насичену розважальну програму.

  • Дати: 20.06.21-15.08.21
  • Вік: 7-17
  • Вартість: €1550 (2 тижні)
Детальніше про школу

Літній табір PASCAL English School

PASCAL English School знаходиться на базі однойменної школи-пансіону. Він пропонує дітям від 7 до 17 років поєднати вивчення англійської мови на Кіпрі з програмою різноманітних заходів: ігри, естафети, конкурси, поїздки та екскурсії.

Програма літнього табору включає 20 уроків загальної англійської на тиждень, а також тест на профорієнтацію. На заняттях діти відпрацьовують мовні навички — читання, письмо, слухання і розуміння на слух. Крім цього вони підвищують упевненість в мові за рахунок інтенсивності занять і заохочення за успіхи.

Викладачі — носії англійської мови (Велика Британія, Канада, США), які мають кваліфікацію і досвід, і створюють надихаючу і розслаблену атмосферу на уроках. 

  • Дати: 04.07.21-07.08.21.
  • Вік: 7-17
  • Вартість: €1580 (2 тижні)
Детальніше про школу

Умови в'їзду в країну: ПЛР тест за 72 години до вильоту з України і ПЛР тест по прильоту на Кіпр (c 1 квітня).

Дивіться новий каталог "30 кращих літніх таборів 2021".
Замовте свій примірник просто зараз

Замовити
Схожі статті
Дивитись все